Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Nemėgstamiausia veislė

Go down 
+14
Rasa
AnT*e
D-i-a
lelytia__
kamyzaz
Neringaa
DogyDog;)
LinaLT
kvaje
Justė_Terra
marceborzoi
whatever.
Evelina
Skorpionė
18 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 07 14, 2009 4:24 am

Kokia nemėgstamiausia veislė,kodėl ši?
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 07 14, 2009 4:27 am

Mano nemėgstamiausia veislė gal pekinas, jorkas, visi tie ilgaplaukiai dekoratyviniai, maži šunys.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 07 14, 2009 4:31 am

Kinai,pekinai,jorkai.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 07 14, 2009 5:27 am

kaip ten jie..kinų kuoduotieji??? nežinau kaip rašos :D
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 07 14, 2009 5:32 am

whatever. rašo:
kaip ten jie..kinų kuoduotieji??? nežinau kaip rašos :D
Jo. Meksikos plikieji yra ir kinų kuoduotieji.
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 07 14, 2009 7:12 am

Man nepatinka Keribliūterjerai, Afenpinčeriai, Buldogai, Šarpėjai, Čiau Čiau, Pekinai...
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 07 14, 2009 7:36 am

Man taip pat nepatinka šarpėjai bei čiau čiau.
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyTr. 07 22, 2009 8:17 am

Man nelabai patinka pekinai,jorkai,meksikos plikieji,portugalų vandens šunys,įvairūs buldogai,toytikai..
Atgal į viršų Go down
kvaje
Pradedantysis
Pradedantysis
kvaje


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-07-18
Miestas : Tauragė

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyTr. 07 22, 2009 9:17 am

man nepatinka Buldogai ir čiau čiau. Nemėgstamiausia veislė 481626
Atgal į viršų Go down
LinaLT
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis



Pranešimų skaičius : 221
Join date : 2009-07-26
Age : 28
Miestas : Vilnius

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyKv. 07 30, 2009 2:02 am

Nelabai patinka pekinai, rusų toiterjerai, jorkai, belgų grifonai. Žodžiu, nelabai mėgstu kišeninius ir mažus šunis..
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyKv. 07 30, 2009 3:22 am

Labai nepatinka ilgaplaukiai taksai nezinau net kodel Nemėgstamiausia veislė 876961
Atgal į viršų Go down
Neringaa
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Neringaa


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-07-26
Age : 26
Miestas : Molėtai

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyKv. 07 30, 2009 3:56 am

man nepatinka pekinai ir pliki šunys. Nemėgstamiausia veislė 884720
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Moderatorius
Moderatorius
kamyzaz


Pranešimų skaičius : 226
Join date : 2009-07-30
Miestas : Šiauliai

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyKv. 07 30, 2009 2:15 pm

na, čia jau aišku kad nemėgstu bulterjerų. Ir kaikurių mažų veislių - kaip jorkai ar pinčeriukai visokie.

Nemėgstamiausia veislė 857691
Atgal į viršų Go down
lelytia__
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
lelytia__


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2009-07-26

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyPen. 07 31, 2009 5:55 am

kurtai
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptySk. 08 02, 2009 10:47 am

Man nepatinka visi mažiukai šunys ir taksai Nemėgstamiausia veislė 99337
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyŠt. 08 15, 2009 12:51 am

Agne, tai paprasčiausiai ne tavo reikalas. Niekas Vestos į šoną nedės, kam norėjau ir kam reikėjo paaiškinau, kodėl pasikeitė nuomonė. Tau aiškinti ir pasakoti neprivalau, o svarbiausia nenoriu. O tu nefloo'dink, ir neįžeidinėk Administracijos, nes gausi įspėjimą

Visą tavo floo'dą ištrinu, o tu, dar vienas toks kartas, ir įspėjimas. Čia tema apie nėmgiamaiausias veisles, ir kartoju - nesikišk kur nereik. Nemėgstamiausia veislė 876961
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyŠt. 08 15, 2009 6:45 am

Evelina rašo:
Agne, tai paprasčiausiai ne tavo reikalas. Niekas Vestos į šoną nedės, kam norėjau ir kam reikėjo paaiškinau, kodėl pasikeitė nuomonė. Tau aiškinti ir pasakoti neprivalau, o svarbiausia nenoriu. O tu nefloo'dink, ir neįžeidinėk Administracijos, nes gausi įspėjimą

Visą tavo floo'dą ištrinu, o tu, dar vienas toks kartas, ir įspėjimas. Čia tema apie nėmgiamaiausias veisles, ir kartoju - nesikišk kur nereik. Nemėgstamiausia veislė 876961
Vo, kaip rimtai, tikra Evelina. Nemėgstamiausia veislė 700547 Nemėgstamiausia veislė 466152

Labai jau kandi Agnės nuomonė. Man taksai seniau labai nepatiko, snukis, kūnas, o vat dabar, mylimiausia veislė. Jorkai taip pat pradėjo žavėti, nuo Evelinos Vestos, tik vistiek neauginčiau, šuo ne man.
Atgal į viršų Go down
AnT*e
Pradedantysis
Pradedantysis
AnT*e


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2009-08-13

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyŠt. 08 15, 2009 7:03 am

Nu ir forumas. Tai Jūs administracija visagaliai, o mes paprasti nariai net nuomonės negalim parašyt? Irr.. čia net ne floodinimas, o nuomonės pareiškimas.

P.S. kur matai įžeidinėjimą?
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyŠt. 08 15, 2009 7:06 am

AnT*e rašo:
Nu ir forumas. Tai Jūs administracija visagaliai, o mes paprasti nariai net nuomonės negalim parašyt? Irr.. čia net ne floodinimas, o nuomonės pareiškimas.
Nu baaaikit Jūs mane ėsti. Nemėgstamiausia veislė 641870 Viskas čia gerai, reiškit tą nuomonę, bet ne perdaug aštriai, bet kaip galima taip įžeidinėti, sakydama, jog ji numes Vestą ir pirks kitą šunį? Nemėgstamiausia veislė 99337

Administratorė kūrė šį forumą, ji tikrai nėra paprasta narė, o va aš ir modai, trinam temas, rakinam, žinutes pašalinam ir tiek. Nemėgstamiausia veislė 641870
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyŠt. 08 15, 2009 7:33 am

Žinai, Agne, įžeidinėjimą mačiau tavo pranešime, kuriame tu pasakei, kad Skorpionė, nedraugiška, kai apie tai, kad įsigijau Vesta, parašei ''Absurdas'', ir pan. Žinutes ištryniau nes čia TIKRAI buvo ne į temą. Čia rašom, diskutuojam apie nemėgstamiausias veisles, o ne apie mano elgseį, ir kas kaip, ir kodėl nusipirko šunį.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 08 25, 2009 5:35 am

Pekinai, plikieji šunys (tiesiog nepatinka išvaizda), čiau čiau dar nelabai.
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 08 25, 2009 5:43 am

Man dar faraonų šunys nepatinka.
Atgal į viršų Go down
doriux
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
doriux


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-08-25
Age : 36
Miestas : Kaunas

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 08 25, 2009 12:10 pm

N egalėčiau pasakyt, kad kokie nors šunys man nepatinka, nes visi man jie gražūs ir žavūs savaip. Tą nepatinka paversčiau neauginčiau, tai va, tikrai nenorėčiau auginti dekoratyvinių ir mažų šuniukų. Pas mane kaukazė, tai aš pripratus, kad man šuns saugot nereikia-šuo mane saugo ir šiaip atspari, ne tiek priežiūros reikalauja, o mama augina jorkę, tai kai su ja išeinu, tai vis atrodo, kad ją kas atims, pavogs ir šiaip namie saugotis, kad neužmint ar dar ko nepridirbt, kai atvažiuoju aplankyt. kai maža buvo iš vis vien po padais lįsdavo, po lovom, kėdėm- į pavojingas vietas. Taip ir vadina ją šeima-kūdikėliu lol! .
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 08 25, 2009 12:15 pm

Sveiki prisijungę. Parodykit savo kaukazo aviganį. Nemėgstamiausia veislė 119256
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė EmptyAntr. 10 27, 2009 8:06 am

vanesa rašo:
chi chuo chuo

Amm..o kokia čia veislė?Pirmą sykį girdžiu.
O jei į temą,tai ir dalmatinai pradėjo visai nepatikt Nemėgstamiausia veislė 99337
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nemėgstamiausia veislė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nemėgstamiausia veislė
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mėgstamiausia veislė
» Kokią veislę norėtumėt pažinti?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: Bendrai apie veisles-
Pereiti į: