Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?

Go down 
+12
kamyzaz
DogyDog;)
Rasa
ManGusta
Justė_Terra
dolliuke
kvaje
wika
marceborzoi
Evelina
whatever.
Skorpionė
16 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPir. 07 13, 2009 4:12 am

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Kiek balų duotumėte? (1-10)
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPir. 07 13, 2009 4:14 am

10,logotipas nerealiai gražus,stilius taip pat,viskas taip rimta,tvarkinga,aišku-trūksta narių,bet jų gi dar bus,forumas naujas,tik ką sukurtas.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPir. 07 13, 2009 4:15 am

Na nežinau,aš vertinti dar balais tikrai negaliu,nes juk naujutėlis forumas,pagyvens pažiūrėsiu keik balų duot
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPir. 07 13, 2009 4:19 am

Tai taip,vertinu patį forumą,o ne narių kiekį ar temas.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPir. 07 13, 2009 4:20 am

a,jei kalbant apie stilių vertinu 7-8.ką žinau,šaltos spalvos labai,juk vasara,na bet galdar susitvarkys,logo gal ir visai nieko bet nežinau.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPir. 07 13, 2009 4:22 am

Man kaip tik laabai patinka,forumas gi rimtas,aišku,galėtų logotipas būti toks:šuniukas žolėje,tarp pienių <...>. :) Galėčiau padėt paieškot,jeigu sutinka administratorė,nors man ir šis laabai patinka.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPir. 07 13, 2009 4:24 am

Ina D. rašo:
Man kaip tik laabai patinka,forumas gi rimtas,aišku,galėtų logotipas būti toks:šuniukas žolėje,tarp pienių <...>. :) Galėčiau padėt paieškot,jeigu sutinka administratorė,nors man ir šis laabai patinka.
bet jei būtų daugiau spalvų tai nebūtinai tada forumas būtų tada "liuli liali" Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 381623 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 381623
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPir. 07 13, 2009 4:27 am

whatever. rašo:
Ina D. rašo:
Man kaip tik laabai patinka,forumas gi rimtas,aišku,galėtų logotipas būti toks:šuniukas žolėje,tarp pienių <...>. :) Galėčiau padėt paieškot,jeigu sutinka administratorė,nors man ir šis laabai patinka.
bet jei būtų daugiau spalvų tai nebūtinai tada forumas būtų tada "liuli liali" Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 381623 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 381623
Tai,kad nėra tokių spalvų,nebent žalia,geltona,ryškios tokios,o dėl stilių-tai nedaug tokių vasariškų,laukim administratorės nuomonės.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPir. 07 13, 2009 5:04 am

Stiliaus kol kas tikrai nekeisiu, geras. Pasirinkimas didelis, bet normalių, rimtų stilių nedaug. O dėl logo, sutinku, jei turit pasiūlymų - prašom. :)
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyAntr. 07 14, 2009 7:54 am

Man viskas čia labai patinka.
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyAntr. 07 14, 2009 8:22 am

O man patinka stilius- akies nerėžia, viskas matosi. Logo neblogas.
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
wika
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
wika


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2009-07-21

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyAntr. 07 21, 2009 4:59 am

aš duodu dešim balų nes man nieko netrūksta.. stilius ir logo nuostabūs, taip tavrkinga, smagu bendrauti... administratorė draugiška, bendrauja, padeda jei ko nesupranti... forumiečiai irgi draugiški, džiaugiuosi kad čia užsiregistravau, būtent toks forumas kokio ieškojau. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 937322 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 542362
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyAntr. 07 21, 2009 5:05 am

Dabar stiprus aštuonetas. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 937322
Atgal į viršų Go down
kvaje
Pradedantysis
Pradedantysis
kvaje


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-07-18
Miestas : Tauragė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyAntr. 07 21, 2009 5:24 am

nuo manęs devynetas ;D viskas labai patinka. :cheers: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 119256 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyAntr. 07 21, 2009 5:34 am

wika rašo:
aš duodu dešim balų nes man nieko netrūksta.. stilius ir logo nuostabūs, taip tavrkinga, smagu bendrauti... administratorė draugiška, bendrauja, padeda jei ko nesupranti... forumiečiai irgi draugiški, džiaugiuosi kad čia užsiregistravau, būtent toks forumas kokio ieškojau. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 937322 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 542362
Labai džiaugiamės Jūsų nuomone,bet prašau pasistengti mažinti šypsenėlių kiekį.
Atgal į viršų Go down
dolliuke
Moderatorius
Moderatorius
dolliuke


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2009-07-14
Age : 28
Miestas : Vilnius

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyKv. 07 23, 2009 4:37 pm

Manau galiu dėt 10 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 119256
Vertinu dėl to kad man čia patinka bendrauti , man čia malonu būti .
Man patinka čia visi šie nuostabūs žmogeliai . Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 158391
Forumo gyvavimo istorija dar labai trumpa , taigi norėčiau palinkėt kad forumas dar gyvuotų daug daug laiko...Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 27429
O forumiečiai su laiku susirinks, manau nors ir žmogiukų čia prisiregistruos daug , svarbiausia kad jie čia būtų aktyvūs. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 937322
Ačiū už nuostabų forumą. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 924229
10
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyKv. 07 23, 2009 4:58 pm

Oho, Dovile. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 876961
Pradžiugino mane tavo nuomonė ir palinkėjimai. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 937322
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPen. 07 24, 2009 5:09 am

9 balai. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 876961 Labai fainas forumas. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 700547 Tik man logo nelabai,bet šiaip viskas puiku. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 106327
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPen. 07 24, 2009 5:43 am

Dabaaarrr.forumui duodu 9 balus.Jis tikrai patobulėjo,labai smagu jame diskutuoti Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPen. 07 24, 2009 5:53 am

Man irgi logotipas nepatinka, anas buvo geresnis.
Atgal į viršų Go down
ManGusta
Moderatorius
Moderatorius
ManGusta


Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2009-07-21

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPen. 07 24, 2009 6:30 am

Nuo manęs 9 balai Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 876961 .Viskas puiku,tik nelabai šis logo žiūrisi.. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 876961
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPen. 07 24, 2009 6:36 am

Bandysiu daryt kitokį, kai tik prigausiu laiko. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 976936
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyPen. 07 24, 2009 8:12 am

10 balų Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 876961 Kolkas man čia viskas labai patinka Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 119256
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyŠt. 08 01, 2009 6:29 am

Hmm, gavau kitokių nuomonių, apie forumą, tiesą sakant ne kokių, iš žmogaus kuris net nėra čia užsiregistravęs, tačiau jos sesuo, yra.

2009.07.31 19:49:59] just. sako: manau dabar įsitikinai. be to ji elgiasi labai nemandagiai tavo forume su Neringaa, o tu ji sake nelabai reaguoji. Neringa tuoj iš jo išsiregins ir manau ne ji viena, jei taip bus ir toliau..

[2009.07.31 19:52:11] just. sako: tavo forumo dalyviai taip, bet Ina... nemanau. ji kuria savo taisykles tik tau apie jas nesako. ji tau padlaižiauja, jei nepastebėjai

[2009.07.31 19:56:23] just. sako: jei tavo forumas tikrai rimtas, tai neturėtum tokios padejėjos, kuri kiekvienam nariui rašo į privatą ir tikrai stipriai įžeidinėja

Tai tik dalis to, ką gavau, ir ka smane šokiravo. Ina taip nesielgia. Labai laukiu visų nuomonės ir pasisakymų, ypatingai Neringos (ji minima), ir norėčiau žinoti, jei kam kyla tokių minčių apie išsiregistravimą, ir kodėl..
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
dolliuke
Moderatorius
Moderatorius
dolliuke


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2009-07-14
Age : 28
Miestas : Vilnius

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? EmptyŠt. 08 01, 2009 2:09 pm

Vajezauuus... Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? 99337
Labai 'sorry' bet jau atsibodo tos visos nesąmonės...
Kiek jau galima?
Dar dabar ir Evelina kišą į šitą reikalą ir mane, nes aš bandžiau geranoriškai jas sutaikyti , bet deja .
Na ir viskas, tai dabar ir vėl pradėjo Justina kažką čia nusikalbėt.
Neringa nesuprask blogai , aš ant jos nevarau dabar, bet nesuprantu kam dabar šmeižti nesąmones.
Ir nemanau kad kažkas nori trauktis iš šio forumo...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ar darėt kokią operaciją?
» Kokią veislę norėtumėt pažinti?
» Jūsų laimėjimai
» Jūsų pirmasis šuo
» Kiti Jusu augintiniai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Administracija :: Bendrai apie forumą-
Pereiti į: