Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!!

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Neduliuke123
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Neduliuke123


Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2009-10-10
Age : 24

Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!!   Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! EmptyPir. 03 01, 2010 1:40 am

Sveiki UD'ieciai.Kol neveikia musu puslapis uniteddogs galim pakalbeti stai sioje temoje;) Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! 38036
Atgal į viršų Go down
Ogytė
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Ogytė


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-02-27
Age : 25
Miestas : Kaunas

Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!!   Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! EmptyPir. 03 01, 2010 1:45 am

gaila kad tas puslapis dabar neveikia Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! 601832 Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! 425834
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!!   Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! EmptyPir. 03 01, 2010 10:56 am

O kada turėtų pradėt veikt? Aš veiklos nerandu, man UDo reikia :D
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!!   Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! EmptyPir. 03 01, 2010 12:29 pm

Bet, iš tiesų, ganėtinai keista, rašo, kad atidarys kovo 1 d., bet niekas dar neveikia.
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!!   Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! EmptyPir. 03 01, 2010 12:44 pm

Kaip visada :D Aš irgi jau tikėjausi, kad bus atidaryta. Seniau naktimis dirbdavo, kad nepatogumų nesukeltų.
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!!   Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! EmptyAntr. 03 02, 2010 2:17 pm

Nu ką, atidarė mūsų UD'ą, bet man ten visiškai dabar pieva kažkokia Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! 235948 Visos tos sienos ir kt. labai maklina viską, maišo. Kaip kokia tūndra jaučiuosi ;D Senasis UD'as man buvo šimtą kartų geresnis Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! 481626 Dabar tai kažkokia siaubinga facebook'o kopija.
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!!   Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! EmptyTr. 03 03, 2010 11:03 am

Man irgi nepatinka. Tai antrasis UD pakeitimas (bent jau tiek jų man teko matyt) ir galiu teigt, kad tikrai prastas. Pastarasis atnaujinimas įvyko per vieną naktį, jokių problemų nebuvo, jokių nepatogumų... O dabar... Tikėjausi ko nors geresnio.
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
Sponsored content





Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!!   Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!! Empty

Atgal į viršų Go down
 
Uniteddogs nariai atsiliepkite!!!!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Mes :: Paplepėkim.-
Pereiti į: