Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Bendrai apie taksus

Go down 
+6
Justė_Terra
Rasa
AnT*e
DogyDog;)
Evelina
Skorpionė
10 posters
AutoriusPranešimas
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyKv. 08 06, 2009 4:55 am

Pakalbėkime čia apie taksus, jų auginimą, priežiūrą, savybes.

Taigi esu skaičiusi tokią istoriją, jog namuose užsižiebė ugnis, o šeimininkai miegojo taip skaniai, jog nieko neužuodė, nepajuto, tad taksas staiga atsikėlęs ir pamatęs jog namai užsiplieskę pradėjo lot, ir taip prižadino visą šeimą, tad žmonės greit išbėgo iš namo, visi liko sveiki ir gyvi, takso dėka. Bendrai apie taksus 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyKv. 08 06, 2009 4:59 am

Kas atsitiko? Kasdien girdime, kad šunys užpuola ir apkandžioja žmones. Ypač dažnai nukenčia vaikai. Šunys – žvėrys? Šunys – priešai? Šunys turi būti grandine pririšti prie būdos?
Tūkstančius metų šuo buvo ištikimas žmogaus draugas, gynėjas, sargas, pagalbininkas. Nejaugi atėjo laikas pamiršti mūsų bendrą istoriją? Pamiršti, kad žmogaus ir šuns santykiai – tai unikalus benradarbiavimas tarp dviejų biologinių rūšių?

Šis atsitikimas įvyko prieš porą metų. Visi istorijos herojai – Natalija, jos dukrelė Ania ir ilgaplaukis taksas Šegodajus - šiandien sveiki ir laimingi. Pasakoja Natalija:


Mano dukrelė – stipri ir sveika, bet kartą ėmė ir susirgo laringitu. Išbėgo po vonios į balkoną, o ten minus 12… Mane pačią griebtų plaučių uždegimas, na, o jai tik gerklytę suskaudo. Ką gi, patepėm padukus garstyčiom, gerklytę šiltai aprišom, ir miegoti…
Dvyliktą valandą nakties aš dar nemiegojau. Sėdejau prie kompiuterio, dirbau, ir vis klausiausi, ar vaikas neatsibudo.
STAIGA… SURIKO šuo. Jis ne staugė, ne lojo, jis būtent RĖKĖ. Taip rėkia nuo baisaus skausmo – AJAJAJ!!!
Net pašokau. Na, manau, bjaurybė, jei jis ją dabar pažadins… Pamaniau, kad jis katę susapnavo, ir įbėgau į dukrelės kambarį su rankšluosčiu rankoje – šuns išvaryti (o jis vis rėkė). Matau: šuo priekinėm kojom pasistojęs ant lovelės krašto, snukį įkišęs tarp virbų, kaukia, ausis prispaudęs. Aš prie jo su rankšluosčiu – ir staiga suvokiu, kad kažkas negerai su vaiku…
Miegant nuo “nekalto” laringito mergaitei užtino ryklė ir ji užduso. 20 minučių iki greitosios atvažiavimo dariau jai dirbtinį kvėpavimą (aš ir nežinojau, kad moku jį daryti).
Jei ne šuo… Nebūčiau nieko išgirdusi, nes mažylė negalėjo nei įkvėpti, nei iškvėpti. Reanimatoriai pasakė: “Padėkokit šuniui. Paprastai, esant tokiai asfikcijai, vaikai nespėja sulaukti greitosios, nes tėvai tiesiog nespėja laiku atsibusti”.


Štai taip. Tai kas gi šuo yra žmogui?
www.fauna.savel.org
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyKv. 08 06, 2009 5:13 am

Skaičius tą istoriją aš. Nerealu. Šuo ne tik augintinis, jis šeimos narys, jis draugas, palydovas. Visad paguodžia, kažkaip.. net ramina.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyKv. 08 06, 2009 5:14 am

Man ši istorija nereali, gi būtų miręs vaikas.. Ir būtent taip pasielgė taksas. Bendrai apie taksus 876961
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptySk. 08 09, 2009 4:09 am

Labai idomi istorija... is dalies gal ir pamokanti Bendrai apie taksus 876961
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyŠt. 08 15, 2009 9:12 am

O apskritai, mėgstat taksus? Bendrai apie taksus 876961
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyŠt. 08 15, 2009 9:13 am

Seniau nelabai megau, o dabar pamegau.Prisiskaiciau apie juos ir tikrai pakeiciau savo nuomone Bendrai apie taksus 876961 .Dabar man jie mieli sunyciai Bendrai apie taksus 158391
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyŠt. 08 15, 2009 9:15 am

Man jie patinka, nors gal būt, šunys nelabai man, bet patinka jų išvazida, charakteris.. Nu jie tokie ypatingi, kažkuo. Bendrai apie taksus 187769
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
AnT*e
Pradedantysis
Pradedantysis
AnT*e


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2009-08-13

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyŠt. 08 15, 2009 1:07 pm

Man nepatinka taksai. Nei jų išvaizda, nei charakteris. Na nebent ilgaplaukiai visai mieli Bendrai apie taksus 481626 Ir dauguma pažystamų turi, tai tokie kvailoki Bendrai apie taksus 876961 (nekalbu apie visus)
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyŠt. 08 15, 2009 1:48 pm

Na, nepasakyčiau, kad kvailoki.. Bendrai apie taksus 99337
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptySk. 08 16, 2009 4:59 am

AnT*e rašo:
Man nepatinka taksai. Nei jų išvaizda, nei charakteris. Na nebent ilgaplaukiai visai mieli Bendrai apie taksus 481626 Ir dauguma pažystamų turi, tai tokie kvailoki Bendrai apie taksus 876961 (nekalbu apie visus)
Kaikas iš mūsų forumo yra kvailoki. Nepakenčiu, kai kas nors mano mylimą veislę KVAILAIS vadina, kad ir kokia nuomonė bebūtų, reiškis, bet ne taip aštriai. Dar kartą nors iš vieno nario turėsiu išvys pranešimą "Liesi, kūdenos, kvailoki..." trinsiu be gailesčio.

O dėl jų kvailumo, kaip pasakius.. Priklauso nuo individo. Šiaip, jie gana nemeilūs, savimeilos, kas juose ir patinka man, tokie savarankiški, drąsus, gina šeimininkus, galėtų rotikui į nasrus įsikabint ir laikytis, jų kūnas, mmmm... Ypač gilios krūtinės, šaakės... Bendrai apie taksus 187769 Negaliu, kaip noriu tokio šuns, mano svajonė..


Paskutinį kartą redagavo Skorpionė, Št. 11 21, 2009 10:21 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyTr. 08 19, 2009 5:47 am

Jei atvirai. Taksai man nepatinka. Na, nebent tik šiurkščiaplaukiai dar tokie pakenčiami, o šiaip man jie negražūs. Žinoma, charakteris jų gal ir geras, bet labai atbaido išvaizda Bendrai apie taksus 976936
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyTr. 08 19, 2009 5:50 am

Man jų išvaizda, nerealiai patinka. Tvirti, raumeningi šunys, gilia krūtine, trumpomis kojomis. Galų gale, taksų "veislių" yra 9, galima rinktis, dydžiu, spalva, kailiu. Bendrai apie taksus 876961

Charakteris jų man priimtinas. "Mirsiu, bet nepasiduosiu", užpultų NET rotveilerį, įsikabinęs su dantimis. Šiaip jie tokie savimeilos, savarankiški labai. O ir dresuoti labai sunku, neimlūs šunys, nors priklauso nuo individo. Daugelį atbaido jų snukis, kojos, ilgis, o man pats gėėėris. Bendrai apie taksus 158391
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyKv. 08 20, 2009 12:29 am

Skorpionė rašo:
Man jų išvaizda, nerealiai patinka. Tvirti, raumeningi šunys, gilia krūtine, trumpomis kojomis. Galų gale, taksų "veislių" yra 9, galima rinktis, dydžiu, spalva, kailiu. Bendrai apie taksus 876961

Charakteris jų man priimtinas. "Mirsiu, bet nepasiduosiu", užpultų NET rotveilerį, įsikabinęs su dantimis. Šiaip jie tokie savimeilos, savarankiški labai. O ir dresuoti labai sunku, neimlūs šunys, nors priklauso nuo individo. Daugelį atbaido jų snukis, kojos, ilgis, o man pats gėėėris. Bendrai apie taksus 158391

Gi rotveileriai nėra tokie jau ''baubai''. Bendrai apie taksus 466152
O šiaip mane laabai žavi šiurkščiaplaukiai. Bendrai apie taksus 187769
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyKv. 08 20, 2009 4:08 am

Evelina rašo:
Skorpionė rašo:
Man jų išvaizda, nerealiai patinka. Tvirti, raumeningi šunys, gilia krūtine, trumpomis kojomis. Galų gale, taksų "veislių" yra 9, galima rinktis, dydžiu, spalva, kailiu. Bendrai apie taksus 876961

Charakteris jų man priimtinas. "Mirsiu, bet nepasiduosiu", užpultų NET rotveilerį, įsikabinęs su dantimis. Šiaip jie tokie savimeilos, savarankiški labai. O ir dresuoti labai sunku, neimlūs šunys, nors priklauso nuo individo. Daugelį atbaido jų snukis, kojos, ilgis, o man pats gėėėris. Bendrai apie taksus 158391

Gi rotveileriai nėra tokie jau ''baubai''. Bendrai apie taksus 466152
O šiaip mane laabai žavi šiurkščiaplaukiai. Bendrai apie taksus 187769
Pagal mane jie būtent tokie, kiek pažystu, visi paplaukę. O kiek skačiau, ne vienas atvejis, kai taksas įsikabina dantimis į už save didesnį šunį ir kabo, toks mažas šuo, bet labai drąsus, kas man ir patinka.
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyKv. 08 20, 2009 4:11 am

Aha,tikra tiesa. Bendrai apie taksus 466152 Atsimenu buvau Panevėžio parodoj. Susitikom Terra,ridžbekė ir takas. Žodžiu,ta ridžbekė su Terra žaidžia,o taksas kad lenda prie Terros,nes pavydi ridžbekės. Bendrai apie taksus 981342 Terriukas žiūri taip į tą taksą,maždaug "Tau viskas gerai?" Bendrai apie taksus 466152
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyPen. 08 21, 2009 1:30 am

Skorpionė rašo:
Evelina rašo:
Skorpionė rašo:
Man jų išvaizda, nerealiai patinka. Tvirti, raumeningi šunys, gilia krūtine, trumpomis kojomis. Galų gale, taksų "veislių" yra 9, galima rinktis, dydžiu, spalva, kailiu. Bendrai apie taksus 876961

Charakteris jų man priimtinas. "Mirsiu, bet nepasiduosiu", užpultų NET rotveilerį, įsikabinęs su dantimis. Šiaip jie tokie savimeilos, savarankiški labai. O ir dresuoti labai sunku, neimlūs šunys, nors priklauso nuo individo. Daugelį atbaido jų snukis, kojos, ilgis, o man pats gėėėris. Bendrai apie taksus 158391

Gi rotveileriai nėra tokie jau ''baubai''. Bendrai apie taksus 466152
O šiaip mane laabai žavi šiurkščiaplaukiai. Bendrai apie taksus 187769
Pagal mane jie būtent tokie, kiek pažystu, visi paplaukę. O kiek skačiau, ne vienas atvejis, kai taksas įsikabina dantimis į už save didesnį šunį ir kabo, toks mažas šuo, bet labai drąsus, kas man ir patinka.


Jėėzau, įsivaizduoju kaip atrodo. Bendrai apie taksus 641870
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyPen. 08 21, 2009 2:43 am

Taip. Įsikabina dantimis ir kabo, nepasiekdami žemės. Graudžiai juokinga. Rimtai, ir maniškį reikia traukti atgal, kad "neužpultų" kokio šuns, baisiai ne koks jis.. Bendrai apie taksus 699552 Bendrai apie taksus 641870
Atgal į viršų Go down
Sunyte
Pradedantysis
Pradedantysis
Sunyte


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2009-11-19
Age : 26
Miestas : Kauno rajonas

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyKv. 11 19, 2009 11:37 am

Labai įdomi istorija Bendrai apie taksus 455976 Na, aš tai labai myliu taksiukus Bendrai apie taksus 992281
Atgal į viršų Go down
Neda;}
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Neda;}


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2009-11-22
Age : 31
Miestas : Vilnius

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptySk. 11 22, 2009 10:56 am

Taksiukai man labai patinka. Jie tokie meilučiai Bendrai apie taksus 876961
Atgal į viršų Go down
sokoladineMonstre
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
sokoladineMonstre


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Miestas : Vilnius

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyPen. 04 09, 2010 5:26 am

nepatinka man jie. Nežinau, nemano skonio ir tiek. Na, nebent ilgaplaukiai, bet čia tik, kad šiaip pažiūrėt, neauginčiau.
Atgal į viršų Go down
Sunyte
Pradedantysis
Pradedantysis
Sunyte


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2009-11-19
Age : 26
Miestas : Kauno rajonas

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyPen. 04 09, 2010 7:15 am

Mieli, gražūs... Bendrai apie taksus 455976
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus EmptyPen. 04 09, 2010 12:32 pm

Skorpionė rašo:
Man jų išvaizda, nerealiai patinka. Tvirti, raumeningi šunys, gilia krūtine, trumpomis kojomis. Galų gale, taksų "veislių" yra 9, galima rinktis, dydžiu, spalva, kailiu. Bendrai apie taksus 876961

Charakteris jų man priimtinas. "Mirsiu, bet nepasiduosiu", užpultų NET rotveilerį, įsikabinęs su dantimis. Šiaip jie tokie savimeilos, savarankiški labai. O ir dresuoti labai sunku, neimlūs šunys, nors priklauso nuo individo. Daugelį atbaido jų snukis, kojos, ilgis, o man pats gėėėris. Bendrai apie taksus 158391
Daug kas ir basetams iš šio aprašymo tinka :)
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
Sponsored content





Bendrai apie taksus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrai apie taksus   Bendrai apie taksus Empty

Atgal į viršų Go down
 
Bendrai apie taksus
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Bendrai apie terjerus
» Bendrai apie skalikus
» Bendrai apie kurtus
» bendrai apie visus.
» Forumas apie žiurkes

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: 4 FCI grupė-
Pereiti į: