Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Susipažinkime

Go down 
+7
Gabija
Evelina
Justė_Terra
Ieva&V
Rasa
marceborzoi
Sunyte
11 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sunyte
Pradedantysis
Pradedantysis
Sunyte


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2009-11-19
Age : 26
Miestas : Kauno rajonas

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPir. 01 25, 2010 2:01 am

Ai, sukūriau temą kurioje gal labiau susipažinsime. Jei nepatiks, galėsite temą trinti. Tai bus kažkas panašaus į anketą...

1. Vardas
2. Pavardė
3. Adresas
4. Telefonas
5. Gimimo data
6. Augintiniai
7. Mėgstamiausi gyvūnai
8. Laisvalaikio pomėgiai
8. Man nepatinka...
9. Mano mėgstamiausia knyga yra...
10. Mano mėgstamiausias filmas yra...
11. Mėgstamiausias valgis
12. Mėgstamas gėrimas
13. Aš kolekcijonuoju...

Jei no nors nenorėsite rašyti, nerašykite. Susipažinkime 876961
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPir. 01 25, 2010 3:54 am

1. Vardas: Martyna
2. Pavardė: Paliulytė
3. Adresas: A.J. Povilaičio g. 8-47, Vilnius. LT-04336
4. Telefonas: +37067014405
5. Gimimo data: 1994-11-10
6. Augintiniai: 2 šunys- Rusų Ilgaplaukių kurtų veislės kalytė ir juodas Cvergšnauceris patinukas.
7. Mėgstamiausi gyvūnai: šunys, žirgai.
8. Laisvalaikio pomėgiai: hendlingas.
8. Man nepatinka...: daug kas, tingiu vardint. Susipažinkime 641870
9. Mano mėgstamiausia knyga yra...: Labai patinka J.R.R. Tolkien knygos- kadangi mėgstu 'x fantasy' žanrą. Šiaip neblogos knygos: D. Woolfolk Cross "Popiežė Joana", D. Kauffman "Miegančioji Gražuolė", I. Allende "Dvasių Namai", J. Picoult "Mano Sesers Globėjas", dar patinka H. Murakami knygos, ypač "Avies Medžioklė". Žodžiu, galėčiau dar daug gerų knygų išvardint. Susipažinkime 358559
Ir man dar Haris Poteris patinka iš senų laikų Susipažinkime 641870 Susipažinkime 466152
10. Mano mėgstamiausias filmas yra...: ammm... Nežinau kuris geriausias, bet galiu pasakyt keletą man patikusių- "Battle Royale" (abi dalys), "42 Oikunen" ("Big Bang Love"), "Geišos Išpažintis", "Berniukas Dryžuota Pižama" ir daugiau tingiu vardint. Žodžiu, aš kinomanė, labai mėgstu filmus žiūrėt.
11. Mėgstamiausias valgis: gal makaronai Susipažinkime 99337 O šiaip tai aišku saldumynai visokie. Susipažinkime 884720
12. Mėgstamas gėrimas: vyšnių kompotas Susipažinkime 981342
13. Aš kolekcijonuoju...: parodų apdovanojimus Susipažinkime 358559
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPir. 01 25, 2010 9:19 am

Vardas Rasa
Gimimo data birželio 15 d.
Augintiniai Du beveisliai šunys; dekoratyvinė žiurkė.
Mėgstamiausi gyvūnai šunys, žiurkės, katinai ( labiau priklauso nuo veislės)
Laisvalaikio pomėgiai skaitymas, grojimas pianinu, tapyba ant šilko, fotografavimas, žaidimai ir pasivaikščiojimai su šunimis, postcrossing'as.
Man nepatinka... tai kas man nepatinka. O man nepatinka daug kas. Smulkiai nenoriu vardinti Susipažinkime 876961
Mano mėgstamiausia knyga yra... Christopher Paolini Paveldėjimo trilogija; Makso Frajaus Echo labirintų serija; Marijos gripės II dalių tetralogija Šešėlis ant akmeninio suolelio... ... ir balti šešėliai miškuos ir kelios kitos knygos... O apskritai labiausiai man patinka fantasy žanro knygos ir labai retai knyga man palieka neišdildomą įspūdį.
Mano mėgstamiausias filmas yra... cha... vat čia sunkesnis klausimas, nes jau labai retai kada matau ypač gerus filmus Susipažinkime 235948 O kiek iš senesnių laikų prisimenu, tai man labai patikdavo Geišos išpažintis
Mėgstamiausias valgis labai mėgstu įvairius saldumynus, bandeles, nors nežinau ar tai galima pavadinti tikru valgiu Susipažinkime 466152 Dar labai patinka kiniškas maistas.
Mėgstamas gėrimas mėgstu arbatas (išskyrus žaliąją bei ramunėlių), o ypač - įvairias žolelines (čiobrelių, melisų, žemuogių)
Aš kolekcionuoju... šuniukų statulėles (bet dabar pilni namai tų kinietiškų šiukšlių Susipažinkime 466152 ), atvirutes.
Atgal į viršų Go down
Ieva&V
Pradedantysis
Pradedantysis
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 163
Join date : 2009-07-14

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyAntr. 01 26, 2010 10:06 am

Vardas Ieva
Gimimo data 1995 m. Birželio 24 d.
Augintiniai Dekoratyvinė žiurkė, Labradoro retriveris patinas, žuvytės (net nežinau kiek, bet daug, neeina suskaičiut Susipažinkime 27429
Mėgstamiausi gyvūnai Šunys, žirgai, žiurkės, katės.
Laisvalaikio pomėgiai Oi, daug jų yra ir karoliukų vėrimai, knygos, filmai, būreliai ir t.t.. Susipažinkime 119256
Man nepatinka... Hmm.. Kaip mane kopijuoja, man meluoja ir pnš. Dar yra daug nemėgstamų dalykų nuo dulkių siurbio garso iki to ką vardinau Susipažinkime 876961
Mano mėgstamiausia knyga yra...Oi daugg. Skaitau ir skaitau detektyvus, romanus ir pnš.
Mano mėgstamiausias filmas yra... ,, Šuns Hachiko meilė", o šeip begalės man patinkančių filmų yra. Labai mėgstu pirmadienio vakarais žiūrėti ,,Nusivylusios namų šeimininkės" Susipažinkime 641870
Mėgstamiausias valgis Sušii.. Susipažinkime 158391 Kinietiškas, japoniškas valgis, DIEVINU.. Susipažinkime 38036
Mėgstamas gėrimas Arbata su daug citrinos ir medumi žiemą, o vasarąmpotas, kisielius, sultys.
Aš kolekcijonuoju... Hmm.. Knygas apie šunis, įdomius akmenukus, kaktusus Susipažinkime 981342
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyTr. 01 27, 2010 2:59 am

Vardas: Justė Nors šiaip tikras Justina,bet tarp draugų Justė.;D
Adresas: Kauno rajonas. :)
Gimimo data: 1995-05-04
Augintiniai: Basenji veislės kalytė Terra
Mėgstamiausi gyvūnai: Šiaip beveik visus gyvūnus mėgstu, bet jau tokie patys pačiausi tai šunys ir žirgai. Susipažinkime 158391
Laisvalaikio pomėgiai: Fotografija,knygų skaitymas,kulinarija, dabar pradėjau savarankiškai mokintis išstatinėt saviškę. ;]
Man nepatinka...: Daug nepatinkančių dalykų yra. ;D Net nežinau nuo ko pradėt. Susipažinkime 641870
Mano mėgstamiausia knyga yra...: Sunku išsirinkt.xD Mane brolis "knygų žiurke" vadina, nes laaabai mėgstu skaityt. Labiausiai patinka romanai visokie, nemėgstu fantastinių ir detektyvų. Susipažinkime 876961 O pačios geriausios tai "Haris Poteris", "Sesučių Dašvud meilės paslaptys", "Baltasis arkliukas", "Princesės dienoraštis" [nesijuokit labai.;D] ir t.t. ir pan.
10. Mano mėgstamiausias filmas yra...: Čia irgi sunkus klausimas.;D Labiausiai man patinka komedijos, galėčiau žiūrėt ir žiūrėt "Briusą Visagalį" Susipažinkime 358559 Fainas filmas. Dar "Palikti sniegynuose", "Geišos išpažintis", "Sisterhood of the traveling pants", "Mergina vaikino kelnėse" [šitą beveik mintinai moku.;DD]
Mėgstamiausias valgis: Negalėčiau išskirt kažko vieno. Susipažinkime 99337 Labai labai mėgstu kinietišką maistą, makaronus su lašiša, graikiškas salotas, šaltibarščius. Susipažinkime 641870 Šiaip nesu išranki maistui,nes pas mane namuose jis labai dažnai būna eksperimentinis :]
Mėgstamas gėrimas: Svarainių sultys. (inlove) Susipažinkime 641870
Aš kolekcijonuoju...: Anksčiau žirgų statulėles rinkau, dabar jau nebe.;D Šiaip po truputį pas mane renkasi įvairūs daiktai su basendžiais. Susipažinkime 876961
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyKv. 01 28, 2010 7:57 am

Siaube, apie kinietišką, japonišką ir kitokį azijietišką maistą galėjot patylėt Susipažinkime 884720 Susipažinkime 693822 Aš nerealiai mėgstu azijietišką virtuvę. Tik pildydama anketą pagalvojau apie buitišką "mamytės" maistą Susipažinkime 358559 Dabar jaučiu teks varyt į kokį tailandiečių ar japonų restoraną, o tai skrandis dainuoja Susipažinkime 73079
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyŠt. 01 30, 2010 8:00 am

Susipažinkime 641870 Susipažinkime 641870 Susipažinkime 641870
Aš japoniško maisto tai nelabai mėgstu, o suši tai išvis man ne prie širdies.;D O va tailandietiško dar niekad nevalgiau. Susipažinkime 99337 Nu bet reiks būtinai kada nors užsukt į tailandieško maisto kavinę,noris paragaut. Susipažinkime 876961
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyŠt. 01 30, 2010 1:55 pm

O aš kaip tik laaaabai mėgstu sushi Susipažinkime 967305 Tik vat ko iš japonų patiekalų nemėgstu- tai sriubų Susipažinkime 693822 Gal dėl to, kad valgiau tik 1 kartą ir nebedrįstu daugiau. Labai man tas 'tofu' nepatinka Susipažinkime 922166
Tailandietiškas skanus maistas, bet labai egzotiškas. Vieni iš populiariausių ingredientų- aštrūs prieskoniai bei kokosų pienas. Ten pagrinde visi patiekalai aštrūs, labai mažas pasirinkimas iš kažko švelnaus. Kadangi aš mėgstu aštriai pavalgyti ir mano skrandis tai toleruoja- man ši virtuvė viena iš arčiausiai širdies. Išvis- mėgstu egzotiškus patiekalus. Žinoma, yra išimčių, pvz. nelabai man patinka indų maistas, turbūt vien dėl to, kad jis visiškai toks... net nežinau kaip išsireikšt... varguoliškas Susipažinkime 641870 Kainos didžiulės, tikrai nevertos paties maisto. Susipažinkime 699552 Juk turbūt žinot kokia Indija skurdi šalis, tai per daug ir nesitikiu iš jų virtuvės. Susipažinkime 884720
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptySk. 01 31, 2010 3:31 am

Iš tiesų, indiška virtuvė nėra jau tokia super skani... Bet asmeniškai man iš jų praeina labai saldumynai... Nors, žinoma, nėra jie pigūs pagal visus ingredientus, paruošimo sunkumą, bet vat tokie grynai mano skonio Susipažinkime 876961 Tai kai tik užmatau kur nors indiškų saldėsių (labiausiai man patinka tie riešutiniai bumbuliukai), visada nusiperku Susipažinkime 466152
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptySk. 01 31, 2010 4:26 am

Nu va.. Ir indiško maisto nesu ragavus. Susipažinkime 641870
Bet užtad viduržemio jūros regiono patiekalus tai valgiau,ir dabar dar tenka valgyt.;D Mano teta turėjo restoraną tokių patiekalų,tai kartais eidavom ten pavalgyt. Nu bet man nėra jau labai skanus tas maistas. Susipažinkime 876961
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptySk. 01 31, 2010 3:20 pm

Tai yra daug žmonių, kurie paprasčiausiai labiau mėgsta įprastus dalykus, tai ne tik maistui galioja. Susipažinkime 931829
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Ieva&V
Pradedantysis
Pradedantysis
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 163
Join date : 2009-07-14

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyAntr. 02 02, 2010 9:46 am

Oi aš DIEVINU visokias Tailandietiškas, Kinietiškas, Japoniškas ir panašias virtuves. Tiesiog alpstu. Susipažinkime 542362


Kaip užsimaniau sushi. Susipažinkime 158391
Atgal į viršų Go down
Sunyte
Pradedantysis
Pradedantysis
Sunyte


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2009-11-19
Age : 26
Miestas : Kauno rajonas

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyAntr. 02 02, 2010 12:13 pm

Sveikos Susipažinkime 876961 ... Čia tema susipažinkime, bet tapo apie maistą... Susipažinkime 931829 Bet nieko, galim šnekėti ir apie maistą. Susipažinkime 976936
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyAntr. 02 02, 2010 1:02 pm

Na, manau, kad galime čia diskutuoti tomis temomis, kuriomis buvo užduodami klausimai Susipažinkime 931829 Juk taip irgi susipažįstame, sužinome apie skonius, pomėgius ir t.t.
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Sunyte
Pradedantysis
Pradedantysis
Sunyte


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2009-11-19
Age : 26
Miestas : Kauno rajonas

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyTr. 02 03, 2010 8:13 am

Galime. Susipažinkime 542362
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyTr. 02 03, 2010 8:22 am

Manau, kad tema susipažinkime ir turi būti tokia, kokią turime dabar, laisva Susipažinkime 876961 Argi bus įdomu, jie kiekvienas mūsų atsakinės į tuo pačius anketinius klausimus? Kažkaip tos temos savaime plečiasi, rutuliojasi, ir taip po truputį susipažįstame, randame bendrų interesų, šiuo atveju rytietišką maistą Susipažinkime 466152
Atgal į viršų Go down
Sunyte
Pradedantysis
Pradedantysis
Sunyte


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2009-11-19
Age : 26
Miestas : Kauno rajonas

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyTr. 02 03, 2010 9:50 am

Taip. Susipažinkime 542362 O jei nebijote tai gal dar ir savo el. paštus duosite? Galite atsiųsti ir į asmeninį pranešimą. Susipažinkime 699552 O kokie jums filmai patinka? Žinau, kad jau rašėte, bet gal ir šia tema padiskutuokime? Susipažinkime 931829
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyTr. 02 03, 2010 10:20 am

Mano e-mail bandelea@gmail.com Susipažinkime 641870
Filmai... Aš žiūriu įvairių žanrų filmus- biografinius, geografinius, istorinius, komedijas, veiksmo, fantastinius, detektyvus, siaubo, psichologinius, trilerius, dramas, romantinius, miuziklus, trumpametražinius, noveles ir t.t.
Dažniausiai pažiūriu tuos, kurie yra daugumos giriami arba kurie yra itin kontraversiški. Patikusių yra nemažai, jau juos anketoje išvardinau. Šiaip labai mėgstu azijietiškus filmus, ypač kur būna tokie apie samurajus, geišas ir pan. Susipažinkime 358559 Dar mėgstu garsių režisierių filmus pažiūrėt, nes jie dažniausiai būna ne 'low budget', gana vykę (pvz. S. Spilbergas).
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Ieva&V
Pradedantysis
Pradedantysis
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 163
Join date : 2009-07-14

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyTr. 02 03, 2010 11:20 am

Mano e-mail'as: ievairvelsas@micro.lt
Filmus aš mėgstu žiūrėti, ir visokius. Labiausiai komedijas, siaubo filmus, istorinius visokius ir pnš. Susipažinkime 876961
Atgal į viršų Go down
Sunyte
Pradedantysis
Pradedantysis
Sunyte


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2009-11-19
Age : 26
Miestas : Kauno rajonas

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptySk. 02 07, 2010 7:17 am

Kokia jūsų mėgstamiausia spalva? Susipažinkime 481626
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptySk. 02 07, 2010 1:50 pm

Juoda Susipažinkime 931829 Dar gal tamsi violetinė.
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPir. 02 08, 2010 4:18 am

Mano mėgstamiausios spalvos yra violetinė, balta, vyšninė Susipažinkime 976936 Nors, iš tiesų, negaliu teigti, kad ir kitos nepatinka, čia jau labiau priklauso nuo derinių.
Atgal į viršų Go down
Sunyte
Pradedantysis
Pradedantysis
Sunyte


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2009-11-19
Age : 26
Miestas : Kauno rajonas

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyTr. 02 10, 2010 11:42 am

O kokius vaisius mėgstate? Ar juos mėgtate... Susipažinkime 876961
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyTr. 02 10, 2010 12:17 pm

Galima sakyti beveik viską iš vaisių valgau Susipažinkime 876961 Labiausiai mėgstu citrusinius visus, obuolius, kriaušes... Jei ir uogas priskaičiuosim, tai braškės, gervuogės, avietės, mėlynės ir t.t.

O nepatinka melionai (per saldu), vynuogės (tiesiog neskanu), žemuogės ( jaučiasi geležies skonis) ;Ddd

Anksčiau ir alyvuogių nevalgiau, bet dabar tai visai niam Susipažinkime 235948
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyKv. 02 11, 2010 11:26 pm

Fū, alyvuogės Susipažinkime 693822 Susipažinkime 358559
Aš vaisius mėgstu, valgau beveik visus. Mėgstamiausi- arbūzai (kai saldžiai prinokę, o tokių jau retai kada pataikau nusipirkt...), bananai, kivi, vynuogės. Susipažinkime 699552
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Sponsored content





Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Empty

Atgal į viršų Go down
 
Susipažinkime
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Mes :: Paplepėkim.-
Pereiti į: