Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Garbanotasis retriveris

Go down 
+12
Rasa
D-i-a
DogyDog;)
Justė_Terra
Ieva&V
Skorpionė
Neringaa
Evelina
marceborzoi
dolliuke
ManGusta
LinaLT
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Garbanotasis retriveris - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garbanotasis retriveris   Garbanotasis retriveris - Page 2 EmptyPen. 11 27, 2009 6:51 pm

Nesuprantu, man atvirai pasakius, kvaila ta taisyklė, kad negalima dėti nuorodų... Aš nežinau ką p. Povilionienė buvo parašiusi, ką jūs ištrynėt, bet tikrai manau būtų pravertę paskaityti. Tai žmogus, kuris augina šią veislę, galbūt paskaitė Airutis000 komentarą, kuris tikrai šiek tiek žeidžiantis ir norėjo kažką atskayti... Tarkim, man visai įdomu kas ten buvo parašyta... Būtų tikrai įdomu jei šios retos veislės veisėjas lankytųsi šiame forume, parašytų kažką įdomaus, tačiau kai šitaip 'įdomiai' elgiasi administracija, turbūt kažkiek apleidžia noras čia lankytis Garbanotasis retriveris - Page 2 481626
O šiaip, paaiškinkit man- kokia PRASMĖ, kad nededamos nuorodos? Garbanotasis retriveris - Page 2 99337
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Garbanotasis retriveris - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garbanotasis retriveris   Garbanotasis retriveris - Page 2 EmptyŠt. 11 28, 2009 2:04 am

Kažkada pamenu, pačioj pačioj pradžioj, su Skorpione kalbėjom, vis tardavomės dėl taisyklių, dalį tų pokalbių ir dabar turiu. Tiesiog būdavo, kad tos nuorodos jau pradedamos naudoti besaikiai, kiekvienam puslapyj pilna nuorodų, jau kitur net ir reklama gaunasi.. Garbanotasis retriveris - Page 2 876961 O mes norėjom, kad būtent forumas būtų informatyvus, todėl tą informaciją galima kuo puikiausiai nukopijuot. Šiaip, leisčiau vartot INFORMATYVIAS nuorodas, su saiku, bet baiminuosi kad pradės mėtyt tokias nuorodas, kuriose nebus nieko gero, ir forumas pavirs paprasčiausiai šiukšlynu, su nuorodom į niekam tikusius puslapius. Aš asmeniškai būčiau palikusi nuorodas, nes nebuvo daroma reklama, bet negaliu daryt išimčių. O kas dėl nuorodų, apsvarstysim. Garbanotasis retriveris - Page 2 931829
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Garbanotasis retriveris - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garbanotasis retriveris   Garbanotasis retriveris - Page 2 EmptyŠt. 11 28, 2009 2:13 am

r_povilioniene rašo:
Jei trinate nuorodas, tai malonėkite tik jas ir ištrinti. O tekstą apie tai, kad jūsų forumo dalyvė airutis000 pažeidinėja autorines teises, privalote palikti.

Man jau įdomu darosi, galima plačiau? Garbanotasis retriveris - Page 2 876961 Čia apie tą žinutę, kur reiškėsi, jog LT garbaniai negražūs?
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Garbanotasis retriveris - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garbanotasis retriveris   Garbanotasis retriveris - Page 2 EmptyŠt. 11 28, 2009 2:45 am

marceborzoi rašo:
Nesuprantu, man atvirai pasakius, kvaila ta taisyklė, kad negalima dėti nuorodų... Aš nežinau ką p. Povilionienė buvo parašiusi, ką jūs ištrynėt, bet tikrai manau būtų pravertę paskaityti. Tai žmogus, kuris augina šią veislę, galbūt paskaitė Airutis000 komentarą, kuris tikrai šiek tiek žeidžiantis ir norėjo kažką atskayti... Tarkim, man visai įdomu kas ten buvo parašyta... Būtų tikrai įdomu jei šios retos veislės veisėjas lankytųsi šiame forume, parašytų kažką įdomaus, tačiau kai šitaip 'įdomiai' elgiasi administracija, turbūt kažkiek apleidžia noras čia lankytis Garbanotasis retriveris - Page 2 481626
O šiaip, paaiškinkit man- kokia PRASMĖ, kad nededamos nuorodos? Garbanotasis retriveris - Page 2 99337
Tokia taisyklė, ir jeigu ji yra nevalia laužyti. Tai galima ir į PM parašyti tam žmogui kas neįtiko. Tikrai, pati norėčiau, kad būtų galima kelti nuorodas į video, į informatyvius puslapius, bet tuoj prasidės reklamos į kitus forumus ir mūsų forumas virs šiukšlynu. Tą patį straipsnį galima nukopijuoti, prirašius šaltinį. Pati manau, kad būtų gerai nuorodas kelti, bet su saiku, ir neleidžiant reklamuoti kitus forumus, tam yra reklamos skiltis. Garbanotasis retriveris - Page 2 119256
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Garbanotasis retriveris - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garbanotasis retriveris   Garbanotasis retriveris - Page 2 EmptyŠt. 11 28, 2009 6:50 am

Abejoju ar taip jau visi ims ir pradės savo forumų nuorodas mėtyt... Siūlyčiau pakoreguot tvarką, kad nuorodas būtų galima dėti, su saiku. Tarkim, kad galima būtų kelti tik informatyvių straipsnių, veislynų, asmeninių tinklapių su naudinga informacija.
O jei į temą, tai man asmeniškai Lietuvoje esantys Garbanotieji retriveriai gražūs ir visai neišblukę, kaip Airutis sakė... Man kažkodėl jaučiasi pagieža tuose žodžiuose... Garbanotasis retriveris - Page 2 481626
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Ried.
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2009-08-04

Garbanotasis retriveris - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garbanotasis retriveris   Garbanotasis retriveris - Page 2 EmptySk. 04 04, 2010 3:57 am

Man iš retriverių, galima sakyti, garbaniai labiausiai patinka, nors auginu labrį. Ne tiek išvaizda, kiek charakteriu. Ir puiku, kad jie kiek įdomesnės išvaizdos, nebus veislės kulto, kaip labrių, jorkų, vokiečių ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Garbanotasis retriveris - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Garbanotasis retriveris   Garbanotasis retriveris - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Garbanotasis retriveris
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Labradoro retriveris
» Auksaspalvis retriveris
» Lygiaplaukis retriveris
» Naujosios Škotijos retriveris
» Česapyko įlankos retriveris

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: 8 FCI grupė-
Pereiti į: