Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Antkakliai ir pavadėliai

Go down 
+18
Neda;}
skautuvadas
Gabi
Rasa
SasoKisa-girlfrend
doriux
Justė_Terra
smiltutee*
AnT*e
Neringaa
marceborzoi
D-i-a
Evelina
whatever.
ManGusta
DogyDog;)
kamyzaz
Skorpionė
22 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptySk. 08 16, 2009 4:47 am

Nuotraukos gerai nesimato, bet aprašymuose, esu skaičius, kad jorkšyrai turi ilgą kailį, kuris uždengia kreivas kojas, pamėginsiu surast tą straipsnį. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 876961 Vaikšto ji dailiai, normaliai, bet matosi, kad kojos klišokos. ;D
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptySk. 08 16, 2009 4:52 am

Va ištrauka:

Parodinio šuns plaukai visiškai uždengia kreivas kojas. ... Jorkų kailis - kaip žmogaus. Jei dauguma šunų turi pavilnę, o lauke gyvenantys - gausią...
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyPir. 08 17, 2009 3:48 am

Skorpionė rašo:
O aš jokiu būdu nedėčiau petnešų jokiam šuniui, ypač vat tokiems, kurie nėra stambūs. Labai iškraipo kojas, ir ne tik jas, berods stuburui kenkia. Prancūzams, girdėjau netgi reikia. Nerizikuočiau, žymiai geriau antkakliukas, man. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 700547

taip,geriausiai,nes pažystu ne vieną prancūziuką kuriam išvarža nugaroj buvo vien dėl antkaklių Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyPir. 08 17, 2009 3:52 am

whatever. rašo:
Skorpionė rašo:
O aš jokiu būdu nedėčiau petnešų jokiam šuniui, ypač vat tokiems, kurie nėra stambūs. Labai iškraipo kojas, ir ne tik jas, berods stuburui kenkia. Prancūzams, girdėjau netgi reikia. Nerizikuočiau, žymiai geriau antkakliukas, man. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 700547

taip,geriausiai,nes pažystu ne vieną prancūziuką kuriam išvarža nugaroj buvo vien dėl antkaklių Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O kaip gaila Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O aš turiu kalusimą dėl antkaklių su tokiais spygliais. Jį nešioja mano Fanny, nes kitaip būtų sunku suvaldyt, o gal žinot ar nieko blogo? Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 99337
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyPir. 08 17, 2009 3:54 am

D-i-a rašo:
whatever. rašo:
Skorpionė rašo:
O aš jokiu būdu nedėčiau petnešų jokiam šuniui, ypač vat tokiems, kurie nėra stambūs. Labai iškraipo kojas, ir ne tik jas, berods stuburui kenkia. Prancūzams, girdėjau netgi reikia. Nerizikuočiau, žymiai geriau antkakliukas, man. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 700547

taip,geriausiai,nes pažystu ne vieną prancūziuką kuriam išvarža nugaroj buvo vien dėl antkaklių Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O kaip gaila Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O aš turiu kalusimą dėl antkaklių su tokiais spygliais. Jį nešioja mano Fanny, nes kitaip būtų sunku suvaldyt, o gal žinot ar nieko blogo? Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 99337
Jeigu moki antkakliu naudotis, manau nieko baisaus.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyPir. 08 17, 2009 3:56 am

D-i-a rašo:
whatever. rašo:
Skorpionė rašo:
O aš jokiu būdu nedėčiau petnešų jokiam šuniui, ypač vat tokiems, kurie nėra stambūs. Labai iškraipo kojas, ir ne tik jas, berods stuburui kenkia. Prancūzams, girdėjau netgi reikia. Nerizikuočiau, žymiai geriau antkakliukas, man. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 700547

taip,geriausiai,nes pažystu ne vieną prancūziuką kuriam išvarža nugaroj buvo vien dėl antkaklių Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O kaip gaila Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O aš turiu kalusimą dėl antkaklių su tokiais spygliais. Jį nešioja mano Fanny, nes kitaip būtų sunku suvaldyt, o gal žinot ar nieko blogo? Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 99337


nu šiti dažniausiai antkakliai nešiojami,kai jau labai neklauso,vos išlaikot,jei taip,tai nemanau,kad kažkas blogo..
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyPir. 08 17, 2009 4:24 am

Mano Terra turi du antkaklius.
Pasivaikščiojimams- kurtinis,odinis.
Bėgioti sodyboj,pievose-paprastas brezentinis. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 876961
Pavadėliai: automatinis,1,5m odinis dresūrai ir aišku parodinis. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 466152

O aš šiaip labai norėčiau tokio juodo su spygliais,bet ne į vidų,o kad tie spygliai dėl grožio būtų. ;D Nu man taaip fainai atrodo. ;D Buvau vieną kart pusbrolio apyrankę uždėjus,aišku per maža,bet jau taaip kietai atrodė. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 700547 Ieškojau po įvairias parduotuves,bet neradau. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 601832
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyPir. 08 17, 2009 5:35 am

whatever. rašo:
D-i-a rašo:
whatever. rašo:
Skorpionė rašo:
O aš jokiu būdu nedėčiau petnešų jokiam šuniui, ypač vat tokiems, kurie nėra stambūs. Labai iškraipo kojas, ir ne tik jas, berods stuburui kenkia. Prancūzams, girdėjau netgi reikia. Nerizikuočiau, žymiai geriau antkakliukas, man. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 700547

taip,geriausiai,nes pažystu ne vieną prancūziuką kuriam išvarža nugaroj buvo vien dėl antkaklių Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O kaip gaila Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O aš turiu kalusimą dėl antkaklių su tokiais spygliais. Jį nešioja mano Fanny, nes kitaip būtų sunku suvaldyt, o gal žinot ar nieko blogo? Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 99337


nu šiti dažniausiai antkakliai nešiojami,kai jau labai neklauso,vos išlaikot,jei taip,tai nemanau,kad kažkas blogo..


Ne visai, jį gali dėt ir tik truputį nepaklusniam šuniui, jis greitai, labai, pavirs geru šuniu, pasivaikščiojimo metu, bet, reikia mokėti naudotis. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 876961
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyPir. 08 17, 2009 7:14 am

Tai mes stengiamės kuo atsargiau dedant apsukti, į švelnią pusę ir panašiai. Tada nemanau kad kas blogo, tai ir tą patį turėsim Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 931829
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
doriux
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
doriux


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-08-25
Age : 36
Miestas : Kaunas

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyAntr. 08 25, 2009 1:04 pm

Turiu du brezentinius pavadžius vienas mėlynas apie 3m dresūrai naudojau, o kitas apie 1,5 derinasi prie brezentinio antkaklio visų vaivorykštės spalvų- pasivaikščiojimams. Šiaip noriu pirkt brangų odinį, bet db net nežinau, kuris geriau, nes kažkaip nors brezentinis plonesnis už jos seną odinį, bet ne taip kailį suvelia kažkodėl. O seniau, kol dar reikėjo auklėt, kad tvarkingai vaikščiotų, tai naudodavau smaugtuką vaikščiojant, žiaurus daiktas, bet dresūrą patrumpino gerokai.
Atgal į viršų Go down
SasoKisa-girlfrend
Pradedantysis
Pradedantysis
SasoKisa-girlfrend


Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2009-09-22

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyAntr. 09 22, 2009 4:53 am

jei kam padėsiu tai geriausi pirkti juodus odinius
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyAntr. 09 22, 2009 10:05 am

O čia spalva juoda irgi būtina? Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 466152

Nelabai matau skirtumą, kas nori tas tą ir perka, kiek leidžia finansai. Patys turim tokį dailų odinį antkaklį, puikiai nešiojasi. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 481626
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyAntr. 09 22, 2009 10:24 am

Mane tai tik prajuokino, tavo neargumentuotas patarimas. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 481626
Mes turim mėlyną odinį su swarowski, ir juodą odinį paprastą šiuo metu, o jau raudoną tokį minkštuką nusižiūrėjom.. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 27429
O petnešų atsisakėm, dresūroj padėjo mum. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 768325
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
ManGusta
Moderatorius
Moderatorius
ManGusta


Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2009-07-21

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyAntr. 09 22, 2009 10:39 am

Šansui tai netinka užsegami antkakliai (užsegama plastmasė),nes vieną jau tokį nutraukė ir pabėgo,teko vaikytis jį po visą parką Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 922166 .Mums labiausiai tinka odiniai ankakliai arba petnešos Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 876961 .
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyAntr. 09 22, 2009 10:48 am

SasoKisa-girlfriend, o kuo jau tas būtent juodas ir būtent odinis antkaklis įspūdingas? Mes turim tiek odinius, tiek brezentinius įv spalvų - nuo juodos iki raudonos ir dar daug kitų atspalvių. Per daug didelio skirtumo nematau su kurio vedžioti. Na, gal tik tiek, kad raudonas puošnesnis.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyŠt. 09 26, 2009 1:47 am

Evelina rašo:
whatever. rašo:
D-i-a rašo:
whatever. rašo:
Skorpionė rašo:
O aš jokiu būdu nedėčiau petnešų jokiam šuniui, ypač vat tokiems, kurie nėra stambūs. Labai iškraipo kojas, ir ne tik jas, berods stuburui kenkia. Prancūzams, girdėjau netgi reikia. Nerizikuočiau, žymiai geriau antkakliukas, man. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 700547

taip,geriausiai,nes pažystu ne vieną prancūziuką kuriam išvarža nugaroj buvo vien dėl antkaklių Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O kaip gaila Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O aš turiu kalusimą dėl antkaklių su tokiais spygliais. Jį nešioja mano Fanny, nes kitaip būtų sunku suvaldyt, o gal žinot ar nieko blogo? Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 99337


nu šiti dažniausiai antkakliai nešiojami,kai jau labai neklauso,vos išlaikot,jei taip,tai nemanau,kad kažkas blogo..


Ne visai, jį gali dėt ir tik truputį nepaklusniam šuniui, jis greitai, labai, pavirs geru šuniu, pasivaikščiojimo metu, bet, reikia mokėti naudotis. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 876961

Pradėjau galvot kad tą antkaklį teks pirkt,nes jau tieeeek jėgos pas Kivį tai vos išlaikau Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 99337
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyŠt. 09 26, 2009 3:31 am

D-i-a rašo:

O kaip gaila Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 425834
O aš turiu kalusimą dėl antkaklių su tokiais spygliais. Jį nešioja mano Fanny, nes kitaip būtų sunku suvaldyt, o gal žinot ar nieko blogo? Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 99337

Na, aš nematau tame, kad šuo su griežtu antkakliu vedžiojamas nieko blogo. Yra atitinkamos šunų veislės, kurių įsiaudrinus tikrai neįmanoma suvaldyti, tai kad nereiktų paskui šunį šliaužt ant pilvo, griežti antkakliai yra viena iš galimų išeičių. Žinoma, tik reikia mokėti ir tuo antkakliu naudotis. Yra buvę tokių atveju, kad su griežtu antkakliu šuniui trachėjas sulaužo Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 180344 O ypač gaila tų šunų, kuriems forsai griežtus deda dėl grožio (bet čia dažniausiai deda tas smaugiamas grandines)...

Mes irgi turim griežtą su spygliais ir smaugiamą grandinę. Bet griežtas spygliuotas mums šiek tiek per stiprus yra, tai jo nenaudoju, nematau reikalo kankinti šuns. O smaugiama grandinė kaip tik labai patogi mums Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 235948 Bet ir ją labai retai naudojam, nes kažkaip neprireikia Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 235948
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyŠt. 09 26, 2009 4:04 am

Aš tik už, kai kurioms veislėms, nes šuo išmoksta normaliai eit, netempdamas, ir tikrai ne kankinimas, tik reikia mokėt naudotis.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyŠt. 09 26, 2009 4:51 am

Vat, vat, Evelina, visiškai tau pritariu Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 937322 Svarbiausia mokėti naudotis, kad paskui nesigautų šuns kankinimas ir dusinimas Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 180344
Atgal į viršų Go down
Gabi
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-08-23

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptyŠt. 09 26, 2009 5:38 am

O aš visiškai prieš tokisu dalykus.. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 180344 Nė už ką nedėčiau savo šuniui, o jei dar su spygliais.. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 693822
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 3:52 am

Gabi rašo:
O aš visiškai prieš tokisu dalykus.. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 180344 Nė už ką nedėčiau savo šuniui, o jei dar su spygliais.. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 693822
Kai kam prireikia, reikia mokėti naudotis, tinkamai uždėti nekankinant šuns.
Atgal į viršų Go down
skautuvadas
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
skautuvadas


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2009-09-26
Age : 31
Miestas : Vilnius

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 4:53 am

Aš turiu pasaitą specialiai čiau čiau šunims, sekasi gi man. Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 992281

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 857691
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 4:56 am

O kuo jis skiriasi nuo skirtų kitiems šunims? Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 119256
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
skautuvadas
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
skautuvadas


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2009-09-26
Age : 31
Miestas : Vilnius

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptySk. 09 27, 2009 4:58 am

Jie parduodami iš čiau auginotojų Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 481626 Tokie plonyčiai, bet stiprūs Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 542362
Atgal į viršų Go down
Neda;}
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Neda;}


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2009-11-22
Age : 31
Miestas : Vilnius

Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 EmptySk. 11 22, 2009 10:37 am

Turim viena antkakliuką. Raudonas su akutėmis Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 876961 Ir pavadėlį automatinį naudojam, nes kiti man nėra patogūs.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antkakliai ir pavadėliai   Antkakliai ir pavadėliai - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Antkakliai ir pavadėliai
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunys :: Priežiūra-
Pereiti į: