Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Jūsų pirmasis šuo

Go down 
+11
marceborzoi
Dzesi12
Neda;}
doriux
D-i-a
dolliuke
kamyzaz
Neringaa
DogyDog;)
Skorpionė
ManGusta
15 posters
AutoriusPranešimas
ManGusta
Moderatorius
Moderatorius
ManGusta


Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2009-07-21

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyŠt. 08 08, 2009 10:46 am

Koks buvo jūsų pirmasis šuo?
Kokia jo atsiradimo istorija?
Ar pavyko jį išauklėti,taip kaip norėjote?
Pasidalinkite praeitimi,o gal ir dabartimi?!
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyŠt. 08 08, 2009 11:26 am

Rotveilerė Doka, bet ją turėjom laabai trumpai, tad Pupis mūsų pirmasis kūdikis, trečias vaikas šeimoje. Jūsų pirmasis šuo 700547

1. Pupis, takso mišrūnas.
2. Nusipirkom rietavo turguj.
3. Ne.
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyŠt. 08 08, 2009 11:27 am

Taip mano pirmasis suo yra Niufaulendo veisles patinelis Bilas.Ji man tetis padovanojo kai man buvo 5m.Gimimo dienos proga.Jis siuo metu gyvena pas mano mociute...Nes yra labai didelis ir buto jam neuztenka.Tad nuosavas namas kaip tik Jūsų pirmasis šuo 876961 .Bilas yra juodos spalvos suniukas moka labai daug komandu: pas mane, duok labas, sedet, gulet, greta, mirk, atnesk ir t.t. Bilas yra su dokumentais ir kartais vedam i parodas, tad kai mes dalyvausim jei norisit galesit galesit pasiziureti Jūsų pirmasis šuo 876961 .Tai tiek nuotraukeliu kolkas neturiu antradieni bus Jūsų pirmasis šuo 876961 .Jei kila klausimu klauskite drasiai.
Atgal į viršų Go down
ManGusta
Moderatorius
Moderatorius
ManGusta


Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2009-07-21

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyŠt. 08 08, 2009 11:51 am

DogyDog,esi laimės vaikis Jūsų pirmasis šuo 641870 .Kaip aš tau pavydžiu,kad tėtis gimtadienio proga padovanojo šitokį grožį Jūsų pirmasis šuo 187769 Jūsų pirmasis šuo 542362 .
Atgal į viršų Go down
Neringaa
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Neringaa


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-07-26
Age : 26
Miestas : Molėtai

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyŠt. 08 08, 2009 12:27 pm

mano pirmasis buvo, Mažylis (manau jį jau žinote) jis foxterjerų veislės patinėlis. jį tėtis nupirko Šiauliuose. nepavyko išmokyti, nes buvau maža, ir neauklėjau nuo mažumės. Jūsų pirmasis šuo 99337 o gaila... Jūsų pirmasis šuo 425834
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Moderatorius
Moderatorius
kamyzaz


Pranešimų skaičius : 226
Join date : 2009-07-30
Miestas : Šiauliai

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyŠt. 08 08, 2009 12:47 pm

Mano pirmasis šuo dar dabar gyvas :) Jis pietų sibiro laika. Jam 8 metai. Vajė, kiek mes smagių akimirkų praleidę... Kai tampydavo mane po pievą, mažiems rogutes tampydavo, vaikščiodavom kartu... Vargšas pririštas dabar sodyboj, prie būdos, visi jo bijo. Mano broliui PERKANDO smakrą (lūpoj skylė), man buvo šį pavasarį į ranką įkandęs. Ir savo tikrąjam šeimininkui, mano tėčiui, kando kelis kartus, tačiau tik jis nueina jį paglosto, pašukuoja, dar mama šiek tiek palepina. Aš jį galėčiau myluoti visą gyvenimą, tačiau nenugaliu savo baimės.. Kai maitinu išrankos, tiesiog galvoj meldžiuos, kad tik nečiuptų... Jūsų pirmasis šuo 99337
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyŠt. 08 08, 2009 1:14 pm

Jūsų pirmasis šuo 542362 .Jo, bet maza nieko nesupratau ir ji nutasiau Jūsų pirmasis šuo 876961
Atgal į viršų Go down
dolliuke
Moderatorius
Moderatorius
dolliuke


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2009-07-14
Age : 28
Miestas : Vilnius

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyŠt. 08 08, 2009 2:18 pm

Pirmas ir pats nerealiausias šuniukas buvo Lordas, bokserio veislės šuniukas...
Į namus jis atkeliavo mano gimimo proga, tėtis nupirko jį mamai prieš gimdymą, bet pasirodo aš gimiau vėliau...
Tai kai gimiau tėtis Lorduką atsivedė į ligoninę . (slaptai)
Tad augau su juo nuo vaikystės...
Dabar bus 2 metai, kai jau nebėra Lorduko...
Mokėjo pora komandų, nebuvo labai durnas... Jūsų pirmasis šuo 466152 Jūsų pirmasis šuo 481626
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptySk. 08 09, 2009 2:28 am

Aš tik vieną šunį turiu. Iki dabar Jūsų pirmasis šuo 931829 Fanny Jūsų pirmasis šuo 924229
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
doriux
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
doriux


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-08-25
Age : 36
Miestas : Kaunas

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyAntr. 08 25, 2009 2:56 pm

Pirmas šuo buvo dogas vardu Otelas (diiidelis ir juodas, bent kai maža buvau, atrodė didelis).
Tėtis jį nusipirko, nežinau kodėl , nes buvau labai maža, manau, tiesiog norėjo.
Išauklėt visai nepavyko, deja, jis kokių 6m mirė.
Atgal į viršų Go down
Neda;}
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Neda;}


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2009-11-22
Age : 31
Miestas : Vilnius

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptySk. 11 22, 2009 9:53 am

Nedaug šuniukų turėjau. Va pepsė ir prieš ją mažyle Dita.
Atgal į viršų Go down
Dzesi12
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Dzesi12


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2009-11-15

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptySk. 11 22, 2009 12:14 pm

Pirmas šuo,man yra Rifas.
Tiesiog jau du metus ieškojaus šuns,ir kažkaip patraukė nuotraukoi vienoi jų žvilgsnis.
Na dar mokau,tikiuosi išmokyt.. Jūsų pirmasis šuo 481626
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptySk. 11 22, 2009 12:40 pm

Na ištiesų pirmas šuo Doka, rotveileris. Bet priskaitau Pupį.
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptySk. 11 22, 2009 2:51 pm

Mano pirmasis šuo buvo mišrūniukas Barsas, kurį išgelbėjom iš prieglaudos... Bet visos istorijos dabar tikrai nepasakosiu, galiu pasakyti tik tiek, kad jis buvo atiduotas kitiems žmonėms ir daugiau jokių žinių apie jį negirdėjom. Buvo labai gražus šuniukas, superinio charakterio, buvo labai išauklėtas.
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
sokoladineMonstre
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
sokoladineMonstre


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Miestas : Vilnius

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyPen. 04 09, 2010 12:48 pm

ach, kaip jums smagu... o aš šuns niekada neturėjau, neturiu ir tikriausiai kol gyvensiu su tėvais neturėsiu. Buvo vienas mažiukas pas senelį, bet nakčiai tvarte paliko ir kažkaip ten karvė jį ar užbadė ar spyrė, nepamenu. Tada kitą nupirko, bet atvažiavo tėtis, aprėkė ir liepė atiduoti kam nors. Tai po to jokių šunų ir nebuvo. Jūsų pirmasis šuo 601832
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyŠt. 04 10, 2010 5:57 am

Kai gimiau, namuose augo juodas pudelis Teris. Tačiau negaliu jo savo šuniu vadint, nes net neatsimenu. Pirmas šuo, kuriuo daug rūpinausi ir mokinau, buvo į labardorą kiek panaši (bet mažo ūgio) mišrūnė Megė. Kiek agresyvoka kitiems šunims, bet lengvai pasiduodanti dresūrai, labai meili. Ji ir "įklampino" mane į Agility :D Norėčiau tokio šuns dabar, tuomet (prieš 4 metus) Megė man dar buvo per sudėtinga. Dabar ji man būtų idealus šuo, bet...

Megė turėjo vieną netyčiukų vadą, iš kurios ir pasilikom Pają. Buvo labai rūpestinga mama, bet daugiau šuniukų neturėjo.

Mirė su maistu įtraukus per daug oro ir nesuteikus jai reikalingos pagalbos.
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
Laura*
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Laura*


Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2010-04-22
Age : 26
Miestas : Šiauliai

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyKv. 04 22, 2010 1:23 pm

Mano pirmasis šuo buvo rotveileris Naglis. Jis dabar gyvena pas mano močiutę, nes mūsų bute jis buvo per didelis. O dabar auginu pekinę Pifą. :)
Atgal į viršų Go down
AnnGreenCat
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
AnnGreenCat


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2010-04-17
Miestas : Vilnius

Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo EmptyPen. 04 23, 2010 7:24 am

Na teoriskai mano pirmasis suo buvo Vokieciu aviganis,bet kai ji turejom as buvau tokia maza kad net neatsimenu,paskui isigijom pinceri Jūsų pirmasis šuo 119256
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jūsų pirmasis šuo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų pirmasis šuo   Jūsų pirmasis šuo Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų pirmasis šuo
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Jūsų laimėjimai
» Kiti Jusu augintiniai
» Kokia Jūsų nuomonė apie šį forumą?
» Jusu suns charakteris pagal horoskopa

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Mes :: Paplepėkim.-
Pereiti į: