Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Literatūra apie šunis ir ne tik

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik EmptyŠt. 08 22, 2009 7:25 am

Mėgstat skaityti? Gal turit knygų apie šunis, o gal skaitot žurnalus apie juos? O gal mėgstat kitokio pobūdžio knygas? Kokias? Viskas apie skaitinius.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik EmptyŠt. 08 22, 2009 7:32 am

Skaityt grožinių knygų apie šunis nelabai temėgstu. Turiu tik kelias enciklopedijas bei kelis numerius "Didysis šuo" Literatūra apie šunis ir ne tik 876961

Mano turimos knygos:

Dr. Bruse Fogle Enciklopedija "Šunys". Šioje knygoje ir virš keturių šimtų veislių aprašymai, jų priežiūros ypatumai, kilmės istorija ir t.t. Taip pat atskiri skyriai apie šunų anatomiją, kūno kalbą, mitybą, eksperimentines veisles ir t.t. Ištikrųjų ganėtinai įdomi ir išsami knyga

Dr. Bruse Fogle "Pažink savo šunį"

Enrico Lavagno "Šunys" Ten tai vienos nuotraukytės. Bet šiaip visai miela.

Kyra Sundance "101 šuns triukas" Labai išsami knyga su iliustruota ir aprašyta mokymo eiga
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik EmptyŠt. 08 22, 2009 8:14 am

Grožinės api šunis nemėgstu. Turiu ''Pažink savo šunį'' ir Yorkshire Terrier (by Rachel Keyes). Patiko abi, puikios knygos.

O šiaip, kitokias knygas mėgstu, vienos iš mėgiamiausių, tai ''Rugiuose prie bedugnės''; ''Svetima šviesa''; ''Pasimatymas su žudiku''; ''Laiko tiek nedaug''.. Berods visos. Aii, dar labai patiko ''Be šeimos''. Dabar skaitau ''Stiklinė pieno''.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik EmptyŠt. 08 22, 2009 8:16 am

Labai patiko "Be šeimos". Nuostabi knyga. Literatūra apie šunis ir ne tik 876961 Marlis ir Aš, visai nieko, turiu nusipirkusi. Literatūra apie šunis ir ne tik 481626
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik EmptyŠt. 08 22, 2009 8:18 am

Aš pirkdavau "Didysis šuo",man labai patiko tas žurnalas,gaila kad jo dabar nėra.
Šiaip turiu vieną knygą apie šunų veisles [tik žinokit dabar pamiršau pavadinimą. ] iš tos knygos ir basendžių veislę 'pasirinkau'. Literatūra apie šunis ir ne tik 466152

O šiaip tai knygas dievinu. ;DD Jau per šią vasarą perskaičiau 30 [nežinau,čia daug ar mažai. :D ]
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik EmptyŠt. 08 22, 2009 8:22 am

Aš irgi dievinu, Juste. Literatūra apie šunis ir ne tik 641870
Pasirodo ne aš viena tokia, ''Stiklinė pieno'' aštuoniolikta mano knygą šią vasarą. Literatūra apie šunis ir ne tik 466152
Neįsivaizduoju vakaro be geros knygos. Literatūra apie šunis ir ne tik 158391
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik EmptyŠt. 08 22, 2009 8:33 am

Mėgstu knygas.Na o aš per vasarą perskaičiau 10..patinka linksmos,fantastinės,..kol kas labiausiai sužavėjo Hario Poterio 5,6,7 dalys.literatūros apie šunis tai neturiu,tik vieną,dabar nepamenu pavadinimo,ten kaip auklėti šunį.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik EmptyŠt. 08 22, 2009 8:38 am

Aš irgi ŽIAURIAI mėgstu knygas, atsiguliu ir skaitau. Tik va, dabar reiks eit į biblioteką, kokią naują pasiimt. Turiu apie žemaičių karus, kažkokią, bet nieko neįkertu.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik EmptyŠt. 08 22, 2009 8:45 am

Iš visų mano knygų būtų galima mini biblioteką atidaryt. Literatūra apie šunis ir ne tik 641870
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik EmptyPir. 08 24, 2009 4:41 am

Aš irgi mėgstu skaityti, bet labiausiai fantastiką (nu išskyrus Harį Poterį) Literatūra apie šunis ir ne tik 876961 Mano mėgstamos knygos yra "Eragonas"; "Vyriausiasis"; "Echo labirintų" serija Literatūra apie šunis ir ne tik 876961
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Literatūra apie šunis ir ne tik Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Literatūra apie šunis ir ne tik   Literatūra apie šunis ir ne tik Empty

Atgal į viršų Go down
 
Literatūra apie šunis ir ne tik
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Forumas apie šunis
» Reakcija į kitus šunis
» Portugalų vandens šuo
» bendrai apie visus.
» 2 šunys bute, ką apie tai manote?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Mes :: Paplepėkim.-
Pereiti į: