Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Pedigree, Chappi, Friskies

Go down 
+9
Tina
AnT*e
DogyDog;)
Rasa
Naktigonė.
marceborzoi
Ieva&V
Skorpionė
Evelina
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 8:14 am

Akis drąskei man toj vietoj, kai labai gražiai ir naglai pasakei, kad aš nuodiju savo šunį sąšlavom, taip, kad jausk ribas. Ir aš nerėkiu, tarp kitko, man įdomu, iš kur sprendi koks mano balso tonas būtų konkrečioj situacijoj.
O ateities geriau nepranašauk, o tai ir nusivilt savo sugebėjimais gali. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 876961
Mano jorkutės mama, išgyvenusi keturiolika metų visą savo gyvenimą ėdė pedigree. Ir buvo sveika ir graži kaip ridikėlėlis. O va manoji, eina septintus metus irgi be galo sveika, energinga ir linksma, su ilgu ir žvilgančiu kailiu, ir tikiu kad gyvens ilgai ir laimingai, kai ir jos mama. Kaip kad tu įvardinai, mano nuodijama sąšlavomis.. Kur tėvų akys, kai vaikai taip gražiai įžeidinėja kitus, nesvarbu, kad man dvidešimt septyneri, esu ištekėjusi ir jau mama, bet lygiai taip pat neturi teisės akių drąskyt ir savo bendraamžiam, na, bet ne tame esmė.
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 8:17 am

Žiauru. Va tokios ir būna nuolatinio šėrimo tais maistais pasėkmės. Bet aš va nesuprantu, kodėl MAXIMA ar koks kitas PC neapsiima prekiauti superpremium ar premium klasės maistais? Na, bent pora rūšių galėtų įmesti į asortimentą. Tada tikrai patogu būtų šunų augintojams, nereiktų ieškoti platintojų...
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 8:46 am

Tina rašo:
Skorpionė rašo:
Skaityti čia

Kai atėjau į forumą, persiskaičiau taisykles.
Matau, kad Administratoriaus-(ės) padėjėja jų deja nežino, nes tai savavališka reklama. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 481626
Kažkaip keista, kad tai griežtai draudžiama, bet tu taisykles laužai.
Ir aš žinosiu, kad šiame forume galima jas laužyti. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 876961

O aš apie pedigree skaitau čia - www.pedigree.lt
Ne, nedraudžiama, nuoroda pateikta url. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 976936
Atgal į viršų Go down
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 8:50 am

Kur jau ne, taisyklėse rašo, kad jokių nuorodų išskyrus parašus. O kažkur buvo diskusija (forumą skaitau jau seniai, svečio pavidalu), kad paraše prašoma nuorodą pateikti kaip url. Taigi, nuspręskit pagaliau, čia galima dėti nuorodas ar ne? Jei galima, ir aš žinau pora neblogų saitų. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 616726 Įmesiu nuorodas. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 976936
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Moderatorius
Moderatorius
kamyzaz


Pranešimų skaičius : 226
Join date : 2009-07-30
Miestas : Šiauliai

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 11:43 am

Kas čia per??? Lauk tik iš čia...
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 11:57 am

Tina, čia atrodo ne vaikų darželis (ir Jūs atrodo minėjote, jog esat suaugęs žmogus)Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 99337 Ina ikėlė tikrai naudingą nuorodą, o svarbiausia ta nuorodą buvo į temą, įkeltu link'u ji tiesiog pagrindė savo išreikštą nuomonę. Bet tai nereiškia, kad Jūs galit kelti kelis link'us be reikalo ar net reklamuoti kitus forumus, veislynus Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 180344 Tam yra skirtos atitinkamos temos, taip kad būtų labai malonu, kad surastumėte vietą ir laiką savo post'ams Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 976936 Čia kalbame apie šunų mitybą, economy class ėdalus.
Atgal į viršų Go down
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 12:20 pm

Taip, aš suaugęs žmogus, bet aš parodau gerbiamai Administratoriaus padėjėjai, kad taisyklės vienodos visiems. Man apskritai įdomu, ką mano Administratorė, NES, Skorpionė reklamuoja forumą, šunims, kurio admoinė pati yra, buvau aš tame forume, ji ten administratorė. Tai kodėl adminams leidžiama reklama, o kietiems vartotojams - ne. Neesmė, kad naudinga info, bet nuorodų naudoti negalima, tokios taisyklės. Kitiem rašo įspėjimos, o pati? Pati tas taisykles laužo.
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 12:26 pm

Dėl to, kad nuorodų dėti negalima visiems, aš sutinku ir pati jų niekur nededu. Mano nuomone, Ina kėlė šį link'ą ne dėl to, kad norėjo paplatinti savo forumą... Ji tiesiog norėjo apšviesti Jums ar kitiems, kurie šeria economy class ėdalu, protą, parodyti kokios gali būti pasėkmės Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 931829
Atgal į viršų Go down
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 3:51 pm

Tame ir esmė, kad kas per tvarka tuomet šitam rimtam, tvarkingam forume, jei administracija gali laužytis taisykles? Nėra parašyta, kad galima daryti išimtis. Juk galėjo citatą įmesti. O šiaip, maniau kad tai labai rimtas forumas, su normaliom taisyklėm. BET, ar rimtam forume, apti Administracija laužytų taisykles?
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyPir. 09 28, 2009 4:20 am

Jau įgrįso, eik lauk, jeigu viskas erzina. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 922166 Suaugęs žmogus mat. Forumas ne mano, tikrai ne. Galiu net asmeninius pokalbius įkelti, kuriuose buvo aiškiai argumentuota, kad mane padaro administratore vien tvarkai palaikyti, pakeisti stilių ir visą kitą. Kai turėsiu laiko, būtinai įmesiu citatą, kur rašoma, jog url galima pateikti į temą, laiku ir vietoje. Tam yra reklamos skiltis, bet aš tikrai nekursiu vien todėl, kad reik Jus kažkaip įtikint.
Atgal į viršų Go down
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyPir. 09 28, 2009 10:05 am

Nedrįsk manęs varinėt, margyt. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 876961 Jausk ribas, kiek tau metų, kiek man. Nesu kažkokia teta pikta, bet neleisiu savęs įžeidinėt, kadangi ko verta būčiau?
Aš labai laukiu citatos, kurioje rašoma kad galima naudoti nuorodas, kai url laiku ir vietoje, kurios data būtų jau po taisyklės apie nuorodas paskelbimo. Kitu atveju laikysiu tave nesąžininga mergaite, kuri kabinėjasi prie visų narių, darydama tą patį. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 876961 Ir apskritai, pasimokyk kultūros truputį, bendravimo subtilumų, ir pagarbos vyresniam. Aš nereikalauju mane vadinti Jūs, ponia, ar dar kažkaip, man tik dvidešimt septyneri, tačiau realiam gyvenime esu gerbiamas žmogus, turintis šeimą ir užimantis aukštas pareigas, taigi turėtum jausti ribas vien po to kai sužinojai mano amžių, ir nevarinėt manęs iš ne savo forumo, kaip bendraamžės. Dar augt ir augt tau, kol turėsi pilną teisę man tai pasakyt. Kaip jau minėjau nesu kokia priekabių ieškanti tetulė burbanti dėl visko, bet, pati sukuosi teisėsaugoj, todėl jei ką, net internetinėj erdvėj yra šiokios tokios taisyklės, ir džiaukis kad to tavo pavarymo ir apskritai akių drąskymo nepriėmiau kaip moralinės žalos ir įžeidimo mano asmenybej.. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 641870 Pačiai skamba juokingai, bet žinok visokių žmonių yra, taigi kitą kartą būk atsargesnė kabinėdama akis žmonėms kurie už tave gerokai vyresni ir turi daugiau patirties, bei supratimo apie kai kuriuos dalykus.

Šunų ėdaluose nesu labai didelė žinovė, bet, įrodykit man, kad ten tie inkstai ir atrodė kaip išvirti būtent nuo pedigree, jeigu pedigree leidžiamas į prekybą, sėkmingai perkamas visose pasaulio šalyse kurios daug daugiau išsivystę nei Lietuva, kodėl kai kuriuose garsiuose pasaulio veislynuose parduoto šuniuko šeimininkams dažnai įduodamas pedigree ėdalas, arba bent jau rekomenduojamas?
Pedigree sausas ėdalas sukurtas bendradarbiaujant su Waltham tyrimų centru. Waltham naminių gyvūnų mitybos centras yra pasaulyje pirmaujanti tyrimų institucija, kurios specializacija – naminių gyvūnėlių mityba ir elgesys.
Kodėl tada, jei jis toks pavojingas, niekas neuždraudžia prekybos juo, kodėl niekas nerašo peticijų ir niekur nesikreipia? Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 876961
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyPir. 09 28, 2009 10:17 am

Nu žinot.. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 180344
Užteks gal jau, visas taisykloes laužyt? VISAS nuorodas išėmiau, jokių url, jokių nuorodų, nes tai savavališka reklama. Nuorodos leidžiamos TIK paraše ir profilyj, niekur daugiau. Ir nesvarbu ar kam reikia ką įrodyt ar ką, leidžiama kelti straipsnius, citatas, nuotraukas, bet ne nuorodas. O Jūs Tina, nenoriu įžeist, bet persistengėt ginčydamasi dėl nuorodų su kaip Jūs įvardinot, vaikais.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyAntr. 09 29, 2009 9:44 am

Evelina rašo:
Nu žinot.. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 180344
Užteks gal jau, visas taisykloes laužyt? VISAS nuorodas išėmiau, jokių url, jokių nuorodų, nes tai savavališka reklama. Nuorodos leidžiamos TIK paraše ir profilyj, niekur daugiau. Ir nesvarbu ar kam reikia ką įrodyt ar ką, leidžiama kelti straipsnius, citatas, nuotraukas, bet ne nuorodas. O Jūs Tina, nenoriu įžeist, bet persistengėt ginčydamasi dėl nuorodų su kaip Jūs įvardinot, vaikais.
Neleistina? Nu, kad, pati kažkada asmeniškai argumentavai, kad nuorodas dėti draudžiama, bet jeigu svarbu, galima pateikti url. Žinai, šiuo metu man buvo būtina, nenusileidžiant, nes mano nuomonė vieninga, pykit nepykit, Tina, bet aš manau, kad šunis šeriat grynų gryniausiu š..., bet čia jau kiekvieno žmogaus pasirinkimas, ir pačios mama nuperka Pupiui pedigree, nepastebėjau, kad labai jau dirgintų jį šis ėdalas, bet pastoviai šerti negalėčiau, žinodama jog ten tik 4 procentai mėsos, domina atsakymas, tada kur visi 96 proc.? Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 976936 Tarp kitko, čia visai be ironijos. Manykit ką jūs norit, šerkit kaip norit, mažiausiai tai rūpi. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 976936
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyAntr. 09 29, 2009 10:21 am

Taip neleistina.Mestelk man į PM citatą kur aš taip pasakiau. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 876961
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyTr. 09 30, 2009 9:59 am

Evelina rašo:
Taip neleistina.Mestelk man į PM citatą kur aš taip pasakiau. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 876961
Taip ir aš galiu, esmė tame, kad nuo mūsų pokalbių, jeigu galima taip pavadinti viską ištryniau. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 976936
Atgal į viršų Go down
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyŠt. 10 03, 2009 5:02 am

Skorpionė rašo:
Evelina rašo:
Nu žinot.. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 180344
Užteks gal jau, visas taisykloes laužyt? VISAS nuorodas išėmiau, jokių url, jokių nuorodų, nes tai savavališka reklama. Nuorodos leidžiamos TIK paraše ir profilyj, niekur daugiau. Ir nesvarbu ar kam reikia ką įrodyt ar ką, leidžiama kelti straipsnius, citatas, nuotraukas, bet ne nuorodas. O Jūs Tina, nenoriu įžeist, bet persistengėt ginčydamasi dėl nuorodų su kaip Jūs įvardinot, vaikais.
Neleistina? Nu, kad, pati kažkada asmeniškai argumentavai, kad nuorodas dėti draudžiama, bet jeigu svarbu, galima pateikti url. Žinai, šiuo metu man buvo būtina, nenusileidžiant, nes mano nuomonė vieninga, pykit nepykit, Tina, bet aš manau, kad šunis šeriat grynų gryniausiu š..., bet čia jau kiekvieno žmogaus pasirinkimas, ir pačios mama nuperka Pupiui pedigree, nepastebėjau, kad labai jau dirgintų jį šis ėdalas, bet pastoviai šerti negalėčiau, žinodama jog ten tik 4 procentai mėsos, domina atsakymas, tada kur visi 96 proc.? Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 976936 Tarp kitko, čia visai be ironijos. Manykit ką jūs norit, šerkit kaip norit, mažiausiai tai rūpi. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 976936

Oo, tai tavo motina tavo šunį nuodija sąšlavom. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 876961 Ale va matai puoli į akis, o pati namuose ne kitaip darai. O tu mergaite, esi baisiai neišauklėta akis drąskanti begėdė, man įdomu kur tavo tėvai žiūri, ar ir tikrovėj taip su visais bendrauji? Pas tave kur baigiasi nuomonės išsakymas prasideda įžeidinėjimas, kadangi nesugebi taip bendraudama reikšti ir argumentuoti savo įsitikinimų ir nuomonės, kad tai būtų normaliai sudėlioti ir rišliai parašyti sakiniai neįžeidžiantys kitų asmenų ir jų gyvenimo būdo. Apskritai, bendrauji kaip vulgari mergiotė, kilusi iš kaimo glūdumos, kuriai sunku su kuo nors bendrauti aiškiai ir iš karto neįžeidus. Ir, brangioji, tai ne nuomonės reiškimas, o aiškus įžeidinėjimas, kadangi jei tokia tavo nuomonė, ir tik tokiais būdais moki ją išreikšti, man tavęs gaila. Šios diskusijos nebūtų, jei būtum sugebėjusi bendrauti subtiliai, ir paprasčiausiai išreiškusi savo nuomonę, be tam tikrų žodžių, kaip ''šūdas'', ''nuodijate'' ''sąšlavomis''. Tai įžeidinėjimas. Aš esu dešimt kartų labiau išsilavinusi negu tu, ir bendrauju su kitokiais žmonėm nei tu, ką matau iš tavo bendravimo. Galbūt tau įprasta tai bendrauti, ir tai normali tavo aplinka, bet man ne, nes kiekvienas idividualus, ir jo išprusimo ir subtilumo lygis kitoks. Tačiau bendraudama internetinėje erdvėje, turėtum primiršti savo (galbūt) vulgarią prigimtį. Suprantu, kad galėjai tai priimti kaip įžeidimą, ko nenorėjau. Aš tiesiog spėlioju, iš kur gali būti toks bendravimas su kitais. Mano išvada, kad esi jauna, nelabai gerai išauklėta ir užsispyrusi, ir atleisk - vulgaroka mergaitė. Gyvenime toli nenueisi, kai paprasčiausioj diskusijoj apie šunų ėdalą įžeisi teisėją, pasakydama, kad ji perka ''šūdą'' ir ''nuodija sąšlavomis'' savo šunį. Galvok ką nori, bet išmok bendraut. Jei per sunku - geriau iš vis nutylėk. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 876961
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyŠt. 10 03, 2009 2:03 pm

Tina, šitoje vietoje visiškai sutinku su jumis. Ina jau perlenkė lazdą. Jei mes čia taip kiekvienas pradėsim reikštis ir akis draskyt dėl ėdalo šuniui, tai čia bus ne šunų mylėtojų, o vien tik ginčų forumas. Reikėtų kai kuriems išmokti bent truputį mandagumo, etiketo ir tada jau bus galima normaliai bendrauti. Gi susirinkome čia ne pasivaidyti, pasikolioti, o bendrauti, dalintis savo žiniomis.
Atgal į viršų Go down
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyŠt. 10 03, 2009 4:10 pm

Va va, taigi čia tik ėdalas.. Pati puikiai suprantu, kad tai nėra geriausias ėdalas, bet tiesiog jis jau pradėtas, pas mus jo gal penkiolika kilogramų, o kol du šunys juos dabaigs, praeis mažų mažiausiai pora metų. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 641870 Juolab kai vienam iš jų reikia tik šimto gramų per dieną. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 641870 O šiaip, iš kai kurių pusių esu patenkinta, o va kaip bus toliau, nelabai žinau, kadangi šunų šėrimą perima mano dukterėčia, kuri manau apie šunis, tam tikrais klausimais išmano daug daugiau nei aš. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 641870 Gal taip ir geriau, nes laiko visai neberandu atidarius porą bylų, kartais net namo negrįštu, o be manęs, vyras šunis pašert žinoma pamiršta, sūnus mažas - lieka tik dukterėčia, patikėtinis mano. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 466152 O keis ji ėdalą ar ne, nežinau.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyPir. 10 05, 2009 12:16 am

Žinot, dabar Jūs visai nekitokia kaip aš. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 641870 Nepastebėdama mane užgauliojat ir įžeidinėjat. Taip, mano nuomonė, tai visiškai šūdinas maistas, vien sąšlavos. Tarp kitko, čia iš kelerių metų patirties. O čia jau Jūsų reikalas nuodyt šunį ar ne. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 466152 P.S už įžeidinėjimą, aš irgi galiu kreiptis, kai mano dėdė užima svarbias pareigas gyvenime. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 976936 Tad geriau, pasilaikykit savo komentarus apie MANE, nes neturit, visiškai jokios teisės smerkt ir įžeidinėt. Aš vulgari mergiotė? Mhm, šerkit kad ir išmatomis, man neskauda, tik bent jau kitiems, būkit maloni, nerekomenduokit. Ačiū. Visos nuomonės ne į temą bus trinamos, atėjom čia nesiginčyti, o diskutuoti, kaip jau minėjo. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 481626
Atgal į viršų Go down
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyPir. 10 05, 2009 10:20 am

Taip, tu visapusiškai vulgari mergiotė. Ir negrąsink man, kadangi teisėjai paduoti į teismą ne taip gerai apie teisėsaugą nusimanančių žmonių, laimi. :)
O aš esu A.T. teismo teisėja, taip kad, pati pagalvok prieš kalbėdama, ir juolab man grąsindama. Beje, netrink tų pranešimų, manau Administratorius pats nuspręs jas palikti ar trinti. Va va, kaip įrodai vaikiškumą. Savo pranešimus kurie vulgarūs, rašyti naudojant žargoną ir įžeidinėja kitus, palieki, o maniškiu trini. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 99337 Paskutinis pranešimas iš manęs, šia tema. Tau irgi protingiau būtų patylėti, taip įrodytum, kad dar nesi visiškas vaikas. Bet tu netylėsi, žinoma, kad ginčisies ir įžeidinėsi toliau. Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 641870
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyPir. 10 05, 2009 10:28 am

Viskas, jokių diskusijų ne į temą čia, jei jaučiant kad dar kažką turit pasakyti viena kitai, naudokitės PM.
Ina, tarp kitko - nuomonę tikrai galima išreikšti truputėlį kitokiais žodžiais, kurie nebūtų skiriami žargonui, arba šiaip įžeidžiantys.
Tina, nebūtina žmogaus išvadinti vulagriu kaimiečiu, vien už išreikštą nuomonę, nesvarbu kokiu būdu, bet ir Jūsų atsakymas galėjo būti truputėlį labiau apsvarstytas.
Tikiuosi, nepasikartos tokios aštrios diskusijos daugiau. Ačiū.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
kazkuris
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-01-12

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyAntr. 01 12, 2010 2:43 am

Ištrinta.



Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 857691
Atgal į viršų Go down
AnnGreenCat
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
AnnGreenCat


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2010-04-17
Miestas : Vilnius

Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 EmptyŠt. 04 17, 2010 4:37 am

Nuodai cia suniui o ne maistas,gaila kad jie yra taip placiai reklamuojami ir paprasti zmones retai kada zino apie situ maistu zala Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 922166
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pedigree, Chappi, Friskies
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunys :: Mityba-
Pereiti į: