Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Silpniausias asmuo šeimoje

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyPir. 08 24, 2009 12:23 pm

Na matot turbūt ne vieną kartą esu minėjus apie tai, kad tapsiu na kaip Fannnės šeimininkė tik nuo tada kai brolis išvažiuosus į universitetą, o žinot kada tai? Ketvirtadienį...
Ir vakar apie šeimininkus su broliu prakalbom tai uždavė tokį klausimą susimasčiau:
-Tu šeimoje esi jauniausia ir iki šiol Fanny tave matė kaip silpniausią asmenį šeimoje. Ir man labai įdomu kaip ji reguos kai tu jai pradėsi vadovaut?



Ką apie tai manot? Gal turit kokių patarimų, kad ji labai nenustebtų, kad aš jai vadovauju? Silpniausias asmuo šeimoje 99337
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyPir. 08 24, 2009 12:29 pm

Nenustebs. Laikykis SAVO ir nenuleisk rankų, šuo turi įsikalti į galvą, kad stipriausi tavo tėvai, o tu jų vaikas, o pati ji, ant žemiausio laiptelio šeimoje. Tik primenu, geriau būtų pirmą kartą nueiti pas dresuotoją, pasiklausyti, pažiūrėti, na o pati vėliau bandyk. Visdėl to, šuo ne ciūcia liūlia, reik tvirto žodžio. Jeigu kas ne taip, klausk, padėsim. Silpniausias asmuo šeimoje 931829
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyPir. 08 24, 2009 12:50 pm

Ačiū Silpniausias asmuo šeimoje 119256 žiūrėsim kaip čia bus Silpniausias asmuo šeimoje 931829 Visų pirma ir gerumu paperku ja- visada bent kiek pagalį pamėtau, dėmesio truputėlį skiriu, paprašau sėst, stot pas mane ir skaniestą šuniišką (kažkokį kaip šuns maistas) duodu ir kai esu optimistė tikiu, kad viskas bus tvarkoj Silpniausias asmuo šeimoje 106327
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyPir. 08 24, 2009 12:56 pm

Skorpione, na, čia turbūt mažiausiai internetu galima padėti šiuo atveju Silpniausias asmuo šeimoje 976936

D-i-a, jei Fannė ir nustebs, kad tu esi vadė, manau, vistiek paklus tavo nurodymams. Dabar, paskutinėmis dienomis prieš brolio išvykimą, gal paprašyk, kad jis leistų tau perimti valdžią ar tiesiog pamokinti kaip suvaldyti ją Silpniausias asmuo šeimoje 235948 Na, o vėliau tiesiog niekada nenusileisk, stenkis kalbėti su ja kuo griežčiau Silpniausias asmuo šeimoje 931829 Žinoma, aš nesu profesionalė ir mano patarimai gal nelabai tikslingi, bet tiesiog sakau ką pati daryčiau tokiu atveju Silpniausias asmuo šeimoje 976936
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyPir. 08 24, 2009 1:11 pm

Na gal ir manęs visai klauso.
Kol kas šeimos lentelė pagal klausymą yra tokia:
(1.Brolis jo jau nėr ;DD tik taip įtraukiau)
1.Tėtis, nes GRIEŽTAS
2.Aš, nes griežtoka, bet esu geresnė už tėtį Silpniausias asmuo šeimoje 641870
3.Mama, nežinau kodėl, bet jos kaip autoriteto neskaito, silpna fizine prasme manau ir dar labai atlaidi ;DD
Manau - turiu galimių, jei kiltų keblumų pakalusčiau visų visų visų tai yra ir jūsų Silpniausias asmuo šeimoje 931829
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
kamyzaz
Moderatorius
Moderatorius
kamyzaz


Pranešimų skaičius : 226
Join date : 2009-07-30
Miestas : Šiauliai

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyPir. 08 24, 2009 1:23 pm

Tavo visa šeima yra Fannės gauja, jūs esat jos gaujos nariai, ir ji žino kad jūs esat visi kaip vienas. Gal ji buvo labiau prie brolio prisirišus, nes jis vedžiojo, prausė, šėrė, žaidė, dresavo? Šiaip artaip, jeigu tu perimsi jos ''valdymą'', turi prie jos prisirišti. Tu ją vedžiok, prasusk ir visą kitą, išsivesk pažaist, girk, žodžiu pasijusk su ja kaip geriausios draugės, ir ji žinos kad tu jai nieko blogo nepadarysi, visada galės tau pasiguosti, žodžiu - pripažins tave Silpniausias asmuo šeimoje 876961
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyPir. 08 24, 2009 1:29 pm

Na, Fanny nustebs, kitaip ir būti negali, manau, gi staiga vado nebelieka, o juo tampa žmogus, antras pagal hierarchiją. Bet net jei nustebs, nei akimirką neparodyk, kad dvejoji. Šuo PRIVALO ir TURI klausyti vado. Vadas nuo šiol esi tu. O šiaip, nelabai sutinku, kad tėvai turi būt aukščiausiai, gi, Dia taps Fanny šeimininke, ja rūpinsis, bus jos vadas, todėl pirmiausia turi klausyti tavęs, kitaip tariant, tu turi būti pirma, ir užimti brolio vietą. Pastangų reikės, duodu devyniasdešimt procentų, kad Fanny bandys pati tapti vadu, man taip su Roxiu buvo. Silpniausias asmuo šeimoje 876961 O šiaip, tiek buvęs tiek esamas šuo, mane laiko vadu, ir tikiuosi taip bus ir toliau, jau kiti šeimos nariai, taip pat ir mama, yra po manęs. Jų klauso, ir klausyti privalo, nes yra žemiausiai, bet mano žodis ''įstatymas'' - prieš kitus šeimos narius, Vesta dar bando parodyt, kas čia šeimininkas. Silpniausias asmuo šeimoje 641870
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyAntr. 08 25, 2009 3:25 am

Betkokiu atveju, šuo jaučia kas gaujos vadas, ir vaikas yra silpnas, patys Dios tėvai turi parodyti, kad vaikas yra JŲ, o pati Fanny TIK šuo.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyAntr. 08 25, 2009 3:35 am

O va aš manau, kad Dia turi užimti brolio vietą. Gi čia gauja - gaujoj visi lygūs, tik vieni stipresni, kiti silpnesni, žinoma, iš jų išsiskiria vadas. Todėl, kažkaip nelogiškai atrodo, kad tėvai gaujos vadas, o Dios klausyti turi, nes ji jų vaikas. Nemanau, kad tai veiskminga, nes vadas vienas, o toliau gauja jau lygi, nors šuo privalo klausyti ir kitų narių. Man patiko Kamilės pasiūlymas - Dia, leisk Fannei pajusti, kad esi jos šeimininkė, leisk pajust rūpestį, artumą, ims labiau tavim pasitikėti, bet per daug nenusileisk, ir pastatyk į vietą.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyAntr. 08 25, 2009 3:45 am

Yra puikus straipsnis apie hierarchiją. Šeimoje visi yra lygūs, ir grynai visi turi elgtis vienodai su šunimi - nenusileisti. "Aj, vieną sykį leisiu papramogauti...". NE. Visi griežtai turi laikytis vienos pozicijos. O parodyti, kad esi vadas nėra lengva, bet įmanoma, jeigu tėvai sutinka su tavo pasiūlymu. Mano tėvai - griežtai ne, dar paglosto kai urzgia.. Silpniausias asmuo šeimoje 699552
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyAntr. 08 25, 2009 3:47 am

Straipsnis, kaip straipsnis, bet yra sunku išlaikyti lygybę tarp visų gaujos narių, aš pas mus esu vadas, Vesta klauso manęs daugiausiai. Jeigu mano mama lieps jai sėdėt, ji nesėdės, geriausiu atveju atsisės, jei po nosim skanėstą pakiš. Nors kai bara, klauso. Tačiau, bando ožius rodyt, ko prieš mane nėra. Su Roxiu irgi labai panašiai buvo.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyAntr. 08 25, 2009 10:55 am

kamyzaz rašo:
Tavo visa šeima yra Fannės gauja, jūs esat jos gaujos nariai, ir ji žino kad jūs esat visi kaip vienas. Gal ji buvo labiau prie brolio prisirišus, nes jis vedžiojo, prausė, šėrė, žaidė, dresavo? Šiaip artaip, jeigu tu perimsi jos ''valdymą'', turi prie jos prisirišti. Tu ją vedžiok, prasusk ir visą kitą, išsivesk pažaist, girk, žodžiu pasijusk su ja kaip geriausios draugės, ir ji žinos kad tu jai nieko blogo nepadarysi, visada galės tau pasiguosti, žodžiu - pripažins tave Silpniausias asmuo šeimoje 876961

Labiausiai pritariau kamyzaz nuomonei Silpniausias asmuo šeimoje 931829 Gi brolis tik savaitgaliais grįš, o ir taip 11.12klaėse aš su tėvais daugiaus rūpinaus, nes prie knugų džiuvo, esu viena vedus su drauge (o draugė dar jaunesnė) tai normaliai gal kalsė kaip mažiukės... O tada tai su ja nei ką daug žaidžiau, gyriau ir t.t. O dabar ir esu stipresnė... Žinksnis po žinksnio - atstumas įveiktas Silpniausias asmuo šeimoje 931829

Evelina rašo:
Na, Fanny nustebs, kitaip ir būti negali, manau, gi staiga vado nebelieka, o juo tampa žmogus, antras pagal hierarchiją. Bet net jei nustebs, nei akimirką neparodyk, kad dvejoji. Šuo PRIVALO ir TURI klausyti vado. Vadas nuo šiol esi tu. O šiaip, nelabai sutinku, kad tėvai turi būt aukščiausiai, gi, Dia taps Fanny šeimininke, ja rūpinsis, bus jos vadas, todėl pirmiausia turi klausyti tavęs, kitaip tariant, tu turi būti pirma, ir užimti brolio vietą. Pastangų reikės, duodu devyniasdešimt procentų, kad Fanny bandys pati tapti vadu, man taip su Roxiu buvo. Silpniausias asmuo šeimoje 876961
Taigi stenksiuos nedvejoti, pagal mano charakterį, kai esu begalinė optimistė nedevjosiu ;]]]
O dėl tėvų irgi neabėjoju, kad netiktų. Ypač pagal charakterį... Tėtis valdydamas vistiek fannės nemylėtų, o mama per daug gera... Ir dar darbai...
Ačiū už palaikymą ir patarimus Silpniausias asmuo šeimoje 119256 Silpniausias asmuo šeimoje 740720 Jūs tokie šaunūs. Silpniausias asmuo šeimoje 931829
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyAntr. 08 25, 2009 1:59 pm

Šaunu, kad padėjom. Silpniausias asmuo šeimoje 937322
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje EmptyTr. 08 26, 2009 2:32 am

Evelina rašo:
Šaunu, kad padėjom. Silpniausias asmuo šeimoje 937322
Na taip šaunu Silpniausias asmuo šeimoje 768325 Aš šiap žinau, kad galiu susitvarkyt, o tėvai nėra labai tinkami šeiminkai(mama prieš du metus sakė, kad busiu jos šeiminkė Silpniausias asmuo šeimoje 481626 ), bet... man reikėjo paramos, kad nuramintų psicholigiškai po tokių brolio žodžių ir ją gavau Silpniausias asmuo šeimoje 740720 O dabar žiūrėsim, kas nekiltų nuo pakutinio laiptelio aukštyn ir pan Silpniausias asmuo šeimoje 876961 Dabar viskas nu manęs priklauso Silpniausias asmuo šeimoje 931829
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Sponsored content





Silpniausias asmuo šeimoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silpniausias asmuo šeimoje   Silpniausias asmuo šeimoje Empty

Atgal į viršų Go down
 
Silpniausias asmuo šeimoje
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Mes :: Paplepėkim.-
Pereiti į: