Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?

Go down 
+12
kamyzaz
DogyDog;)
Rasa
ManGusta
Justė_Terra
dolliuke
kvaje
wika
marceborzoi
Evelina
whatever.
Skorpionė
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 16, 2009 5:43 am

DogyDog;) rašo:
Jos tikros saunuoles man tokie nariai patinka...bet va, kad pati tokia nesu.Nusikaltau Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 425834 .Nieks nekaltas tikas pati ir viskas.

Esi šauni narė, tik, atleisk, bet pradėjo labai erzinti tavo flood'as. Rašai, tik tam, kad plius viena žinutė, ir keistųsi rangas.. Rašyk reikšmingai, jei neturi ką parašyt - geriau nieko nerašyk.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 16, 2009 5:43 am

DogyDog;) rašo:
Jos tikros saunuoles man tokie nariai patinka...bet va, kad pati tokia nesu.Nusikaltau Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 425834 .Nieks nekaltas tikas pati ir viskas.
Būtent, jomis administracija didžiuojasi, nes nė viena dar nesiskundė, kaip čia blogai ir griežtai. Geriau neverkus, persiskaityti dar kartą taisykles, ir jų laikytis, o bendrauti visi galim normaliai, bet va netaip, kad tik + viena žinutė. Gi nesvarbu, ar 900 žinučių ar 100, tu beveik 800 surinkusi tik klausinėdama niekų, rašydama bereikšmes žinutes, nenoriu nieko įžeisti, bet sakiau tiesiai šviesiai.
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 16, 2009 5:49 am

Supratau Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961 .Man patinka zmones kurie sako tiesiai sviesiai.Paistengsiu, kad floo'do nebebutu Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 931829 .As pasitaisiusiu uzsibreziau sau tiksla.O tikrai nenorejau pasiekti kuo aukstesnio rango. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 481626 Beje as dabar turiu du ispejimus taip?Ar kaip ten yra?
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 16, 2009 5:52 am

DogyDog;) rašo:
Supratau Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961 .Man patinka zmones kurie sako tiesiai sviesiai.Paistengsiu, kad floo'do nebebutu Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 931829 .As pasitaisiusiu uzsibreziau sau tiksla.O tikrai nenorejau pasiekti kuo aukstesnio rango. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 481626
Tada puiku. O man patinka tokie žmonės, kurie užsibrėžia ir vykdo tai, ką pažadėjo. Noriu su visais nariais gerai sutarti, šiaip, daug kur esu nemėgiama už savo tiesmukiškumą, tvirtos nuomonės reiškimą, piktumą ir kartais nemandagumą. Tiesiog, nenoriu keistis, nes tokia būsiu visada, noriu, kad forumas būtų pilnas informacijos, šaunių narių, protingų žinučių, daug daug šuniukų augintojų ir bendraminčių. O šią diskusiją užbaikim, nes nuvažiavom, bet tikrai, neleisiu niekam žlugdyti Evelinos forumo žinutėm "Taip, aha, mhm". Ji įdėjo daug pastangų, pati mačiau, kaip forumas kūrėsi, kiek Evelina liūdėjo, jog jis gali pavirsti šiukšlynėliu, nebus populiarus, bet va kaip matau, visai ne. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 16, 2009 5:55 am

Taip baigiam sia diskusija.As pasitaisysiu ir vel busiu sauni nare.O forumo tikrai griaut nenoreciau, as jau isivaizduoju kiek kantrybes reikia cia.Manau su grieztumu visi forumo nariai pasidarys superiniai ir ims bendrausim graziai, tvarkingai Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 16, 2009 6:00 am

DogyDog;) rašo:
Taip baigiam sia diskusija.As pasitaisysiu ir vel busiu sauni nare.O forumo tikrai griaut nenoreciau, as jau isivaizduoju kiek kantrybes reikia cia.Manau su grieztumu visi forumo nariai pasidarys superiniai ir ims bendrausim graziai, tvarkingai Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961
Visi tokie ir yra. Superiniai, man šis forumas vienas ir fainiausių, kur bepažiūrėsi, ten šiukšlynas. Tikrai nenorėčiau, kad mūsų forumas būtų va toks www.suniukas.tk , o moderatorė suneliuke. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 699552 Kad ir kas nariams nepatiktų, laikysiuosi savo ir taisysiu žinutes, rašysiu įspėjimus ir minusus, kol neįsikirs, kad tokia tvarka. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961
Atgal į viršų Go down
dolliuke
Moderatorius
Moderatorius
dolliuke


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2009-07-14
Age : 28
Miestas : Vilnius

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 16, 2009 12:39 pm

Dėkui .
Na aš bent jau už tai kad būtų tvarka forume, ar gi taip sunku rašyti LT raidėmis?
Kartą netyčia užklydau į tokį forumiuką - aš likau pasibaisėjusi.
Kažkaip pripratau prie tos tvarkos kai yra rašoma normalūs žodžiai, lietuviškomis raidėmis ir t.t.
O ten "nu grj, dbr ziurekit, kad man nks nenusizengtu taisykl." ir t.t.
Baisu!
O ir rašydami normalius lietuviškus žodžius, atprantame nuo tų trumpinių, nes kartą per diktantą taip suklydau... Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 466152
Tai kad manau nėra sunku laikytis keletos taisyklių.
Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 976936
Aš net pati visa laik užbėgu į skyrelį "įspėjimai", nes baisu kad aš neatsidurčiau tenai , visko gali būt...
Šaunus forumas, šauni kūrėja ir beabejo šaunūs nariai...
Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 481626
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 16, 2009 12:42 pm

Kaip pradžiugino tavo nuomonė. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 924229
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 16, 2009 12:44 pm

As taip pat galiu visus pradziuginti.Man cia labai patinka Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 542362 .Forumas be galo tvarkingas, o jo Administratore ir jos padejeja yra super!
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 16, 2009 12:48 pm

Na kai pagalvojau čia yra įdomu... Nesu kolkas gavusi įspėjimo ir nesunku... Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 99337 Gal ir gerai, o seniau buvau prie kito forumo buvau pripratus ir ten ne griežtai, tai vistiek tryumpinių kaip ir nedėdavau Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 981342 Ir prisišau labai prie čia Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 700547 O dėl tų zyzimų, Evelina pasakysiu: Kada lietuviui bus gerai? Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 466152 O tau sėkmės ir kantrybės Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 119256
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyPir. 08 17, 2009 2:00 am

Pasakysiu ir aš savo nuomonę. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 119256
Forumas tikrai labai geras,fainas,rimtas ir visoks kitoks. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 106327
O svarbiausia čia yra žmonių su kuriais gali normaliai pabendrauti. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 931829 Nes jei nebūtų tokių narių,iš forumo nieko neliktų.. Ir manau bendravimui nesvarbu kokiom raidėm rašoma ar kokios šypsenėlės pridedamos. :] Žinoma,taisyklės net labai svarbu,tačiau reikia būtų lankstiems ir tas taisykles patobulinti taip,kad būtų visiems smagu bendrauti. Šiuo metu,man šis forumas yra tikrai labai fainas ir mielas,ir jam neturiu jokių nusiskundimų. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 700547 Tikiuosi taip bus ir toliau. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 119256
Svarbiausia,nepamirškime bendrauti. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 937322 Į kiekviena žmogų reikia žiūrėti atlaidžiau,leisti jam pasitaisyti ir pan. Puikus pavizdys aš ir Skorpionė. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961 Ar prisimeni,kiek viena ant kitos 'varėm' ir 'stūmėm',o dabar abi pasikeitėm ir kuo puikiausiai bendraujam. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 931829
Žodžiu,biški gal nerišliai ir į pievas pavariau,nu bet gal nieko. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 27429

Man atrodo,kad Ina tikrai gerai susitvarko,ir yra verta būti Administratorės padejėja. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 976936
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyAntr. 08 18, 2009 1:39 am

Juste, džiaugiuosi tavo nuomone. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 119256 Ir sutinku, kad reikia būti lankstiems, o ir be narių, nieko nebūtų. Bet, ganėtinai svarbu, kokiomis raidėmis rašai, žinoma - nuo to nesikeičia bendravimas ar požiūris į žmogų, tiesiog maloniau skaityti, kaip kažkur jau rašė dolliuke, kad vienu forumu liko pasiaisėjusi, nenoriu, kad kas nors atėjęs, pamatęs ir paskaitęs pasibaisėtų šiuo forumu..
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyTr. 08 19, 2009 4:05 am

Forumas plečiasi. Jau 47 nariai ir beveik 6000 pranešimų. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961 Labai tuom džiaugiuosi, nes nepasakyčiau, kad forumas įkurtas senai senai. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 700547 Šaunuolė administratorė, kad sukūrė tokį šaunų forumą ir šaunūs nariai, kurie privertė jį gyvuoti. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 119256
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyTr. 08 19, 2009 8:59 am

Anksčiau į šį forumą užsukdavau šiaip... Galvojau, kad jis taip pat greit mirs kaip ir daugelis šunininkų forumų. Bet pasirodo buvau visiškai neteisi. Dabar kiekvieną dieną čia apsilankau iš smalsumo, nes darosi vis įdomiau, prasiplėtė esamų skilčių ratas, vis daugėja ir daugėja veislių sąraše Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 106327 , vis labiau pradedu pažinti kitus narius ir t.t. ( be to labai gražus logotipas Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 981342 ) Taip, kad norėčiau labai pagirti administratorę ir jos padėjėją bei visą moderatorių būrį (prie kurio norėčiau prisijungti ir aš Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 27429 ), kurie puikiai tvarkosi ir palaiko švarą forume. Taip, kad aš esu kuo puikiausios nuomonės apie šį klubiuką Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 106327

Be to, labai pagirtina, kad verčiate rašyti lietuviškomis raidėmis ir taisote gramatines klaidas, nes tikrai nemalonu skaityti šveplas žinutes ir šifruoti nerišlią kalbą ( lyg egiptiečių hieroglifus) Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 466152

P.S. Siūlyčiau forumiuką labiau paplatinti interneto platybėse, kad prisijuntų daugiau šunininkų Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 976936 Na, pvz. uniteddogs ar bone.lt Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyTr. 08 19, 2009 9:04 am

Ten jau forumas išplatintas. BŪTINAI dar parašysiu UD nariams laiškučius. Nerealiai džiaugiamės Tavo nuomone, Rasa. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 119256

Kiek daug pagyrų man, administratorei ir forumui. Jis tikrai nemirs, nes aš neleisiu. Gyvuos dar labai ilgai. O laisvų skilčių daug, rinkis. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 700547
Atgal į viršų Go down
ManGusta
Moderatorius
Moderatorius
ManGusta


Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2009-07-21

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyPen. 08 21, 2009 5:42 am

Sveikinu visus forumo dalyvius,bei žinoma gerbiamąją administraciją,su 50 narių sąrašu Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 700547 .Forumas plečiasi Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 542362 Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 937322 .
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyPen. 08 21, 2009 5:56 am

Oo taip, o už sveikinimus ačiū. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 768325
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyŠt. 08 22, 2009 1:52 am

Forumas, tikrai sparčiai plečiasi, labai džiaugiuosi, tik bus sunku tverti, narių skundus kaip čia griežta, apsišarvuosiu kantrybe. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 466152 Mes įsikūrėm visai nesenai, o jau 50 narių, jeigu dar pareklamuosim, po mėnesio, dviejų bus dvigubai daugiau dalyvių diskusijose. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 937322
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyŠt. 08 22, 2009 9:54 am

Skorpionė rašo:
Forumas, tikrai sparčiai plečiasi, labai džiaugiuosi, tik bus sunku tverti, narių skundus kaip čia griežta, apsišarvuosiu kantrybe. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 466152 Mes įsikūrėm visai nesenai, o jau 50 narių, jeigu dar pareklamuosim, po mėnesio, dviejų bus dvigubai daugiau dalyvių diskusijose. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 937322
Skundų dar daug? Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 481626
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyŠt. 08 22, 2009 10:11 am

D-i-a rašo:
Skorpionė rašo:
Forumas, tikrai sparčiai plečiasi, labai džiaugiuosi, tik bus sunku tverti, narių skundus kaip čia griežta, apsišarvuosiu kantrybe. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 466152 Mes įsikūrėm visai nesenai, o jau 50 narių, jeigu dar pareklamuosim, po mėnesio, dviejų bus dvigubai daugiau dalyvių diskusijose. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 937322
Skundų dar daug? Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 481626
Paaiškink.
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyŠt. 08 22, 2009 10:13 am

Na, aš kalusiau ar vis dar daug skundų sulauki iš forumo narių? Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 481626
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptyŠt. 08 22, 2009 1:09 pm

Jokių skundų negavau, o man ir nerūpi, kad ir gaučiau, neesmė, laikysiuos savo, ir naujokams, kurie vieną kart prisijungia į mėnesį nenusileisiu. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 466152 Tokios jau taisyklės.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-08-23

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 23, 2009 12:56 am

Forumas nerealus, perskaičiau beveik viską, tada užsiregistravau - daug informacijos, viskas lengvai randama, nesunku gaudytis. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 700547 Giriu, labai giriu Administratorę Eveliną. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 158391

O minusų - yra.. Žinau, kad mano nuomonė bus kaip ir ''nepastebėta'' kadangi pagal Skorpijonę esu ''naujokė prisijungianti kartą į mėnesį''; ir man ''nenusileis''.. Bet vis tiek parašysiu aš. Manau, kad Skorpijonė truputį per daug kabinėjasi prie kai kurių žmonių.. Pvz, kažkokia narė parašo į veislių prašymus paprasčiausiai ''nepatinka'' o ji ir prisikabina - ''kodėl, ar buvai sutikus, iš kur žinai?'' O, kad pati į kai kurias veislių temas taip parašo, nepastebi, ir kai kiti nariai parašo taip, nesikabinėja.. Argi gražu ''atakuoti'' ir gadinti nervus tau nepatikusiam asmeniui?.. Ir beje, maniau, Skorpijone, kad tu laikaisi taisyklių ir verti naujokus jų laikytis, o ne paprasčiausiai ''nenusileidti'' jiems.. Tik nebūtina dabar po šio pranešimo pareikšt, kad tokia tvarka ir taisyklės, arba kad atsisakai pareigų. Jei atsisakysi po šio pranešimo, turbūt juoksiuos. (čia ne įžeidimas) Tvarka yra ir turi būti, bet taisyklėse nėra parašyta, kad rašant į veislių temą būtina argumentuoti.. Arba tokiu '';DDD'' šypsenėlių limito pranešime taisyklėse nėra, o tu vis kam nors primeni, kad ''nepersistengtų''... Net jei būsiu nemėgiama dėl savo nuomonės, arba nepageidaujama čia, tai vis tiek mano nuomonė kurią susidariau skaitydama iš šalies.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 23, 2009 3:41 am

Gabi rašo:
Forumas nerealus, perskaičiau beveik viską, tada užsiregistravau - daug informacijos, viskas lengvai randama, nesunku gaudytis. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 700547 Giriu, labai giriu Administratorę Eveliną. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 158391

O minusų - yra.. Žinau, kad mano nuomonė bus kaip ir ''nepastebėta'' kadangi pagal Skorpijonę esu ''naujokė prisijungianti kartą į mėnesį''; ir man ''nenusileis''.. Bet vis tiek parašysiu aš. Manau, kad Skorpijonė truputį per daug kabinėjasi prie kai kurių žmonių.. Pvz, kažkokia narė parašo į veislių prašymus paprasčiausiai ''nepatinka'' o ji ir prisikabina - ''kodėl, ar buvai sutikus, iš kur žinai?'' O, kad pati į kai kurias veislių temas taip parašo, nepastebi, ir kai kiti nariai parašo taip, nesikabinėja.. Argi gražu ''atakuoti'' ir gadinti nervus tau nepatikusiam asmeniui?.. Ir beje, maniau, Skorpijone, kad tu laikaisi taisyklių ir verti naujokus jų laikytis, o ne paprasčiausiai ''nenusileidti'' jiems.. Tik nebūtina dabar po šio pranešimo pareikšt, kad tokia tvarka ir taisyklės, arba kad atsisakai pareigų. Jei atsisakysi po šio pranešimo, turbūt juoksiuos. (čia ne įžeidimas) Tvarka yra ir turi būti, bet taisyklėse nėra parašyta, kad rašant į veislių temą būtina argumentuoti.. Arba tokiu '';DDD'' šypsenėlių limito pranešime taisyklėse nėra, o tu vis kam nors primeni, kad ''nepersistengtų''... Net jei būsiu nemėgiama dėl savo nuomonės, arba nepageidaujama čia, tai vis tiek mano nuomonė kurią susidariau skaitydama iš šalies.
Kiek žinau, pati sau nenusiklijuosiu pareigų, o jeigu Evelina nori - prašom. Tik pagal ją, šis forumas būtų su 12 žmonių ir tie patys verksniai, 500 pranešimų, jeigu ne mano pastebėjimai ir griežtumas. Anyway, o nėra parašyta, kad negalima viršyti 6 šypsenėlių skaičiaus? Kur kas man nepatiko? Argumentuok. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 481626 Kodėl nepastebėta? Į visus skundus atsakau, tiesiog, mano tokia pareiga, tokios taisyklės, jeigu jos keisis, laikysitės jų. Visur yra kitaip, bet čia nebus šiukšlynas, kol AŠ moderuosiu visą forumą. Jeigu miela administratorė Evelina nuspręs man nuimti pareigas - nepyksiu, o stebėsiu iš šalies kaip palaikoma tvarka, ir žinau, jog rasiu prie ko prikibti būdama dalyvė. Daugelį kartu prašiau nuimti mano pareigas, Evelina griežtai atsisakė, tad toliau laikausi savo. Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961
Atgal į viršų Go down
ManGusta
Moderatorius
Moderatorius
ManGusta


Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2009-07-21

Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 EmptySk. 08 23, 2009 10:29 am

Kas čia jūms pasidarė Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 641870 !?Taisyklės nėra griežtos,ar kokios be ryšio,atvirkščiai,viskas gerai apgalvota,suderinta Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 876961 .Nematau čia jokių problemų,bet žinoma,yra žmonių kuriems tai nepatinka,- na visokių yra,visokių ir reikia (tai liečia,ne forumo narius) Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 235948 .
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?   Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą? - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ar darėt kokią operaciją?
» Kokią veislę norėtumėt pažinti?
» Jūsų laimėjimai
» Jūsų pirmasis šuo
» Kiti Jusu augintiniai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Administracija :: Bendrai apie forumą-
Pereiti į: