Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Labradoro retriveris

Go down 
+11
DogyDog;)
Ieva&V
Skorpionė
LinaLT
lelytia__
Neringaa
Justė_Terra
Auguste
marceborzoi
whatever.
Evelina
15 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPir. 07 13, 2009 9:12 am

Apibūdinimas:
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Kilmės laikas: XIX a.
Buvo: Paukštšunis
Dabar: Namų šuo, paukštšunis, lauko varžybų dalyvis, neįgaliųjų vedlys
Ūgis: 54-57 cm
Svoris: 25-34 kg
Gyvenimo trukmė: 12-13 metų
Veislės istorija. Manoma, kad labradoro retriverių protėviai buvo šiaurės Amerikos indėnų šunys, padėdavę traukti tinklus iš šalto Atlanto vandenyno gelmių. Labradoro retriverio, vieno populiariausių šunų pasaulyje, kilmė susijusi su Niūfaundlendo Sent Džonso regionu Kanadoje. Ten, kad nebūtų painiojamas su stambesniu niūfaundlendu, jis buvo vadinamas „mažuoju vandens šunimi“. Sūdytų menkių pirkliai atgabeno šunų į Dorseto Pulio uostą Anglijoje. Ten juos įsigijo vietiniai žemvaldžiai ir išgrynino veislę paukštšunio darbui.
Charakterio ypatybės. Nebijantis vandens, mėgstantis plaukioti, mielas ir draugingas – daugybe gerų savybių pasižymi vienas populiariausių pasaulyje šeimos numylėtinių. Kadaise šie šunys darbuodavosi Niūfaundlendo fiorduose – atitempdavo tinklų kamštinius plūdurus prie kranto, kad žvejai galėtų ištraukti žuvų pilnus tinklus. Šiandiena šios tvirtos veislės šunys – mieliausi keturkojai žmonių šeimos nariai. Jie vieni ištikimiausių ir prieraišiausių šunų pasaulyje. Šeimininkai juos apibūdina kaip darbščius, veržlius, puikius plaukikus, vaikų draugus, lengvai dresuojamus, paklusnius šunis. Ši veislė tarsi sukurta, kad patenkintų visų šeimos narių norus.
Išvaizda. Savo išvaizda nėra labai išsiskiriantis - stambi galva ir nulėpusios ausys, proporcingas ir tvirtas kūnas, kurį dengia tankus, trumpas, neperšlampantis kailis. Labradoro retriverio uodega kartais pavadinama ūdros uodega- ji neilga, stora, apaugusi trumpais šiurkščiais plaukais. Tai didelės veislės šuo. Riešuto rudumo vidutinio dydžio akys atspindi švelnų jo būdą.
Priežiūra. Šie šunys nereikalauja ypatingos priežiūros. Kailis vieną kartą per savaitę turi būti šukuojamas specialiu šepečiu, kuris nuvalo dulkes ir surenka išsišėrusius plaukus. Kad pagerinti kraujotaką, galima masažuoti specialia gumine pirštine. Jei šuo turi mažai galimybių palakstyti, reikia karpyti nagus.

Labradoro retriveris Images7e

Labradoro retriveris Images9h

Labradoro retriveris Images20t

Šaltinis nežinomas
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPir. 07 13, 2009 9:34 am

Fainuoliai.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyAntr. 07 21, 2009 11:56 am

Gražūs,faini,bet neauginčiau Labradoro retriveris 937322
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyAntr. 07 21, 2009 1:24 pm

Man tai visai nepatinka Labradorai. Išvaizda netraukia, man jie tokie riebūs (čia neįžeidžiančiai, tiesiog kai aš auginu kurtus, tai... Labradoro retriveris 235948 Labradoro retriveris 981342 ). Ir tas jų charakteris man lėkštas. kaip ir visų retriverių... Man nepatinka.
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Auguste
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Auguste


Pranešimų skaičius : 316
Join date : 2009-07-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyAntr. 07 21, 2009 1:44 pm

Labai patinka Labradoro retriveris 924229 Galėčiau tikrai auginti. Labradoro retriveris 158391
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyAntr. 07 21, 2009 1:50 pm

marceborzoi rašo:
Man tai visai nepatinka Labradorai. Išvaizda netraukia, man jie tokie riebūs (čia neįžeidžiančiai, tiesiog kai aš auginu kurtus, tai... Labradoro retriveris 235948 Labradoro retriveris 981342 ). Ir tas jų charakteris man lėkštas. kaip ir visų retriverių... Man nepatinka.

Va, va, dėl to nebesirinkčiau labradoro, jie kaip vaikai, labai.. sunku apsakyt žodžiais. Dabar daug labiau žavi kurtai, ir šiaip labiau inteligentiški šunys.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPen. 07 24, 2009 9:32 am

Man nelabai patinka labriai.
Atgal į viršų Go down
Auguste
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Auguste


Pranešimų skaičius : 316
Join date : 2009-07-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyŠt. 07 25, 2009 10:41 am

Man tai jie patinka, ir norėčiau augint, bet tik tie šviesūs, o tamsūs man nepatinka.
Atgal į viršų Go down
Neringaa
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Neringaa


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-07-26
Age : 26
Miestas : Molėtai

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPir. 07 27, 2009 3:12 am

man laabai patinka. Labradoro retriveris 158391 Labradoro retriveris 119256
Atgal į viršų Go down
lelytia__
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
lelytia__


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-07-26

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPir. 07 27, 2009 5:24 am

Labradoro retriveris 158391 myliu juos galėčiau augint . bet labai dideli palyginus su nykštukiniais pudeliukais Labradoro retriveris 981342
Atgal į viršų Go down
LinaLT
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis



Pranešimų skaičius : 221
Join date : 2009-07-26
Age : 28
Miestas : Vilnius

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPir. 07 27, 2009 1:11 pm

Hm.. Man jie patinka, galvojau tokį augint(su Tobiu), bet persigalvojau. Labai jau daug problemų: palikt juos vienus namie ir pan. Sako, kad tada viska graužia.
Atgal į viršų Go down
Neringaa
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Neringaa


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-07-26
Age : 26
Miestas : Molėtai

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPir. 07 27, 2009 1:18 pm

tikrai negraužia, nebent visai neišauklėtas. Labradoro retriveris 119256
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyAntr. 07 28, 2009 2:36 am

LinaLT rašo:
Hm.. Man jie patinka, galvojau tokį augint(su Tobiu), bet persigalvojau. Labai jau daug problemų: palikt juos vienus namie ir pan. Sako, kad tada viska graužia.
Taip, kiek pažystamų turi labrius, žiaurūs padūkėliai, gryni vaikai, dažnas žmogus uždaro savo labrį į narvą.
Atgal į viršų Go down
Neringaa
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Neringaa


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-07-26
Age : 26
Miestas : Molėtai

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyAntr. 07 28, 2009 3:56 am

bet tikrai ne visi, mano visos draugės kurios turi labrius, niekada jų neuždaro, visi klusnūs. na, būna šiaip visaip.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyAntr. 07 28, 2009 4:00 am

Mūsų buvo išauklėtas, bet be narvo niekaip..
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
LinaLT
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis



Pranešimų skaičius : 221
Join date : 2009-07-26
Age : 28
Miestas : Vilnius

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPen. 07 31, 2009 4:00 am

Puikus pavyzdis - Marlis, iš filmo "Marlis ir aš". Namie nebuvo įmanoma palikt, negalėjo su juo vaikščiot į dresūros pamokas, buvo nepaklusnus.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPen. 07 31, 2009 5:22 am

Man puikiausias pavyzdys Roxis. Labradoro retriveris 38036
Nebenorėčiau tokio vargo.. Kiek batų, daiktų, knygų, tapkių suplėšytą, apdraskyta, sukandžiota..
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Ieva&V
Pradedantysis
Pradedantysis
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 163
Join date : 2009-07-14

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPen. 07 31, 2009 7:45 am

Nu labai jau jūs čia apie juos nelabai kalbat.
Labradoro retriveris 27429
Jie nuostabūs šunys, nuostabaus charakterio. Kalbat apie tai, kad griaužia viską, galėčiau pasakyt, kad reik mokint ir prižiūrėt.
<Mano Velsas yra sugriaužęs tik vienas tapkes, daugiau nieko, ir nebegriaužia. Šiuos šunis reikia gerai nukraut, minimum tris valandas per dieną lauke išsibėgiojimui ir šuo paklusnus nuostabus, ir jam tai į naudą, ir neatrodo toks ,,storas". Visgi tikrai čia ne Kurtas ar vipetas.
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyAntr. 08 04, 2009 1:10 pm

Laabai grazus sunyciai Labradoro retriveris 187769 Labradoro retriveris 924229 . Negaliu, net atsiziuret, jei gyvenciau nuosavam name tikrai toki auginciau.
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyTr. 08 19, 2009 8:44 am

Nepatinka man jų išvaizda. Visada atrodo kaip nusipenėję, o ypač tie rusvos spalvos. Ir aplamai, jais per daug niekada nesižavėjau.
Atgal į viršų Go down
Linda
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2009-09-30

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyTr. 09 30, 2009 12:46 am

Aš auginu labradorą, labai patinka, patys geriausi ir mieliausi šuniukai; pažiūrėkit argi jie nemieli: http://...

Labradoro retriveris 27429

Siuliau visiems isigyti labradoriuka, tikrai mieli suniukai :D

JOKIŲ NUORODŲ.

Labradoro retriveris 83375
Atgal į viršų Go down
SasoKisa-girlfrend
Pradedantysis
Pradedantysis
SasoKisa-girlfrend


Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2009-09-22

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyŠt. 10 17, 2009 2:16 am

gražus bet neauginčiau
Atgal į viršų Go down
airutis000
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
airutis000


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2009-10-18
Age : 28
Miestas : Klaipeda

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptySk. 10 18, 2009 2:36 am

Man jie irgi faini, bet turi trūkumų ir minusų, bent jau man. Aš labiau mėgstu ilgesnio kailio, lieknesnius ir daugiau prisirišančius prie žmogaus :) Labradoro retriveris 455976

Žinutę taisė Rasa.
Atgal į viršų Go down
Ieva&V
Pradedantysis
Pradedantysis
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 163
Join date : 2009-07-14

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyPir. 10 19, 2009 10:14 am

airutis000 rašo:
Man jie irgi faini bet turi trukumu ir minusu bent jau man. As labiau megstu ilgesnio kailio, lieknesnius ir daugiau prisirisancius prie zmogaus :) Labradoro retriveris 455976

Patikėk, jie laaabai prisiriša prie žmogaus. Labradoro retriveris 876961


Žinutę taisė Rasa
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris EmptyAntr. 10 20, 2009 5:17 am

Ieva&V rašo:
airutis000 rašo:
Man jie irgi faini bet turi trukumu ir minusu bent jau man. As labiau megstu ilgesnio kailio, lieknesnius ir daugiau prisirisancius prie zmogaus :) Labradoro retriveris 455976

Patikek jie laaabai prisirisa prie zmogaus. Labradoro retriveris 876961
Bet ne prie vieno. Myli visus tolygiai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Labradoro retriveris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labradoro retriveris   Labradoro retriveris Empty

Atgal į viršų Go down
 
Labradoro retriveris
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Auksaspalvis retriveris
» Lygiaplaukis retriveris
» Garbanotasis retriveris
» Česapyko įlankos retriveris
» Naujosios Škotijos retriveris

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: 8 FCI grupė-
Pereiti į: