Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Mergaitiška tema

Go down 
+14
Dzesi12
kamyzaz
Ieva&V
Miss Sixty
LinaLT
dolliuke
marceborzoi
Justė_Terra
D-i-a
AnT*e
Skorpionė
DogyDog;)
Evelina
whatever.
18 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyPen. 08 14, 2009 7:35 am

Čia kalbėkim apie parfumeriją,kosmetiką ir šiaip mergaitiškas problemas.

Norėčiau paklausti,kokius kvepalus naudojate?Kokių norėtumėt,kokie neskaniausiai kvepia?
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyPen. 08 14, 2009 8:46 am

Dėl kvepalų miiiirštu ir negailiu pinigų. Ankščiau apsiribodavau nedidelėmis kainomis, dabar kaikurios kainos milžiniškos, ir paklojam kvepalams tikrai nemažai pinigų. Nežinau kodėl, bet tai didžiausia mano silpnybė.
Turiu
C.K. One summer (Labai gaivūs, vasariški, ir geri.)
C.K. Euphoria (Šie skanūs, bet reikia paribot, aštresni)
Britney Spears Fantasy (Ir gaivūs, ir saldūs.)
United Colors of beneton. Pinky dreams (nerealūs)
United Colors of beneton JEANS (Labai gaivūs, į mokyklą jai kvepinuosi)
Elizabeth Arden Green tea - (labai patinka, sužavėjo)
Kilie Minogue Sexy darling (turiu ir kvepalus ir losjoną, nerealiai kvepia.)
Elizabeth Arden MEDITERRANEAN (Labai skanūūūs)

Šiuo metu mėgiamiausi C.K. one summer ir mediterranean, o dar nusižiūrėjau Miss sixty, kvapas nerealus.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyPen. 08 14, 2009 9:26 am

Evelina rašo:

Britney Spears Fantasy (Ir gaivūs, ir saldūs.)
Elizabeth Arden Green tea - (labai patinka, sužavėjo)



Šitų labaaaai noriu (įkelkit ir foto jei netingit kvepalų)
na o aš tai kvepinuosi su kvepalais iš oriflame (gal žinot tokią firmą)
kolkas mylimiausi:
so nice voyage (kairėje) ir dar ruošiuosi pirkti monaco chick (dešinėje).abiejų kvapai pasakiški,patys mėgstamiausi Mergaitiška tema 158391
dar labai mėgstu dancing lady by dima bilan jie nereaaaliai gaivūs,kartu ir saldūs,ir...ech,pasakiški Mergaitiška tema 187769
na ir tik laaabai įpatingoms progoms renkuosi eclat woman jie yra nerealiai elegantiški,rafinuoti,kiekvieną dieną su jais tikrai nepasikvepinsi.šiaip jie skirti moterims,bet man šis kvapas tinka Mergaitiška tema 876961
nerealiai noriu šių:
City Oasis nu šitie...nu net nemoku nupasakot jų kvapo...ir saldūs,ir gaivūs,labai lengvi,nu pasakiški.neeeereeealūūūs
dar noriu Visions V* Joy Ride šituos tai būtinai nusipirksiu,juntamas arbūzo kvapas,nerealiai skaniai kvepia,švelnūs.
IR dar labai noriu Miss O šitie jau tokie gaivūs,net nemoku nupasakoti.greitai juos turėsiu Mergaitiška tema 876961

(jei ką paspauskit ant kvepalų pavadinimo ir pamatysit jų nuotraukas)
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyPen. 08 14, 2009 9:34 am

Va kokius turiu... Mergaitiška tema 876961 Pamisus as del kvepalu

Paris Hiltos "Paris"
Britney Spears ''Fantasy"
United Colors of beneton "Jeanz".

Na, o jei apie parfumerija, tai naudoju as.Manthatan tusa.Skysta pudra Esence, na ir visokie blizgiai Mergaitiška tema 876961
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyPen. 08 14, 2009 9:43 am

ai,pamiršau pasakyti kokie man kvepia neskaniausiai:

Tai yra:
D&G the one baisesnių kvepalų nebuvau turėjus,šitie taip ir stovi vieną kartą panaudoti.
dar nepaminėjau kad laaaaaaaaabai labai skaniai kvepia Versace superiniai tikrai kvepalai
Mergaitiška tema 700547
ir dar labai skaniai kvepia Gucci envy me labai juos mėgstu,gaila kad liko tik keli lašeliai Mergaitiška tema 425834
niekada neapsieinu be tušo.dažniausiai tai naudoju vandeniui atsparų "Oriflame" waterpoof mascara

(ir vėl spauskite ant pavadinimų jeigu norite pamatyti foto)
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyPen. 08 14, 2009 9:54 am

Man tai labaiusiai nepatinka Juozo Statkeviciaus vardiniai kvepalai...Mama turi feee.Rytietiskas kvapas. Mergaitiška tema 876961
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyPen. 08 14, 2009 10:21 am

Aš nekenčiu Coco Shanel, tų tamsių, kur tipo, vakarui, mama turi, man jie dvokia. Mergaitiška tema 641870
O šiaip, šiandien mama pareidama parneš D&G Light Blue, matė kur yra.

Aš apskritai, kvepalų maniakė. Mergaitiška tema 38036
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyPen. 08 14, 2009 1:45 pm

Kai turiu pinigu einu ieskot kvepalu...beje dar rubu net nezinau kaip gaunasi cia man...Shopingo maniake esu Mergaitiška tema 981342
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyPen. 08 14, 2009 2:09 pm

Nemėgstu kvepalų. Nauduojosi tušu ir blizgiais, akių pieštuku..
Atgal į viršų Go down
AnT*e
Pradedantysis
Pradedantysis
AnT*e


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2009-08-13

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyPen. 08 14, 2009 2:47 pm

Aš iš vis nei dažytis, nei kvepintis nemėgstu Mergaitiška tema 876961
Natūralus žmogus Mergaitiška tema 981342

O šiaip turiu:
B. Spears 'Belive', 'Fantazy', 'Midnight Fantasy', 'Curious'.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyŠt. 08 15, 2009 12:31 am

Evelina ne tu viena maniakė.aš kai dariau užsakymą iškart užsisakiau trejus kvepalus Mergaitiška tema 27429 ir be tušo negaliu niekada niekur eiti Mergaitiška tema 876961 gal dar per jauna tušui,bet nu ką daryt Mergaitiška tema 27429
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyŠt. 08 15, 2009 4:00 am

Mama man davė kažkokius kvepalus, tai skaniai kvepia, bet... užmirštu pasipurkšt Mergaitiška tema 466152
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyŠt. 08 15, 2009 4:38 am

Kad as uzmirsciau Mergaitiška tema 981342
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyŠt. 08 15, 2009 1:34 pm

Kazkaip man jau 5dienas nuotaikos nera... Mergaitiška tema 425834 .Tai atrodo viskas nervuoja..tuoj kazka uzmusiu.


Paskutinį kartą redagavo DogyDog;), Št. 08 15, 2009 2:02 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyŠt. 08 15, 2009 1:58 pm

Būna mergaitėms, būna. Mergaitiška tema 641870
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyŠt. 08 15, 2009 2:01 pm

Zinau, zinau.Beje ir zinau nuo ko cia taip...Su draugu susipykau Mergaitiška tema 425834 .Kvaila cia sakyt, bet man geriau Mergaitiška tema 876961
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyŠt. 08 15, 2009 2:08 pm

Jei lengviau, tai ir sakyk. Mergaitiška tema 976936
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyŠt. 08 15, 2009 2:26 pm

Na vat.Jis turejo isvaziuoti i Vilniu kelioms dienoms.ir spekit kas?? As einu mieste ir sutinku ji mano geriausia drauge.Tik isizioju prieinu, o svarbiausia jie uz rankuciu susikabine.Pradejom aiskintis pasiule nueit namo issiaiskint.Teko pakesti viskokius iszeidinejismus ir t.t.ir ka jus galvojat taip skaudu Mergaitiška tema 425834.Ir gan ilga mes draugaujam jau virs metu.net nezinau asaros rieda..;(.Sisrdy skauda laaabai.Per daug isimylejau.Aisku ji manes atsiprasinejo amnes sms zinutemis ir skambino buvo atejes pas mane namo su gelemis!.bet man jau per skaudu buvo juos matyt kartu ir pakest jo izeidinejimus ta diena Mergaitiška tema 425834 .Patarkit istiesu ka daryt...beje jis buvobeegalo draugiskas, supratingas ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptyŠt. 08 15, 2009 3:06 pm

Nu jau atleisk, bet suprantingumo pas jį apvalus nulis, o draugiškas tai tikrai, su visom tavo draugėm turbūt, draugiškai vaikšto.. Spjauk tu į tokį, ir viskas. Tik praradęs supras ką turėjo. O jei buvo vienas kartas, dažniausiai būna ir antras.. O ir draugę turi, pasakiškai gerą. Spjauk ant abiejų, ir dar sėkmės palinkėk.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptySk. 08 16, 2009 4:09 am

Is tikruju tai taip nesamones kazkoks tikrai...Pritariu mesiu ir viskas sakes. Mergaitiška tema 425834
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptySk. 08 16, 2009 5:02 am

DogyDog;) rašo:
Is tikruju tai taip nesamones kazkoks tikrai...Pritariu mesiu ir viskas sakes. Mergaitiška tema 425834
Žinai tu jam taip ačiū pasakyk, na, kad susipykot, kad visą gyvenimą atsimintų Mergaitiška tema 363566
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptySk. 08 16, 2009 5:21 am

DogyDog, kaip gali sakyti, jog ji tavo geriausia draugė? Jeigu taip pasielgė.. Tikrai neatleisčiau. O to vaikiną reikėjo pasikviesti vidun, paimti jo gėlės ir įmesti į tualetą, jį išspirti lauk ir įžeisti, kad atsimintų visą gyvenimą, jeigu jau atleisti neketini. Tokiam asilui tikrai neparodyčiau savo ašarų, o ir verkt neverta. Kaip man Evelina sakė "jeigu verkt dėl vaikinų, tai tik iš juoko." Mergaitiška tema 876961

Neliūdėk. Mergaitiška tema 158391
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptySk. 08 16, 2009 5:24 am

Būtent, o į tokį spjauk, ir net nebežiūrėk. O labiausiai nustebinsi, padėkodama, kad pagaliau parodė, koks iš tikrųjų yra. Ir jiems dar sėkmės palinkėk, jei kas turi gailėti tai jie, o ne tu. Mergaitiška tema 876961
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptySk. 08 16, 2009 5:26 am

Aš jam pasakyčiau į akis taip, be ašarų, su šypsena "O Andrius tikrai geriau bučiuojasi" ;DD. Jeigu jau bučiavotės Jūs :D. Taip įskaudinčiau, blem, kad eitų vingiais.
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema EmptySk. 08 16, 2009 5:31 am

Zodziu paimiau as tas geles ir ismeciau i siukslyna.Ir pasakiau nebeskambink, nerasyk.Juk viskas baikta tu pats to norejai.Ir taip toliau.Zodziu duok durniui kelia Mergaitiška tema 931829 .Galetu jis ateit ir pasakyciau , "O Andrius geriau buciuojasi Mergaitiška tema 981342 Mergaitiška tema 981342 Mergaitiška tema 981342 ".Cia tai geras.Susimsiu save i rankas ir tikrai neiliudesiu..Gaaal??
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mergaitiška tema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mergaitiška tema
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Berniukiska tema
» Sukurk temą veislei
» Sukurk temą veislei
» Sukurk temą veislei.
» Sukurk temą veislei

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Mes :: Paplepėkim.-
Pereiti į: