Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Rotveileris

Go down 
+7
LinaLT
Justė_Terra
kvaje
dolliuke
Skorpionė
Auguste
whatever.
11 posters
AutoriusPranešimas
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rotveileris   Rotveileris EmptyKv. 07 23, 2009 2:40 am

Išvaizda

Kūnas juodos spalvos, su aiškiai išreikštomis gelsvos arba rudos spalvos dėmėmis ant skruostų, krūtinės, kojų ir antakių. Dėmės krūtinėje suformuoja du ryškius apverstus trikampius, kurie neturi būti susijungę. Nagai juodi. Gomurys gali būti su juodomis dėmėmis, nors liežuvis yra rausvas. Nasrai stambūs, tačiau žandikaulis neišsikišęs.

Rotveilerio akys šiltos, tamsiai rudos – bet kokios kitos spalvos akys būtų nukrypimas nuo standarto. Žvilgsnis ramus, protingas, bebaimis. Ausys nulėpusios, prigludusios prie galvos. Kailis vidutinio ilgumo, tankus, gerai sulaikantis vandenį.

Gimdami rotveileriai turi uodegas. Seniau uodegos šalintos, nes saugant gyvulius dažnai lūždavo ir būdavo infekcijos šaltinis. Šiuo metu sutrumpinta uodega yra veislės standartas ir trumpinimas atliekamas grynai estetiniais sumetimais. Uodegos šalinamos iki pirmo slankstelio iš karto po gimimo. Daugelyje Europos Sąjungos šalių tokios operacijos draudžiamos. [1]

Krūtinė plati ir siekia šuns alkūnes, plaučiai labai dideli. Nugara tiesi. Pagal Tarptautinę kinologų federaciją standartus patinų ūgis turi būti 61–68 cm, patelių - 56–63 cm. Vidutinis svoris 50 kg patinams ir 42 kg kalėms.

Temperamentas


Gerai išauklėtas, treniruotas ir socializuotas rotveileris bus patikimas ir mylintis draugas. Tačiau nedresuotas arba blogai dresuotas šuo gali būti destruktyvus ir netgi labai pavojingas šeimininkui ir aplinkiniams. Rotveileriai myli vaikus, yra labai ištikimi, lengvai mokosi ir siekia įtikti. Jie gali būti labai užsispyrę, todėl juos mokant reiktų elgtis griežtai, tačiau teisingai.

Rotveileriai loja retai. Patinai dažniausiai tyliai stebi aplinką ir išlieka ramūs, kol nėra grėsmės. Kalių lojimas gali būti problema joms susilaukus šuniukų. Įdėmūs šeimininkai dažniausiai pastebi, kada rotveileris jaučia grėsmę. Lodamas šuo dažniausiai išreiškia ne atsaką į realią grėsmę, o susierzinimą dėl išorinių veiksnių (skambutis, mašinos signalizacija). Esant grėsmei, plaukai pasišiaušia per visą nugaros ilgį, šuo prityla arba negarsiai urzgia. Susiklosčius pavojingai situacijai, rotveileris gali pulti neatsižvelgdamas į šeimininką ir pats nuspręsti, kaip elgtis.

Rotveileriai labai stabilūs ir savimi pasitikintys šunys. Renkantis laikyti šios veislės šunį reikia įvertinti rotveilerių dydį ir jėgą. Ankstyva socializacija ir susipažinimas su kuo daugiau naujų žmonių, gyvūnų ir situacijų yra labai svarbūs teisingai auklėjant.

Rotveilerių agresija siejama su blogu veisimu, auklėjimu, socializacijos trūkumu, natūraliu sargumu arba smurtu prieš šunį. Išreikšta agresija yra nusižengimas standartams.


informacija vikipedija

Rotveileris 240px-Rottweiler
Rotveileris 180px-Rottweiler3
Atgal į viršų Go down
Auguste
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Auguste


Pranešimų skaičius : 316
Join date : 2009-07-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyKv. 07 23, 2009 2:41 am

Biški patinka. Rotveileris 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyKv. 07 23, 2009 3:21 am

Nerealiai gražūs šunys. Rotveileris 700547 Neauginčiau, nes bent jau man jie atrodo agresyviai. Rotveileris 641870
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyKv. 07 23, 2009 3:22 am

nelabai turiu nuomonės,nes pažinojau rotveilerį tik vieną,nestabilios psichikos Rotveileris 601832
Atgal į viršų Go down
dolliuke
Moderatorius
Moderatorius
dolliuke


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2009-07-14
Age : 28
Miestas : Vilnius

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyKv. 07 23, 2009 3:55 am

Mano mamos draugė augino Rotverlerio kalytę.
Ir kartą paprašė pasaugot nes pati išvyko...
Ta kalytė mane mylėjo labiau nei savo šeimininkę. Rotveileris 466152
Labai graži ir linksma buvo...
Tik žinoma, agresyvumas...
Tai yra kiekvieno rotveilerio ypatybė.
Kadangi ta mamos draugė laukėsi vaikelio , tai nusprendė tą kalytę atiduot nes bijojo dėl vaiko. Rotveileris 425834 Rotveileris 481626
Atgal į viršų Go down
kvaje
Pradedantysis
Pradedantysis
kvaje


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-07-18
Miestas : Tauragė

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyKv. 07 23, 2009 4:51 am

Man jie visai nepatinka. Netraukia ir tiek. Na, net nežinau... Nors šunys tikrai gražūs. Rotveileris 876961
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyKv. 07 23, 2009 2:00 pm

Nepatinka man jie.
Atgal į viršų Go down
LinaLT
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis



Pranešimų skaičius : 221
Join date : 2009-07-26
Age : 28
Miestas : Vilnius

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyPen. 07 31, 2009 4:15 am

Išvaizda labai graži (tik su uodegom nekaip man atrodo Rotveileris 641870 ), bet neauginčiau..
Atgal į viršų Go down
Neringaa
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Neringaa


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-07-26
Age : 26
Miestas : Molėtai

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyPen. 07 31, 2009 6:59 am

man laabai patinka. kaimynas turėjo, bet mirė nuo senatvės. Rotveileris 425834 Rotveileris 924229
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyTr. 08 19, 2009 4:42 am

Nepatinka man ši veislė visiškai. Vien dėl savo agresyvumo.
Atgal į viršų Go down
Ieva&V
Pradedantysis
Pradedantysis
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 163
Join date : 2009-07-14

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyTr. 08 19, 2009 6:54 am

Nepatinka, aš jų byjau... Rotveileris 235948
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyTr. 08 19, 2009 9:20 am

Ieva&V rašo:
Nepatinka, aš jų byjau... Rotveileris 235948
Nekraipyk Lietuvių kalbos, dar viena tokia žinutė - trinsiu.

Jėzau, kaip stebiuosi, vienintelė tokia šalis, kuri TIEK išdarko kalbą.

Auginau - bijau. Susidariau blogą nuomonę, o ir čia toks raganius prabėga su šeimininke, arba, kai buvo vienas įvykis, ar su rotiku ar su stafu, nepamenu, tai paleido šunį, be antsnukio, ėjo mama ir močiutė tai šast šeimininkas ir sako "pulk", kai puolė ir sudrąskė katiną prie visų vaikų, žiauriai nužudė, pati buvau maža, iš mamos lūpų, vat ir kaltink tu šunį kai šeimininkai neatsilieka.
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyTr. 08 19, 2009 9:25 am

Man rotveilerių akys laaabai nepatinka. Kai pažvelgia, tai atrodo, kad akimis ir žudo. Jos pilnos žiaurumo, nuožmumo. Nors žinoma, gal čia tik mano sapalionės Rotveileris 27429
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris EmptyTr. 08 19, 2009 11:46 pm

O man jie labai gražūs. Rotveileris 119256
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Sponsored content





Rotveileris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rotveileris   Rotveileris Empty

Atgal į viršų Go down
 
Rotveileris
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: 2 FCI grupė-
Pereiti į: