Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Pekinas (Pekingese)

Go down 
+12
SasoKisa-girlfrend
DogyDog;)
Dzakonda
Rasa
dolliuke
marceborzoi
Justė_Terra
Auguste
kvaje
Skorpionė
Evelina
whatever.
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
sokoladineMonstre
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
sokoladineMonstre


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Miestas : Vilnius

Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pekinas (Pekingese)   Pekinas (Pekingese) - Page 2 EmptyTr. 04 14, 2010 7:06 am

Tie kas sako "ne", tikriausiai nepažįsta pekinuko. Manęs asmeniškai jie grožiu nežavi, bet jų charakteris tikrai nuostabus. Daugelis tvirtins priešingai, dėlto, kad jie loja ant žmonių, loja loja, šokinėja, tada žmonės atsitraukia, eina šalin... O tiesa yra ta, kad šie šunys loja, kai jų bijai. Svarbu nebijot, nekreipti dėmesio ir nežiūrėti į šunį. Tada pekinai sušvelnėja ir pasidaro vieni geriausių šunų pasaulyje pagal charakterį. Tikrai. Pažįstu tris pekinus, ir jie visi tokie. Apsipratę sušvelnėja, laižo, dūksta... Tik viena bėda, kai kitą kartą su juo susitiksi, viskas bus iš naujo. Pekinas (Pekingese) - Page 2 481626
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pekinas (Pekingese)   Pekinas (Pekingese) - Page 2 EmptyTr. 04 14, 2010 10:20 am

Pažįstu, net ne vieną. Ir galiu tvirtinti tai, ką sakiau prieš tai - bjaurus charakteris.
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pekinas (Pekingese)   Pekinas (Pekingese) - Page 2 EmptyTr. 04 14, 2010 12:50 pm

Kiek pekinų žinau, charakteris nepatinka. Išvaizda irgi - mėgstu tvirtesnius šunis, dekoratyviniai netraukia.
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pekinas (Pekingese)   Pekinas (Pekingese) - Page 2 EmptyKv. 04 15, 2010 5:25 am

sokoladineMonstre rašo:
Tie kas sako "ne", tikriausiai nepažįsta pekinuko. Manęs asmeniškai jie grožiu nežavi, bet jų charakteris tikrai nuostabus. Daugelis tvirtins priešingai, dėlto, kad jie loja ant žmonių, loja loja, šokinėja, tada žmonės atsitraukia, eina šalin... O tiesa yra ta, kad šie šunys loja, kai jų bijai. Svarbu nebijot, nekreipti dėmesio ir nežiūrėti į šunį. Tada pekinai sušvelnėja ir pasidaro vieni geriausių šunų pasaulyje pagal charakterį. Tikrai. Pažįstu tris pekinus, ir jie visi tokie. Apsipratę sušvelnėja, laižo, dūksta... Tik viena bėda, kai kitą kartą su juo susitiksi, viskas bus iš naujo. Pekinas (Pekingese) - Page 2 481626
Neturi teisės užginčyti kieno nors nuomonę.

Ir tvirtinti, kad yra būtent taip, negalima vien iš kelių tokių sutiktų.
Atgal į viršų Go down
sokoladineMonstre
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
sokoladineMonstre


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Miestas : Vilnius

Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pekinas (Pekingese)   Pekinas (Pekingese) - Page 2 EmptyKv. 04 15, 2010 8:36 am

Skaičiau kažkokioje knygoje, apie veisles, kažką panašaus. Nesiginčiju, o sakau savo nuomonę.

O tai, kad tvirtinu, todėl, kad tai ir pasitvirtina visais 99 procentais. Jei kam yra kitaip, tai dar nereiškia, kad tik jūs, ir niekas kitas, galite būti teisūs. Pekinas (Pekingese) - Page 2 99337

Jūs irgi negalite užginčyti mano nuomonės.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pekinas (Pekingese)   Pekinas (Pekingese) - Page 2 EmptyKv. 04 15, 2010 10:08 am

Kas ir kur tavo nuomonę užginčijo? Gerai, tu manai taip, kiti mano kitaip. Kame bėda? Bet garantuoti, jog būtent jie tokie yra, niekas negali. Pekinas (Pekingese) - Page 2 876961 Kažkuo žavi mane šie šunys, neapsistoju ties viena nuomone. Kelia šypseną man jie, tik kiek sutikau, visi žiaurūs lojikai.
Atgal į viršų Go down
Ried.
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 33
Join date : 2009-08-04

Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pekinas (Pekingese)   Pekinas (Pekingese) - Page 2 EmptyKv. 04 15, 2010 11:03 am

Man pekinai nepatinka, bet, kad jie visi durni - nesąmonė. Ir iš tokio galima padaryti puikų šeimos draugą. Va, kad ir Amerikoj: http://www.thepekingeseclubofamerica.com/ (dešinėj pusėj, apačioj "Pekingese in Obedience and Agility"). Dedu nuorodą ir tikiuosi ji liks, nors to taisyklės ir neleidžia.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pekinas (Pekingese)   Pekinas (Pekingese) - Page 2 EmptyKv. 04 15, 2010 3:17 pm

sokoladineMonstre rašo:
Tie kas sako "ne", tikriausiai nepažįsta pekinuko. Manęs asmeniškai jie grožiu nežavi, bet jų charakteris tikrai nuostabus. Daugelis tvirtins priešingai, dėlto, kad jie loja ant žmonių, loja loja, šokinėja, tada žmonės atsitraukia, eina šalin... O tiesa yra ta, kad šie šunys loja, kai jų bijai. Svarbu nebijot, nekreipti dėmesio ir nežiūrėti į šunį. Tada pekinai sušvelnėja ir pasidaro vieni geriausių šunų pasaulyje pagal charakterį. Tikrai. Pažįstu tris pekinus, ir jie visi tokie. Apsipratę sušvelnėja, laižo, dūksta... Tik viena bėda, kai kitą kartą su juo susitiksi, viskas bus iš naujo. Pekinas (Pekingese) - Page 2 481626

Bendrauju su pekinukų veisėja, mano kaimynė augina tris dokumentuotus tikrus pekinukus, taigi su jais tenka bendrauti kasdien, taip pat ir mano šuo su jais bendrauja. Jų charakteris tikrai bjaurokas, pati veisėja man pripažino, taip pat ir kaimynė, pasakojo, bet yra žmonių kuriuos sužavi tas jų ''bjaurumas'', norėjimas būti savarankišku ir nepriklausomu, o kartu ir mielu augintiniu.. Jie įdomūs šunys, bet ne vienas žmogus man sakė, kad jų charakteris bjaurus, ir pati susidariau tokią nuomonę. Taigi tavo nuomonė, apie tris pažįstamus pekinukus (o dar ir jų kilmė įdomi) nieko nekeičia. Pekinas (Pekingese) - Page 2 884720
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Laura*
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Laura*


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-04-22
Age : 26
Miestas : Šiauliai

Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pekinas (Pekingese)   Pekinas (Pekingese) - Page 2 EmptyKv. 04 22, 2010 1:07 pm

Aš pati auginu pekiną. Jos vardas Pifa. Šeip jinai nepuola. Ji ant žmonių visai neloja ir nepuola nebent labai džiaugiasi. Ji loja tik ant didesnių šunų jei neleidžiu pasiuostyt ir ant važiuojančių dviračių. ;D Pekinas (Pekingese) - Page 2 455976
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pekinas (Pekingese)   Pekinas (Pekingese) - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pekinas (Pekingese)
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: 9 FCI grupė-
Pereiti į: