Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Čekoslovakų vilkšunis

Go down 
+6
Evelina
AnT*e
DogyDog;)
Rasa
Neringaa
ManGusta
10 posters
AutoriusPranešimas
ManGusta
Moderatorius
Moderatorius
ManGusta


Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2009-07-21

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptyKv. 07 30, 2009 1:14 pm

FCI standartas
(Nr.332/03.09.1999)

Vertimas
Daiva Rimaityte

Kilme.
Buvusi Čekoslovakija

Patronatas
Slovakija

Originalaus standarto publikavimo data
03.09.1999

Paskirtis
Darbinis šuo

Klasifikacija F.C.I.
Grupe. 1 (aviganiai ir bandos šunys)
Sekcija 1 (aviganiai su darbiniu diplomu)

Trumpa kilmes istorija

1955 metais Čekoslovakijoje atliktame biologiniame ekspermente buvo sukryžmintas vokiečiu aviganis su Karpatu vilku. Ekspermentas irode, kad galima gauti ir išauginti šuns ir vilkes bei vilko ir kales palikuonis. Didžioji dauguma šiu kryžminimu metodu gautu individu turejo genetini pagrindą tolimesniam veisimui. 1965 metais, baigus ekspermentą buvo paruoštas planas naujos veisles kurimui. Jo pagrindu buvo darbiniu požymiu kombinaciju gavimas, naudojantis vilko ir šuns genetika. 1982 metais Čekoslovakijoje vilkšunis buvo pripažintas Generalinio veiseju komiteto nacionaline Čekoslovakijos šunu veisle.

Bendras vaizdas

Šuo stipraus sudejimo, aukštesnis nei vidutinio dydžio, švelniais kampais.Kuno forma, judesiu, kailio struktura, kailio spalva ir kauke primena vilką.

Svarbesnes proporcijos

Kuno ilgis : aukštis ties ketera 10 : 9
Snukio ilgis : kaktos ilgis 1 : 1,5

Temperamentas/charakteris

Gyvas, aktyvus, ištvermingas, paklusnus, greitai reaguojantis, bebaimis ir drąsus. Savo šeimininkui parodo ypatingą ištikimybę. Atsparus sunkiems klimato atvejams. Panaudojamas visapusiškai.

Galva

Simetriška, gerai raumeninga. Žiurint iš šono ir viršaus sudaro kylio formą. Lytis atskiriama galvoje.

Viršutine galvos dalis:

Kaukole.: žiurint iš šono ir priekio lengvai išlenkta. Kaktoje nera vageles. Pakaušio gumburas gerai matomas.
Stopas: vidutinis.

Apatine (snukio) galvos dalis:

Nosis: ovalios formos, juoda.
Snukis: sausas, ne platus nosies link tiesus.
Lu-pos: gerai prigludusios, kampai uždari. Pigmentacija – juoda.
Žandikauliai / sukandimas: žandikauliai stiprus ir simetriški, gerai išvystyti dantys, ypač iltys. Sukandimas žirkliu ar repliu, su 42 taisyklingais dantimis. Dantys taisyklingai išaugę.
Skruostai: sausi, pakankamai raumeningi, nekrentantys i akis.
Akys: mažos, istrižos, gintaro spalvos, su gerai prigludusiais vokais.
Ausys: stačios, plonos, trikampes formos, trumpos (t.y. ne ilgesne.s nei 1/6 aukščio ties ketera) išorinis ausies kraštas ir išorinis akies taškas yra vienoje linijoje. Tiesi linija iš ausies galo pereina išilgai per visą galvą.

Kaklas

Sausas, gerai raumeningas. Pozoje sudaro su horizontales linija kampą iki 40^(o). Kaklas turi buti tokio ilgio, kad šuo galetu be papildomu pastangu pasiekti nosimi žemę.

Korpusas

Viršutine. linija: grakščiai pereinanti nuo kaklo iki nugaros; lengvai krintanti.
Ketera: gerai raumeninga, ryški, tačiau negali gadinti viršutines linijos lygumą.
Nugara: stipri ir tiesa.
Juosmuo: trumpas, gerai raumeningas, ne platus, lengvai krintantis.
Kryžius: trumpas, gerai raumeningas, ne platus, lengvai krintantis.
Kru-tine.s ląsta: simetriška, gerai raumeninga, talpi, kriaušes formos, siaurejanti link krutinkaulio. Apačia nesiekia alkunes. Krutinkaulio viršune nesiekia toliau nei pečiu sąnarys.
Apatine. linija ir pilvas: oda prigludusi, pilvas itrauktas. Lengvai itraukti šonai.

Uodega
Aukštai isodinta, tiesiai žemyn kabanti susijaudinimo metu nešama pjautuvo forma pakelta i viršu.

Galunes

Priekines galunes: priekines kojos yra tiesios, stiprios, sausos pastatytos pakankamai arti viena kitos su lengvai suktomis i išorę letenomis.
Petys: mentes patalpintos daugiau priekyje, gerai raumeningos, su horizontales linija sudaro kampą apie 65^(o).
Petikaulis: stipriai raumeningas, sudaro su mente kampą tarp 120^(o) ir 130^(o).
Alkunes: gerai prigludusios, neišsuktos nei i vidu nei i išorę, judrios. Petikaulis su dilbio kaulais sudaro kampą apie 150^(o).
Dilbio kaulai: ilgi, sausi, tiesus.Ilgis dilbio kaulu ir riešu sudaro 55% aukščio ties ketera.
Riešo sąnarys: stiprus, judrus.
Riešai: ilgi, su žeme sudaro kampą minimalu; 75^(o). Judesyje lengvai spyruokliuojantys.
Letenos: dideles, pastatytos lengvai i išorę; su dideliais, ilgais, apvaliais pirštais ir stipriais tamsiais nagais. Ryškios, elastines, tamsios padu pagalveles.

Užpakalines galunes

Stiprios. Užpakalines kojos stovi lygiagrečiai viena kitai. Tiesiai einanti linija nuleista iš dubens (ischium) pereina per viduri kulnies sąnario. Pridetiniai pirštai nepageidautini ir privalo buti pašalinti.
Šlaunis: ilga, gerai raumeninga, su dubens kaulais sudaro kampą apie 80^(o). Klubo sąnarys stabilus ir judrus.
Kelias: stiprus ir judrus.
Blauzdos kaulai: ilgi, sausi, gerai raumeningi su slesnos kaulais sudaro kampą apie 130 ^(o).
Kulnies sąnarys: sausas, stiprus, judrus.
Slesna: ilga, sausa, pastatyta beveik statmenai žemei.
Letenos: ilgos, užapvalintais pirštais su stipriais, tamsiais nagais. Ryškios pagalveles.

Judesiai
Harmoningi, lengvi, dengianti žemę riščia, kurios metu galunes yra statomos kuo arčiau žemes. Galva ir kaklas nešami beveik lygiai horizontalei. Žingsnyje – eidine.

Oda
Elastinga, prigludusi, be raukšliu, nepigmentuota.

Kailis

Plaukas: tiesus, prigludęs. Žieminis ir vasarinis kailis labai skiriasi. Žiemą dominuoja tankus poplaukis, kuris su dengiamuoju plauku sudaro tankią dangą viso kuno paviršiuje. Reikalaujama, kad plaukas dengtu; pilvą, vidinę šlaunu pusę, mašnelę, vidinę ausu; pusę ir tarpą tarp pirštu. Stipriai apaugęs kaklas.
Spalva: gelsvai pilkas iki sidabro pilko su charakteringa šviesia kauke. Šviesesnis plaukas taip pat apatineje kaklo dalyje ir ant krutines. Leidžiama tamsiai pilka spalva su šviesia kauke.

Dydis ir svoris
Aukštis ties ketera
Šunys – min 65 cm
Kales – min 60 cm
Svoris
Šunys – min 26 kg
Kales – min 20 kg

Trukumai

*Kiekvienas nukrypimas nuo išvardintu; punktu; laikomas trukumu, kurio vertinimas priklauso nuo jo pasireiškimo *laipsnio.
*sunki ar lengva galva.
*plokščia kakta.
*truksta 2PM1 ar abieju; M3. Tai neturetu buti laikoma yda. Jei dar papildomai truksta iki 2 PM1 ar iki M3 1PM1, tai *reikia vertinti kaip ydą.
*tamsiai rudos, juodos ar nevienodos spalvos akys.
*grubios, aukštai ar žemai pasodintos ausys.
*aukštai nešamas kaklas, žemai nešamas kaklas.
*nepažymeta ketera.
*netipiška viršaus linija.
*ilgas kryžius.
*ilga, žemai pasodinta, blogai nešama uodega.
*per stiprus ar per mažas kampas priekinese galunese.
*silpni riešai.
*per silpnas ar per stiprus kampas užpakalinese galunese. Per silpnai raumeningos.
*silpnai žymeta kauke.
*trumpas, banguotas judesys.


Diskvalifikuojantys trukumai
*proporciju neatitikimas.
*trukumai temperamento ir charakterio.
*netipiška galva.
*truksta dantu; (išskyrus 2PM1 ir M3, žr. trukumus). Netaisyklingas sukandimas.
*netipiška forma ir akies isodinimas.
*netipiškas pasodinimas ir forma ausies.
*nuokara kakle.
*stipriai nusklembtas kryžius.
*netipiška krutines ląsta.
*netipiškai pasodinta ir nešama uodega.
*netaisyklingai ir netipiškai pastatytos priekines letenos.
*pasišiaušęs ir netipiškas kailis.
*kita nei standarte minima spalva.
*minkšti sąnariai.
*netipiškas judesys.

P.S.: patinai turi tureti dvi normaliai išsivysčiusias seklides visiškai nuleistas i mašnelę.

Informacijos šaltinis:Kennel "Girios Dvasia"

Čekoslovakų vilkšunis 2r553rl

Čekoslovakų vilkšunis 29vm3va
Atgal į viršų Go down
Neringaa
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Neringaa


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-07-26
Age : 26
Miestas : Molėtai

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptyPen. 07 31, 2009 1:46 am

Visai nieko pažiūrėt, bet neauginčiau. Čekoslovakų vilkšunis 119256
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptyŠt. 08 15, 2009 12:58 pm

Išvaizda - nuostabi, charakteris sunkokas. Čekoslovakų vilkšunis 876961
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptyŠt. 08 15, 2009 1:00 pm

Charakteris man tikrai nepatiko.Na, o izvaizda taip pat manes nezavi. Čekoslovakų vilkšunis 931829
Atgal į viršų Go down
AnT*e
Pradedantysis
Pradedantysis
AnT*e


Pranešimų skaičius : 106
Join date : 2009-08-13

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptyŠt. 08 15, 2009 1:02 pm

manęs irgi jie nežavi Čekoslovakų vilkšunis 931829
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptyŠt. 08 15, 2009 1:44 pm

Nemėgstu šios veislės.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 08 16, 2009 4:23 am

DogyDog;) rašo:
Charakteris man tikrai nepatiko.Na, o izvaizda taip pat manes nezavi. Čekoslovakų vilkšunis 931829
Nepatinka tuščiai sakantys žmonės. Būtent kuo nepatiko, kiek jų sutikusi esi? Kokios veislės temoj parašoma, jog charakteris netinka, tu taip pat tą priduri, man tiesiog keista. Čekoslovakų vilkšunis 99337 Čekoslovakų vilkšunis 876961 Man tereikia, kad pridurtum kodėl tau nepatinka jų charakteris, ar esi nors vieną sutikusi?
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 08 16, 2009 4:53 am

As ir nesakau tusciai Čekoslovakų vilkšunis 876961 .Taip esu sutikusi ir ne viena karta na gal tu kokis Čekoslovakų vilkšunis 931829 .Pabendravus su ju seimininkais man jie pasake jog jie tikrai nenuspejami ir gan agresyvus sunys...na viena esu ir pati kaip ziurejo i mane agresyviu zvilgiu o po puse sekundes pradejo pulti ir draskytis.Tikrai isgasdino.Delto ir neszavi amnes Čekoslovakų vilkšunis 931829
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 08 16, 2009 4:54 am

DogyDog;) rašo:
As ir nesakau tusciai Čekoslovakų vilkšunis 876961 .Taip esu sutikusi ir ne viena karta na gal tu kokis Čekoslovakų vilkšunis 931829 .Pabendravus su ju seimininkais man jie pasake jog jie tikrai nenuspejami ir gan agresyvus sunys...na viena esu ir pati kaip ziurejo i mane agresyviu zvilgiu o po puse sekundes pradejo pulti ir draskytis.Tikrai isgasdino.Delto ir neszavi amnes Čekoslovakų vilkšunis 931829
Dievuli... Ir koks vardas, kas veisėjai, kas tėvai? Sunku patikėti, kad tokie plėšrūs..
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 08 16, 2009 4:56 am

Tai neklausinejau as tu zmoniu kaip ir kas...Jie man patys net uzsimine apie ju carakteri tiesiog norejau paprasyt ar galima paglostyt ir sako ne, ne puls. Čekoslovakų vilkšunis 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 08 16, 2009 5:02 am

DogyDog;) rašo:
Tai neklausinejau as tu zmoniu kaip ir kas...Jie man patys net uzsimine apie ju carakteri tiesiog norejau paprasyt ar galima paglostyt ir sako ne, ne puls. Čekoslovakų vilkšunis 876961
Tai šeiminkai kalti, dieve, nors užmuškit, netikiu, kad tinkamai išdresuotas, kad ir vilkas tikrai nepultų..
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 08 16, 2009 5:04 am

Jie nėra agresyvūs. Tai veikiau ištvermingi, drąsųs, ištikimi šunys.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 08 16, 2009 5:05 am

Na tai turbut neisdresuotas, neisaukletas suo buvo...O siaip jie tai neagresyvus buna?tuoj nuomone pakeisiu man rodos Čekoslovakų vilkšunis 876961
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 08 16, 2009 5:05 am

Evelina rašo:
Jie nėra agresyvūs. Tai veikiau ištvermingi, drąsųs, ištikimi šunys.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
mazute69a
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2009-11-22

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 11 22, 2009 12:33 pm

[quote="Skorpionė"]
DogyDog;) rašo:
As ir nesakau tusciai Čekoslovakų vilkšunis 876961 .Taip esu sutikusi ir ne viena karta na gal tu kokis Čekoslovakų vilkšunis 931829 .Pabendravus su ju seimininkais man jie pasake jog jie tikrai nenuspejami ir gan agresyvus sunys...na viena esu ir pati kaip ziurejo i mane agresyviu zvilgiu o po puse sekundes pradejo pulti ir draskytis.Tikrai isgasdino.Delto ir neszavi amnes Čekoslovakų vilkšunis 931829

OMG! zmones, ko jus tikites is tokiu sunu??/ cia jums ne jorksyrai, kurie savo seimininku neatpazista, ir savo varda sunkiai pamena, cia protingi ir intuityvus sunys. Juk kiekvienas zmogus nori suns, kuris jam butu lyg geriausias draugas, panasus i juos ( tai taip ir iseina, kad kokius jorkus ar spicus renkasi neturincios supratimo kas turi buti SUO damos, o zmones, kuriems reikalingas patikimumas ir istikimybe renkasi butent tokius, ar betkokios kitos rusies aviganius). Protingas suo ir neturi kiekvienam laizyti ranka, ji prisileisti ar svetimam sedeti ant keliu.
Jai jus taip pat i ji ziurejot kaip i debila, tai kurgi nepuls ;D jie juk protingi sunys, o jaj apie juos galvojat blogaj, tai ziureti jiems i akis tiesiog nepatartina ;)
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 11 22, 2009 1:20 pm

mazute69a rašo:
DogyDog;) rašo:
As ir nesakau tusciai Čekoslovakų vilkšunis 876961 .Taip esu sutikusi ir ne viena karta na gal tu kokis Čekoslovakų vilkšunis 931829 .Pabendravus su ju seimininkais man jie pasake jog jie tikrai nenuspejami ir gan agresyvus sunys...na viena esu ir pati kaip ziurejo i mane agresyviu zvilgiu o po puse sekundes pradejo pulti ir draskytis.Tikrai isgasdino.Delto ir neszavi amnes Čekoslovakų vilkšunis 931829

OMG! zmones, ko jus tikites is tokiu sunu??/ cia jums ne jorksyrai, kurie savo seimininku neatpazista, ir savo varda sunkiai pamena, cia protingi ir intuityvus sunys. Juk kiekvienas zmogus nori suns, kuris jam butu lyg geriausias draugas, panasus i juos ( tai taip ir iseina, kad kokius jorkus ar spicus renkasi neturincios supratimo kas turi buti SUO damos, o zmones, kuriems reikalingas patikimumas ir istikimybe renkasi butent tokius, ar betkokios kitos rusies aviganius). Protingas suo ir neturi kiekvienam laizyti ranka, ji prisileisti ar svetimam sedeti ant keliu.
Jai jus taip pat i ji ziurejot kaip i debila, tai kurgi nepuls ;D jie juk protingi sunys, o jaj apie juos galvojat blogaj, tai ziureti jiems i akis tiesiog nepatartina ;)

O tu, didysis proto bokšte rašyt išmok, tada kažką įžeidinėk. Patikėk manim, sunkiai susivaldžiau kad ko nors taip neleptelčiau, kad praeitų noras apie jorkus ir jų augintojus kalbėt.. Gaila man tavęs, jei matomai nesi pažinęs/pažinusi nei vieno tikro, kilmingo jorkšyro ir tiki tuo, ką kalba visuma. Supranti, tie šuniukai, kuriuos dažniausiai sutinki, turi tik jorkšyo išvaizdą, ne daugiau. Taip, kad pirma šiek tiek pasidomėk, susipažink su nors vienu tos veislės atstovu, tada kalbėk. Čekoslovakų vilkšunis 876961
P.S. Bet kokie įžeidinėjimai šiame forume netoleruojami. Mane asmeniškai tu įžeidei. Ne tik mane, bet ir veislę.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 11 22, 2009 2:35 pm

Čia ne į temą, bet aš vien į nick'ą pažiūrėjusi pačią priskirčiau prie 'damų', kaip ji sakė Čekoslovakų vilkšunis 466152 O šiaip, kažkiek pritariu... Čekoslovakų vilkšunis 481626 Jei šuo neprisileidžia svetimų, tai nereiškia, kad agresyvus. Yra daug šunų, kurie paprasčiausiai nėra meilūs, bendraujantys su svetimais. Čekoslovakų vilkšunis 481626
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Dzesi12
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Dzesi12


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2009-11-15

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptySk. 11 22, 2009 2:49 pm

Labai keistas požiuris.Jei jorkas,nebe šuo.Kaip išsiauklėsi,taip ir turėsi.Kažkaip keistai skamba,kad jorkai net vardo neatsimena.Kiek mačiau tikrų jorkų,tikrai protyngi šunys.Jei kalbi apie tuos šunis,kurie yra pridauginti,ne šunys kalti,o va tikri jorkai,ar bent susiduręs esi?Labai protyngi,ir atsimena daugiau nei vardą.
Bėje,ar augini jorką,kad taip drąsiai apie juos kalbi,kad net vardo neatsimena?Nesakau,kad būtina augint,norint komentuot veislę,bet..
Marceborzoi,labai geras pastebėjimas dėl nick'o Čekoslovakų vilkšunis 106327 Čekoslovakų vilkšunis 466152
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptyPir. 11 23, 2009 9:34 am

Martyna, pilnai sutinku, kad jei šuo labai atsrgus su svetimais, nereiškia, kad jis agresyvus, bet remiantis mazute69a post'u, išeina, kad joks šuo kuris draugauja ir džiaugiasi nepažystamais bei svečiai nėra šuo. Čekoslovakų vilkšunis 99337 Tam ir yra daugybė veislių, kad žmogus rinktųsi tokią kokia patinka:agresyvią, arba tiesiog atsargią, ar be galo draugišką. Ir nesvrabu, ar prisileidžia svetimus ar ne, juk tai vis dar šuo. Čekoslovakų vilkšunis 876961
Žinau, kad čia ne jorkų tema, bet perskaičius ką šitas žmogelis nusišneka apie mylimą veislę, pasiutau.. Žinai, daugiau klausyk ką kitos varnos šneka, savo nuomonės neturėdama/neturėdamas, galiu duot devyniasdešimt procentų kad gyvenime tikro jorko pažinęs nėra, gal kieme kokių pusdvornių sutinka.. Čekoslovakų vilkšunis 699552
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptyPir. 11 23, 2009 9:36 am

mazute69a, iš dalies pritariu tavo nuomonei, iš dalies - ne. Visiška tiesa, Čekoslovakų vilkšunis tikrai neis ir nesimeilins kiekvienam sutiktam, o kiekvieną žmogų apžiūrės įtariai, intuiciją jie tikrai turi...

Bet tikrai nesuprantamas Jorkšyro terjerų ir Čekoslovakų vilkšunių lyginimas. Tai dvi visiškai skirtingos veislės. Iš tiesų, Jorkai - šuneliai namams, šie vilkšuniai - labiau darbiniai šunys, tai ir lyginti juos nėra ką Čekoslovakų vilkšunis 699552
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis EmptyPir. 11 23, 2009 2:58 pm

Tai taip, aš sutikau tik su nuomone apie tai, kad kai kurie šunys gali neprisileist svetimų ir tai normalu. O apie Jorkšyro Terjerus nesutinku visiškai. Šiaip tai yra gan intelektualūs šunys Čekoslovakų vilkšunis 481626
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Sponsored content





Čekoslovakų vilkšunis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čekoslovakų vilkšunis   Čekoslovakų vilkšunis Empty

Atgal į viršų Go down
 
Čekoslovakų vilkšunis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: 1 FCI grupė-
Pereiti į: