Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Marmurinis taksas

Go down 
+10
Rasa
LinaLT
Neringaa
dolliuke
Justė_Terra
kvaje
Naktigonė.
marceborzoi
Evelina
Skorpionė
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Neringaa
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Neringaa


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-07-26
Age : 26
Miestas : Molėtai

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyPir. 07 27, 2009 12:33 pm

man laabai gražūs marmuriniai, bet ilgaplaukiai labiau. bet pirmenybę duočiau kitai veislei. Marmurinis taksas - Page 2 27429 Marmurinis taksas - Page 2 235948
Atgal į viršų Go down
LinaLT
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis



Pranešimų skaičius : 221
Join date : 2009-07-26
Age : 28
Miestas : Vilnius

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyPen. 07 31, 2009 6:30 am

Man patinka ilgaplaukiai marmuriniai taksai. Marmurinis taksas - Page 2 481626
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyTr. 08 26, 2009 12:29 pm

Ilgaplaukiai marmuriniai taksiukai nerealūs Marmurinis taksas - Page 2 187769 Žinot, niekada negalvojau, kad man taip patiks koks marmurinis šuo Marmurinis taksas - Page 2 481626 Aišku, tai ne mano veislė, bet išvaizda - nuostabi Marmurinis taksas - Page 2 119256
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyTr. 08 26, 2009 12:41 pm

O man marmuriniai šunys,tai patys gražiausi jaučiu. Marmurinis taksas - Page 2 187769
Atgal į viršų Go down
SasoKisa-girlfrend
Pradedantysis
Pradedantysis
SasoKisa-girlfrend


Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2009-09-22

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyPen. 10 23, 2009 1:47 am

Man taksai labai patinka Marmurinis taksas - Page 2 27429 Bet šitas tai nelabai Marmurinis taksas - Page 2 693822
Atgal į viršų Go down
sokoladineMonstre
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
sokoladineMonstre


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Miestas : Vilnius

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyPen. 04 09, 2010 5:22 am

kaip ir visi taksai man nepatinka. labai nepatinka.
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyŠt. 04 10, 2010 5:45 am

Būtų šauniau, jei išreikštą nuomonę ir pagrįstumėt.
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyŠt. 04 10, 2010 6:01 am

Rasa, beveik visose temose apie veisles parašyta tik "gražus", "negražus", "patinka", "nepatinka". Tuomet visas tokias žinutes reikėtų uždrausti, nes dažniausiai jos parašomos pasižiūrėjus į tos veislės nuotrauką, toliau nesigilinant.
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyŠt. 04 10, 2010 6:10 am

Pati tai pastebiu ir, iš tiesų, tokie pasisakymai nieko nereiškia. Tik bado akis. Savaime suprantama, kad žmogus taip parašo tik žvilterėjęs į įdėtą foto. Rašo bile rašyti. Ir visiškai pritariu, kad tokias žinutes reiktų ban'inti. Tik čia jau reikia kreiptis į aukštesnę valdžią... ; )
Atgal į viršų Go down
sokoladineMonstre
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
sokoladineMonstre


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Miestas : Vilnius

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyŠt. 04 10, 2010 9:07 am

Gali būti kvailoka, bet, tai ne mano skonio šuo. Be to, buvau susipažinus su šitokiu taksiuku, ir tą istoriją nelabai noriu prisiminti. Bet jei prašote... Tada kai mes buvome kelionėje, kaimynai turėjo šitokį marmūriuką. Ėjo toks vaikas apie 4 metų su sese (maždaug 10 m.) ar šiaip kokia pažįstama. Ir iš laiptinės išbėgo taksas. Aš tuo metu su drauge sėdėjom ant suoliuko. Ir tas vaikas norėjo su juo pažaisti. Ten kažkaip kasė, glostė ir t.t. Mes atsistojom ir jau ėjom vidun, bet tik atsisukom ir pamatėm kaip tas taksas įsikabino berniukui į ranką... Marmurinis taksas - Page 2 601832

Tai susidariau nekokią nuomonę apie juos, nors žinoma negalvoju, kad jie visi tokie, bet stengiuosi per daug nesiartinti Marmurinis taksas - Page 2 170923 .
Atgal į viršų Go down
Sunyte
Pradedantysis
Pradedantysis
Sunyte


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2009-11-19
Age : 26
Miestas : Kauno rajonas

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyŠt. 04 10, 2010 12:17 pm

Tai nereiškia, kad taksai blogi. Gal tas taksiukas tik žaidė? Gali būti, kad tas vaikas jam kažką darė. Gal įžnybo ir panašiai. Bet nuo vieno įvykio, tai manau negalima spręsti apie šunis. Man jie labai patinka, ir labai patiks. Marmurinis taksas - Page 2 924229 Marmurinis taksas - Page 2 95824
Atgal į viršų Go down
sokoladineMonstre
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
sokoladineMonstre


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Miestas : Vilnius

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyŠt. 04 10, 2010 12:34 pm

Na, aš ir nesakau, kad jie visi blogi, bet matot susidaro toks įspūdis psichologiškai. Mylėjau taksus iki tol, bet dabar prisibijau, čia jei dėl elgesio. O dėl išvaizdos tai visai gražūs, bet ne mano skonio ir tiek. Marmurinis taksas - Page 2 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 EmptyPir. 04 12, 2010 7:40 am

Na iš vieno įvykio spręsti apie visą veislę, nežinau. Marmurinis taksas - Page 2 699552

Nuostabūs šunys, kitaip ir būti negali. Marmurinis taksas - Page 2 119256
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Marmurinis taksas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Marmurinis taksas   Marmurinis taksas - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Marmurinis taksas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Šiurkščiaplaukis taksas
» Seniausias taksas
» Ilgaplaukis taksas
» Trumpaplaukis taksas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: 4 FCI grupė-
Pereiti į: