Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Bendrai apie kurtus

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Bendrai apie kurtus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bendrai apie kurtus   Bendrai apie kurtus EmptyKv. 08 20, 2009 12:54 am

Kokia jūsų nuomonė apie kurtus? Kodėl? Gal auginate/ruošiatės auginti? Koks (kokie) mėgstamiausi kurtai?
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Bendrai apie kurtus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie kurtus   Bendrai apie kurtus EmptyKv. 08 20, 2009 4:10 am

Kurtai man visi yra labai gražūs, elegantiški, grakštūs šunys. Pati neauginau, bet jei kada bus proga rinktis naują augintinį - būtinai rinksiuosi kurtą. Mėgstamiausi yra šie: rusų ilgaplaukiai kurtai, saliukai, afganų kurtai Bendrai apie kurtus 976936
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Bendrai apie kurtus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie kurtus   Bendrai apie kurtus EmptyPen. 08 21, 2009 1:43 am

Myyliu visus kurtus. Bendrai apie kurtus 768325
Labiausiai patinka rusų ilgaplaukiai, saliukiai.. Nu žodžiu, daug jų, visi labai patinka. Bendrai apie kurtus 466152
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Bendrai apie kurtus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie kurtus   Bendrai apie kurtus EmptySk. 08 23, 2009 6:20 pm

Aš nesirinkau šitokio šuns, įsigijau staiga. Iškart pamačius Rusų kurtų būrį, man kažkas suvirpėjo širdy... Supratau, kad noriu būtent tokio šuns, kad toks šuo man patinka labiausiai iš visų. Prieš tai buvau svarsčiusi apie daug variantų, tvirčiausiai buvo Vokiečių Aviganis, bet kai pamačiau Rusų kurtus gyvai, supratau, kad matant VA manęs neapima toks jausmas. Pagalvojau, kad norėjau VA dėl to, kad paprasčiausiai mano kelias į kitas veisles, buvo būtent pro šią veislę. DOmėjausi visų pirma jais, mano pusseserė veisėja, tad su bendravimu irgi nebuvo problemų. Vaikščiojau į ringinę dresūrą. Norėjau tokio šuns, svajojau apie VA... Bet dabar supratau, kad tai ne man, ne mano veislė, ne mano pašaukimas. Su kurtu aš jaučiuosi kitaip. Jaučiuosi labiau savimi...
Kurtai labai išskirtiniai, savotiški šunys, kurie ne kiekvienam žmogui suprantami, ne kiekvienas sugeba susitvarkyt su ambicinga kurto dvasia, ryžtu. Tai laisvi šunys, tarsi paukščiai nori lėkt, skrist neliečiant kojomis žemės... Tik stiprios valios vedamas žmogus sugalvos kaip sutramdyti kurtą, kaip priversti jį pažiūrėtį į žmogų, kaip į šeimininką. Ir tuo pačiu, kaip išsaugoti jo galimybes bėgti, medžioti, sportuoti.
Dabar jau kuriu ateities planus, galvoju apie daugiau kurtų. Labiausiai man prie širdies Rusų Ilgaplaukiai kurtai ir Greihaundai. Dabar turiu kalę, kuri nėra parodinio tipo, ji medžioklinė, tačiau aš visiškai nesigailiu, kad ją auginu. Kad ir koks sudėtingas, kartais per daug sudėtingas šuo ji bebūtų- aš ją myliu. Tai mano pirmasis kurtas, privertęs mane pamilti tokią šunų rūšį. Galbūt ji kada nors atves palikuonių į šį pasaulį- dar nesu apsisprendusi... Tik žinau vieną, kad ir toliau mąstysiu apie naują augintinį savo šeimoje... Šiuo metu puiki proga man įsigyti Greihaundą- turbūt taip ir padarysiu, tik iš pradžių jis gyvens ne su manimi, nes bute sunku būtų su trimis šunimis. Vėliau atkeliaus dar vienas Rusų kurtas.
Mėgstu praktiškai visus kurtus, tačiau išsirinkau dvi veisles, kurios man asmeniškai arčiausiai širdies, kurios daugiausiai jausmų sukelia man. Rusų kurtai- tai šunys kurie puikiai supranta žmonių kalbą. Jiems visai nepatinka griežtos komandos (nors kartais to tikrai prireikia). Greihaundai- šunys, kurie savo šeimininko neišleis iš akių, stebės kiekvieną žingsnį- pakilimą ir nuopolį... Būtent mano šuns idealas yra šitos dvi veislės. Nors kartais sunkus charakteris, laisvas būdas tikrai trikdo, sunervuoja, tačiau tada suvokiu, jog idealių šunų nebūna. Ir man kartais visai patinka pasijaudint dėl savo šuns kai pabėga ar kažką iškrečia ir būna uždarytas kitame kambaryje- tuomet suvoki kaip labai jį myli...
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Sponsored content





Bendrai apie kurtus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie kurtus   Bendrai apie kurtus Empty

Atgal į viršų Go down
 
Bendrai apie kurtus
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Bendrai apie terjerus
» Bendrai apie taksus
» Bendrai apie skalikus
» bendrai apie visus.
» Forumas apie šunis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: 10 FCI grupė-
Pereiti į: