Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Dominavimas

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dominavimas   Dominavimas EmptyPir. 08 17, 2009 3:24 am

Mano Terra labai mėgsta dominuoti,ką patartumėt kad jos dominacija bent kiek sumažėtų? Dominavimas 99337 Nes ji net šlapinas pakėlus koją,nors yra kalytė. Dominavimas 481626
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyPir. 08 17, 2009 3:26 am

Gal turi draugų patinėlių? Dažnai kalės pradeda kopijuot nuo patinų, ir šlapinasi pakėlusios koją. Kad ir koks dominuojantis šuo, jį reikia nusodinti. Štai straipsnis, kuris galbūt kažkam pravers. Skaityti čia

Aš įdėjau straipsnį į forumą ir pakeičiau nuorodą, nors ir url, vis viena negalima.
Dominavimas 83375
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyPir. 08 17, 2009 3:30 am

Na turim draugų patinų,bet manau taip ji parodo savo dominavimą.
Būtinai paskiatysiu straipsnį,nors daugelį dalykų ir taip darome. Dominavimas 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyPir. 08 17, 2009 3:42 am

Justė_Terra rašo:
Na turim draugų patinų,bet manau taip ji parodo savo dominavimą.
Būtinai paskiatysiu straipsnį,nors daugelį dalykų ir taip darome. Dominavimas 876961
Maniškis kai turėjo draugę kalę, myžiojo kaip ji, o dabar kelia koją, jeigu taviškė susitinka su bernais, gali būti, kad nuo to ir myžioja taip pat, nepriskirčiau to prie dominavimo.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyAntr. 08 18, 2009 2:21 am

Nežinau ką patart, nemanau, kad ji dominuoja, taip.. Gal tikrai, nusižiūrėjo nuo kokio patino.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyTr. 08 19, 2009 5:17 am

Nemanau, kad šlapindamasi taip ji rodo dominavimą, niekur nesu girdėjusi. Vakar kai pas mane atėjo draugė Pupį norėjau pakelt, šast ir pradėjo rodyt dantukus, teko smarkiai prismaugt, bet nepasidavė ir vistiek leido garsą, kol nepradėjo dusti.. Turi kažkiek takso kraujo. "Mirsiu, bet nepasiduosiu". Dominavimas 466152
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyTr. 08 19, 2009 5:45 am

"Mirsiu,bet nepasiduosiu" mano Terros kredo. Dominavimas 981342

Veterinarė sakė,kad būtent dėl dominavimo tai yra. Dominavimas 876961 Bet kokiu atveju,pas mane ji tikra dominantė.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyTr. 08 19, 2009 5:47 am

Justė_Terra rašo:
"Mirsiu,bet nepasiduosiu" mano Terros kredo. Dominavimas 981342

Veterinarė sakė,kad būtent dėl dominavimo tai yra. Dominavimas 876961 Bet kokiu atveju,pas mane ji tikra dominantė.
O aš vistiek, manau, kad ji klysta, daug kalaičių pažystu, kurios draugauja su patinais ir siusioja kaip jie.

Saviškį galiu prismaugt, ar nusmaugt, vistiek nepasiduos nors tu ką, todėl ir yra sunku auklėti.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyPen. 08 21, 2009 2:44 am

Jūs neįsivaizduojat...Šiandien Pupis broliui kai kando iki kraujo. Dominavimas 180344 Urzgia, šiepia dantis, prismaugaiu ir va, vaikis balkone sėdi nusikaltęs, jau to nesitikėjau. Dominavimas 601832
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyPen. 08 21, 2009 2:46 am

Oho. Maniškė yra tik du kartus kandus. Vieną kart mamai odinį batą perkando,o kitą kart tėčiui į pirštą kando,pamačius savo nekenčiamiausią kaimynų šunį. Atsimenu tada 2 dienas tėčiui į akis bijojo pažiūrėt,nuleidus galvą ir ausis vaikščiojo. Dominavimas 699552
O ką darė tavo brolis,kad Pupis jam kando? Dominavimas 99337
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyPen. 08 21, 2009 2:56 am

Vesta kartais žaisdama kanda, tai užsimiršus taip sukanda, kad ne sladu pasidaro, bet baru..
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyPen. 08 21, 2009 3:15 am

Nieko nepadarė, priėjo ir sako "AHA!!", o Pupis kai puolė brolį, kad išsigandau, jau toks nubaustas, išleidau iš balkono, atsigulęs dabar pas Ramūno, nusikaltęs.
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Moderatorius
Moderatorius
kamyzaz


Pranešimų skaičius : 226
Join date : 2009-07-30
Miestas : Šiauliai

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyPen. 08 21, 2009 3:19 am

Reikėjo pagavus ''nusikaltimo vietoj'' ( kai kando) apverst ant žemės ant nugaros, prispaudus laikyt, ir bart. Dominavimas 699552 Dominavimas 931829
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas EmptyPen. 08 21, 2009 4:29 am

jėėėzau, rašiau būtent kaip su juo pasielgiau. šiuo atveju, nereikia man atsakymų, žinau kaip pasielgti. jeigu ne aš, brolis būtų gerai užtvatinęs rankom..
kamyzaz rašo:
Reikėjo pagavus ''nusikaltimo vietoj'' ( kai kando) apverst ant žemės ant nugaros, prispaudus laikyt, ir bart. Dominavimas 699552 Dominavimas 931829
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dominavimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dominavimas   Dominavimas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dominavimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunys :: Elgsena-
Pereiti į: