Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Nemėgstamiausia veislė

Go down 
+14
Rasa
AnT*e
D-i-a
lelytia__
kamyzaz
Neringaa
DogyDog;)
LinaLT
kvaje
Justė_Terra
marceborzoi
whatever.
Evelina
Skorpionė
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Nemėgstamiausia veislė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė - Page 2 EmptyAntr. 10 27, 2009 8:17 am

Vaikai, jei jau nemokate taisyklingai veislės pavadinimo parašyti, gal net nevertėtų rašyti iš viso... Nes nusibodo jau šifruoti tuos jūsų hieroglifus.

O ir pagrįskit savo nuomonę apie tam tikrą veislę... Neužtenka parašyti mane nuo jų verčia vemti... Tai tas pats lyg ir nieko. Taip jūs galite įžeisti kitą žmogų, tam tikros veislės mylėtoją. Jei aš pasakyčiau mane nuo tavęs verčia vemti jūs irgi nebūtumėt patenkinti.
Atgal į viršų Go down
Lapė
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Lapė


Pranešimų skaičius : 37
Join date : 2009-12-20

Nemėgstamiausia veislė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė - Page 2 EmptySk. 12 20, 2009 11:52 am

Na, man nėra tokios veislės, kuri nė kiek nepatiktų. Trūkumų pas visas yra, bet kaid visai nepatiktų nėra. Nemėgstamiausia veislė - Page 2 699552
Atgal į viršų Go down
AnnGreenCat
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
AnnGreenCat


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2010-04-17
Miestas : Vilnius

Nemėgstamiausia veislė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė - Page 2 EmptyŠt. 04 17, 2010 12:36 pm

Man nepatinka bull tipo sunys nes jie agresyvus ir atrodo pikti ,taip pat taksai,nes jie ilgi ir ju kojos trumpos,atrodo labai nepritaikyti visokiem suoliam ir pan tada man nepatinka snauceriai del tu barzdu :} Nemėgstamiausia veislė - Page 2 884720
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Nemėgstamiausia veislė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė - Page 2 EmptySk. 04 18, 2010 2:37 am

Oi nevisi, tikrai ne visi bull tipo šunys yra pikti....

Ne visi šuniukai turi šuoliuoti ir yra pritaikyti šuoliuoti per kliūtis : ) O taksai yra meždiokliai ir toks jų sudėjimas labai praverčia medžioklės metu.
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Nemėgstamiausia veislė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė - Page 2 EmptySk. 04 18, 2010 3:37 am

Nemėgstu:
dekoratyvinių - dauguma per daug išlepinti, nekokio charakterio, taip pat ir išvaizda jų visiškai netraukia;
buldogų - nepatinka išvaizda (sudėjimas), charakteris.

Tačiau tikrai nesakau, kad šie šunys blogi - tiesiog "ne mano" veislės ir tiek :) Ir jeigu taip susiklostytų aplinkybės, kad auginčiau dekoratyvinį šunį ar buldogą - žinoma, kad juo rūpinčiausi ir mylėčiau. Tačiau yra tokių veislių, kurios man daug labiau patinka, o šioms turiu mažiausiai simpatijų :)
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
AnnGreenCat
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
AnnGreenCat


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2010-04-17
Miestas : Vilnius

Nemėgstamiausia veislė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė - Page 2 EmptySk. 04 18, 2010 3:39 am

Na taip suklydau, is tiesu man labai patinka anglu buldogai ir prancuzu buldogai Nemėgstamiausia veislė - Page 2 235948 jie labai mieli ir draugiski ,tik tiek kad kiek pazystu prancuziuku tai jie turi labai silpna sveikata,del to bijociau auginti,na o taksai tai tiesiog ne mano tipo,bet kas uzsiima medziokle tai jiems toks suo super manau Nemėgstamiausia veislė - Page 2 937322
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nemėgstamiausia veislė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nemėgstamiausia veislė   Nemėgstamiausia veislė - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nemėgstamiausia veislė
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mėgstamiausia veislė
» Kokią veislę norėtumėt pažinti?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: Bendrai apie veisles-
Pereiti į: