Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Pedigree, Chappi, Friskies

Go down 
+9
Tina
AnT*e
DogyDog;)
Rasa
Naktigonė.
marceborzoi
Ieva&V
Skorpionė
Evelina
13 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyPir. 07 13, 2009 9:53 am

Ką manote apie šiuos ėdalus? Kokie atsiliepimai, gal naudojate?
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyPir. 07 13, 2009 10:33 am

Šėrėm kažkada,dar ir dabar mama kartais nuperka pedigree.. Gana dažnai vemdavo nuo šitokio pastovaus maitinimo. :scratch:


Paskutinį kartą redagavo Ina D., Antr. 07 21, 2009 2:20 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ieva&V
Pradedantysis
Pradedantysis
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 163
Join date : 2009-07-14

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyAntr. 07 14, 2009 2:48 am

Vieną kartą nupirkom, nes susiklostė sutuacija, kad grįžom namo dešimtą ir neturėjom maisto, todėl mama nupirko ,,Pedigree". Nuo to laiko šio maisto nebeduodam, nes nuo ,,Pedigree" vėmė, skystai darė ir pnš. Teko leisti vaistus :(
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyAntr. 07 14, 2009 2:53 am

Varge. Matyt skrandis silpnesnis, nors bet kokiam šuniui nesveika.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyAntr. 07 14, 2009 7:13 am

Man tai geriau jau nepašert vieną dieną šuns, o ne nupirkt visokių economy class maistų... :roll:
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Naktigonė.
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Naktigonė.


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-07-18

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyŠt. 07 18, 2009 9:01 am

Šėriau. Nežinojau, kad tai - bogis, šėriau prieš tai turėtą šunį.. O šiaip prasta nuomonė apie tokius miastus.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptySk. 07 19, 2009 11:24 am

Bet, juk ne tik internete rašo, kad tai blogis. Galų gale užtenka persiskaityt sudėtį..
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptySk. 07 19, 2009 11:27 am

Mėsos vos 4%,o kur visi kiti 96%? Grūdai ir kitos šiukšlės apipiltos dažikliais,atrodo skanūs gabalėliai,pats suvalgytum,o kai pagalvoji koks ten šlamštas. :silent:
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyPen. 07 24, 2009 7:36 am

Mano nuomonė apie visus ekonominės klasės ėdalus yra prasta. Šeriant šiuo ėdalu turbūt poveikis toks pat lyg šertum kokiom pjuvenom ar vienais grūdais.

Žinau, kad yra žmonių, kurie šeria šiuo ėdalu, nes "taip pigiau". Bet tai yra visiška netiesa. Chappi kaina pardavime yra maždaug šeši litai už kilogramą. Perkant didesnį kiekį [ ~20kg] kokybiškesnio, premium ar super premium klasės ėdalo, kilogramo kaina svyruoja maždaug nuo septynių iki dešimties litų [ žinoma gali būti brangiau ar pigiau]. Tai kam tada permokėti tuos pinigėlius į prekybos centrų kišenes už nekokį ėdalą, jei beveik už tą pačią kaina galima įsigyti geresnio? Be to, economy class ėdalo dienos norma yra bene dvigubai didesnė nei premium ar super premium. Taigi, šuo mažiau suėda, ilgesniam laikui lieka Pedigree, Chappi, Friskies 976936
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyAntr. 08 04, 2009 10:29 am

As seniau duodavau Pedigree, dabar aju nebeduodu lyg nieko blogo ir neatsitiko, bet nebemaitinsiu.
Atgal į viršų Go down
AnT*e
Pradedantysis
Pradedantysis
AnT*e


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2009-08-13

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyPen. 08 14, 2009 9:02 am

Dinos buvę šeimininkai įkišo mum 10kg Friskies maisto.Bet aš išvežiau savo senelių šuniui visą tą maišą. Pedigree, Chappi, Friskies 876961 Jau geriau pirksiu brangesnį, bet dauug geresnį maistą savo šuniui. Nenoriu gadint jo sveikatos ir šiaip manau, geri šeimininkai savo šunį šertų geru maistu. Pedigree, Chappi, Friskies 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyPen. 08 14, 2009 11:27 am

AnT*e rašo:
Dinos buvę šeimininkai įkišo mum 10kg Friskies maisto.Bet aš išvežiau savo senelių šuniui visą tą maišą. Pedigree, Chappi, Friskies 876961 Jau geriau pirksiu brangesnį, bet dauug geresnį maistą savo šuniui. Nenoriu gadint jo sveikatos ir šiaip manau, geri šeimininkai savo šunį šertų geru maistu. Pedigree, Chappi, Friskies 876961
Reikėjo pratint prie naujo maisto įmaišant ir friskies, nors ir blogas, bet negalima greitai pereiti prie geresnio, jeigu buvo šeriamas tokiu.
Atgal į viršų Go down
AnT*e
Pradedantysis
Pradedantysis
AnT*e


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2009-08-13

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyPen. 08 14, 2009 11:41 am

Skorpionė rašo:
AnT*e rašo:
Dinos buvę šeimininkai įkišo mum 10kg Friskies maisto.Bet aš išvežiau savo senelių šuniui visą tą maišą. Pedigree, Chappi, Friskies 876961 Jau geriau pirksiu brangesnį, bet dauug geresnį maistą savo šuniui. Nenoriu gadint jo sveikatos ir šiaip manau, geri šeimininkai savo šunį šertų geru maistu. Pedigree, Chappi, Friskies 876961
Reikėjo pratint prie naujo maisto įmaišant ir friskies, nors ir blogas, bet negalima greitai pereiti prie geresnio, jeigu buvo šeriamas tokiu.

Dabar parodyk sakinį, kur rašiau jog ją maitinau šiuo maistu Pedigree, Chappi, Friskies 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyPen. 08 14, 2009 11:42 am

AnT*e rašo:
Skorpionė rašo:
AnT*e rašo:
Dinos buvę šeimininkai įkišo mum 10kg Friskies maisto.Bet aš išvežiau savo senelių šuniui visą tą maišą. Pedigree, Chappi, Friskies 876961 Jau geriau pirksiu brangesnį, bet dauug geresnį maistą savo šuniui. Nenoriu gadint jo sveikatos ir šiaip manau, geri šeimininkai savo šunį šertų geru maistu. Pedigree, Chappi, Friskies 876961
Reikėjo pratint prie naujo maisto įmaišant ir friskies, nors ir blogas, bet negalima greitai pereiti prie geresnio, jeigu buvo šeriamas tokiu.

Dabar parodyk sakinį, kur rašiau jog ją maitinau šiuo maistu Pedigree, Chappi, Friskies 876961
Kalbėjau apie kai buvo maža, reikėjo taip pereit prie geresnio. Pedigree, Chappi, Friskies 119256
Atgal į viršų Go down
AnT*e
Pradedantysis
Pradedantysis
AnT*e


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2009-08-13

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyPen. 08 14, 2009 11:45 am

Aaa.. Nu tai ką aš žinau, nelabai norėjau šuns nuodyt nuodais ;DD Jau geriau pereisiu iškart negu dar tokį brudą kišiu.. Pedigree, Chappi, Friskies 481626
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyPen. 08 14, 2009 11:49 am

Netgi taip gali ir skrandukas sustreikuot. Pedigree, Chappi, Friskies 876961
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
AnT*e
Pradedantysis
Pradedantysis
AnT*e


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2009-08-13

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyPen. 08 14, 2009 11:53 am

Bet tikrai netaip, kaip šeriant Friskies Pedigree, Chappi, Friskies 876961
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptyŠt. 08 15, 2009 10:38 am

AnT*e rašo:
Bet tikrai netaip, kaip šeriant Friskies Pedigree, Chappi, Friskies 876961

Na, ne tik skrandukas, bet ir suviduriuot gali, kailis supleiskanot.. Reikia maišyti, bent keletą dienų.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptySk. 09 27, 2009 5:59 am

Kur nueisi, ten nuomonė apie šiuos ėdalus blogiausia. Taip, tai economy klasės ėdalai, bet aiškinti, kad tu vos ne nuodiji savo šunį - nesąmonė. Jei tai būtų tokie jau nuodai, į prekybą neleistų.. Šeriu savo du šunis juo, vienas eina jau septintus metus, problemų (tfu tfu tfu) neturėjom. Nuo mažiuko augo, su pedigree junior, vėliau į adult, ir skanėstai iš pedigree ir koncervai.. Sveikas, energingas šuo. Nereikia sakyt, kad paskui atsilieps - galbūt, bet manau nors kartą būtų vėmęs, o man per septynis metus, ji vėmė tris - keturi kartus, ir tai kai gavo tunos, ar šiaip žmonių maisto. O toliau - sveikutėlė, su baltais ir tvirtais dantim, esam labai patenkinti, o ir kaina nekosminė.. Antras šuo, šešių mėnesių vipetas irgi ėda šį ėdalą, ir kol kas esam labai patenkinti. Trečias šuo, VA gyvenantis voljere valgo ACANA nes nuo pedigree, chappy, royalio, Brit vėmė, šis vienintelis tiko. Matyt skrandis iš prigimties jautrus. Bet namuose turiu puikiausią pavyzdį šuns kuris auga ėsdamas padigree, tai mano jorkšyrė Lati.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptySk. 09 27, 2009 6:02 am

Tina rašo:
Kur nueisi, ten nuomonė apie šiuos ėdalus blogiausia. Taip, tai economy klasės ėdalai, bet aiškinti, kad tu vos ne nuodiji savo šunį - nesąmonė. Jei tai būtų tokie jau nuodai, į prekybą neleistų.. Šeriu savo du šunis juo, vienas eina jau septintus metus, problemų (tfu tfu tfu) neturėjom. Nuo mažiuko augo, su pedigree junior, vėliau į adult, ir skanėstai iš pedigree ir koncervai.. Sveikas, energingas šuo. Nereikia sakyt, kad paskui atsilieps - galbūt, bet manau nors kartą būtų vėmęs, o man per septynis metus, ji vėmė tris - keturi kartus, ir tai kai gavo tunos, ar šiaip žmonių maisto. O toliau - sveikutėlė, su baltais ir tvirtais dantim, esam labai patenkinti, o ir kaina nekosminė.. Antras šuo, šešių mėnesių vipetas irgi ėda šį ėdalą, ir kol kas esam labai patenkinti. Trečias šuo, VA gyvenantis voljere valgo ACANA nes nuo pedigree, chappy, royalio, Brit vėmė, šis vienintelis tiko. Matyt skrandis iš prigimties jautrus. Bet namuose turiu puikiausią pavyzdį šuns kuris auga ėsdamas padigree, tai mano jorkšyrė Lati.

na mes sakom kad ne visada,bet dažniausiai, kad kenkia.žinoma,būna tokių atvejų (jūsiškis puikus pavyzdys), kai skrandis ir priėma šį maistą.nors tai gal keista kad nepriėma kitų.
Atgal į viršų Go down
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptySk. 09 27, 2009 6:08 am

bet tai jau ir nėra tokie nuodai kokius visi piešia, sudėtis gal ir neideali, bet aš negaliu sau leist savo jorkšyrui pirkt maistą vos ne už šimtą LT, jei galiu nupirkt pedigree už dvidešimt.. Ir nemanau kad būtų ji gražesnė ar sveikesnė valgydama kitokį ėdalą.. Ir nemanau, kad tik manąjai priima, esu garantuota - bent jau pusei jūsų šunų priimtų, jei jūs nebūtumėt įsitikinę kad čia nuodai..
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptySk. 09 27, 2009 7:57 am

Taip, jūs nuodijate savo šunį sąšlavom. Pilna kvapų ir dažiklių kurie verčia šunis ėsti šį ėdalą, tuštinasi prastai ir žymiai daugiau nei ėsdami normalų, sausą maistą. Beto, šuo žymiai daugiau pedigree suėda nei kokį RC.
Atgal į viršų Go down
Tina
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-09-27

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptySk. 09 27, 2009 8:02 am

Ne aš nenuodiju, o tu mergyt nedrąskyk man akių, manau esu dvigubai vyresnė už tave. Tuštinasi mano šuo kuo puikiausiai, ėda tokią normą, kokia ir turi būt, įdėčiau daugiau nesuėstų, nėra valgi ji. O kaip sakiau, pleiskanų gyvenime neturėjom, ligom jokiom nesirgom, ir vėmę vos kokius keturis kartus, per visus septynis metus, todėl esu patenkinta. Man pakanka to, kad šuo ėda noriai ir auga sveikas, bei gyvybingas. Nors tai tik economy ėdalas, ir sudėtis nėra idealia, man pakanka..
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptySk. 09 27, 2009 8:05 am

Kokioje vietoje ir kas Jums drąskė akis? Kad ir kiek vyresnė būtumėte už mane, atėjusi ant manęs nerėksit. Taip, dabar viskas gerai, dar du metai ir džiaugsitės pasekmėm. Pedigree, Chappi, Friskies 481626
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies EmptySk. 09 27, 2009 8:09 am

Iš tiesų, čia jau kiekvieno reikalas kas kuo maitina. Aš manau, kad šunų mityba ekonominės klasės ėdalais yra šuns šėrimas paskanintom pjuvenom, galbūt kitas žmogus mano kitaip. Bet kokiu atveju, tuos ėdalus pardavinėja, nes juose esantys nuodai legalūs, pripažinti. Na, tas šuns šėrimas economy ėdalais yra galima sakyti tas pats lyg žmogus visą savo gyvenimą maitintųsi McDonald's maistais. Aš esu kategoriškai prieš nuolatinį maitinimą tokiais ėdalais, bet nieko nesakau, jei iš bėdos vieną ar kitą kartą nuperkama ir prastesnio ėdalo. Esam porą kartų pirkę Vėtrai pedigree, kai maistas baigėsi, o veterinarinė buvo uždaryta. Nenumirė šunė. Bet nuolatinai šerti - niekada.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pedigree, Chappi, Friskies Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pedigree, Chappi, Friskies   Pedigree, Chappi, Friskies Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pedigree, Chappi, Friskies
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunys :: Mityba-
Pereiti į: