Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?

Go down 
+12
kamyzaz
DogyDog;)
Rasa
ManGusta
Justė_Terra
dolliuke
kvaje
wika
marceborzoi
Evelina
whatever.
Skorpionė
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptySk. 08 23, 2009 10:31 am

ManGusta rašo:
Kas čia jūms pasidarė Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 641870 !?Taisyklės nėra griežtos,ar kokios be ryšio,atvirkščiai,viskas gerai apgalvota,suderinta Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 876961 .Nematau čia jokių problemų,bet žinoma,yra žmonių kuriems tai nepatinka,- na visokių yra,visokių ir reikia (tai liečia,ne forumo narius) Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 235948 .
Man taisyklės kaip tik labai priimtinos, neturiu skundų. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 931829
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyTr. 09 02, 2009 6:53 am

Man taisyklės geros, bet nesmagu, kai Evelina leidžia forumo reklamą paraše, o Skorpionė deda man įspėjimą dėl reklamos Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 699552 (atvira mano nuomonė, nemėgstu slėpti... Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 699552 )
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyTr. 09 02, 2009 7:12 am

O ką man daryt, po galais? Jeigu tokios taisyklės ir Evelina manęs neperspėjo. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 922166
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyTr. 09 02, 2009 7:22 am

Pasiūliau pasiūlymų/prašymų/nusiskundimų skiltį Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 876961
P.s. Nuostabu, kad kai padarau čia klaidą man pabraukia raudonai, tai visi mažiau klaidų darys Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 700547
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyTr. 09 02, 2009 7:25 am

D-i-a rašo:

P.s. Nuostabu, kad kai padarau čia klaidą man pabraukia raudonai, tai visi mažiau klaidų darys Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 700547
Todėl kad eini per Mozilla. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 931829 Aš einu per Operą ir man niekas raudonai neteisingų žodžių nepabraukia. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 466152 Kaip su Explorer'iu nežinau.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyTr. 09 02, 2009 7:26 am

D-i-a rašo:
Pasiūliau pasiūlymų/prašymų/nusiskundimų skiltį Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 876961
P.s. Nuostabu, kad kai padarau čia klaidą man pabraukia raudonai, tai visi mažiau klaidų darys Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 700547
Idėja visai nieko. Pateik tą forumą kaip url, nes ilga nuoroda, visai nesižiūri, o toliau lauksiu Evelinos perspėjimo, todėl ir neįrašiau tavęs į įspėjimų sąrašą, dvejojau. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 876961
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyTr. 09 02, 2009 7:27 am

O geras, tu atspėjai, seniau su explorer ėjau ir nieks nebraukdavo, tai tik per mozilla eisiu nuo dabar Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 466152
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyTr. 09 02, 2009 7:34 am

Skorpionė rašo:
D-i-a rašo:
Pasiūliau pasiūlymų/prašymų/nusiskundimų skiltį Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 876961
P.s. Nuostabu, kad kai padarau čia klaidą man pabraukia raudonai, tai visi mažiau klaidų darys Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 700547
Idėja visai nieko. Pateik tą forumą kaip url, nes ilga nuoroda, visai nesižiūri, o toliau lauksiu Evelinos perspėjimo, todėl ir neįrašiau tavęs į įspėjimų sąrašą, dvejojau. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 876961
Tada viskas gerai Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 641870 Atsiprašau už tai ką prirašau, bet supranti nesižiūrėjo man tas įspėjimas, kai Evelina sutiko, o kai jaučiuosi teisi, tai bet ką galiu padaryti (o tai nervina net mane Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 466152 ). Dabar priekaištų nėra Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 976936
O kaip forumą kaip URL pateikt? (šito nesu darius tai nežinau Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 884720 )
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyTr. 09 02, 2009 7:37 am

Neesi tu šiuo atveju teisi. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 937322

Matai ten kur yra B, I, U ir t.t.? Nusiskaičiuok 16 ir spausk ant 17, ten pirmoj eilutės nuorodą įklijuok, o antram žodžius, ant kurių paspaudus išmestų forumą. Arba antraip. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 876961
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyTr. 09 02, 2009 10:12 am

Diai įspėjimas bus nuimtas, nes nuorodos paraše yra leidžiamos.

Evelina rašo:
Nauja:

  • JOKIŲ nuorodų, į JOKIUS puslapius. Nebent paraše, profilyje, straipsnius gali kelti visi vartotojai, jei manote, kad naudinga, kelkite į forumą.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyTr. 09 02, 2009 11:32 am

Valio Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 768325
Nemačiau. Na aš įėjau į tą tinklapį paspaudžiau kairę pelę ir įėjau į ,,onformacija apie tinklapį.", radau URL, bet čia įrašius nieko gero Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 73079 Turbūt esu akla Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 601832
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyAntr. 09 22, 2009 10:14 am

Mielieji, kas čia darosi? Kiek skaitau, pilna gramatinių klaidų, kiek gali mūsų moderatoriai vargti taisydami klaidas? Atidžiau.
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyAntr. 09 22, 2009 10:49 am

Jo, jo... Kol ištaisiau vieno nario žinutes savo moderuojamose skiltyse, pavargau net... Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 922166 Jei jau rašome, tai gal pasistenkim rašyti taisyklingai.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyAntr. 09 22, 2009 11:05 am

Tam reikalui sukūriau temą. :)
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
sokoladineMonstre
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
sokoladineMonstre


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Miestas : Vilnius

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyKv. 04 15, 2010 8:47 am

10 duoti negaliu. Niekur nemačiau tokios taisyklės, kaip kad šypsenėlių dėti daug negalima. Na aišku, būna parašyta "su šypsenėlėmis nepersistenkite", bet kad ištaisius pranešimą, po apačia būtų parašyta "negražiai atrodo", tai jau nežinau... Arba nebūtinai daugtaškis reiškia pasipiktinimą... (nors dabar - taip). Man rodos, kad šitame forume visi kažkokie suvaržyti. Na, 9 su minusu. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 99337
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 EmptyKv. 04 15, 2010 10:03 am

sokoladineMonstre rašo:
10 duoti negaliu. Niekur nemačiau tokios taisyklės, kaip kad šypsenėlių dėti daug negalima. Na aišku, būna parašyta "su šypsenėlėmis nepersistenkite", bet kad ištaisius pranešimą, po apačia būtų parašyta "negražiai atrodo", tai jau nežinau... Arba nebūtinai daugtaškis reiškia pasipiktinimą... (nors dabar - taip). Man rodos, kad šitame forume visi kažkokie suvaržyti. Na, 9 su minusu. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 99337
Visų pirma, forumas, ne šiukšlynas. Tokiu ir netapo. Šypsenėlių limitas 6. Leiskit paklausti, jums gražu?
Jėėzau, kas per meilybė. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 38036 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 992281 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 27429 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 455976 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 455976

Jo, daugtaškis man reiškia pasipiktinimą, dažniausiai, nesakau, kad visada. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 976936 P.S neprisikabina niekas prie teksto, visai netrumpo, po kiekvieno sakinio 2, 3 šypsenėlės. O ne sakinys, ir 10 smailikų eina po jo. Nemanau, kad visi suvaržyti, bet forumas rimtas, ir plepalų skyrelyje galima išsikalbėti į valias. O šiaip, dėkui už nuomonę. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 119256
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ar darėt kokią operaciją?
» Kokią veislę norėtumėt pažinti?
» Jūsų laimėjimai
» Jūsų pirmasis šuo
» Kiti Jusu augintiniai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Administracija :: Bendrai apie forumą-
Pereiti į: