Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Kulinarija

Go down 
+3
Ieva&V
Justė_Terra
Skorpionė
7 posters
AutoriusPranešimas
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kulinarija   Kulinarija EmptySk. 11 22, 2009 12:40 pm

Daugelis iš mūsų čia panelių, kurios manau mėgsta gaminti. Dabar galim tik dalintis nuotraukomis, o vėliau padaryti konkursą, tarkim sausainėliai šunų formos, širdelės formos. Kulinarija 876961 Pasidalinkim receptais. Kulinarija 976936
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija EmptyPir. 11 23, 2009 2:40 am

O kokia puiki tema. Kulinarija 542362
Aš labai mėgstu gaminti. ;D
Mano paskutinis darytas šedevras. Kulinarija 641870 Bananiniai blynai, tikrai labai skanūs. Kulinarija 876961

Reikia:
» miltų
» kiaušinių (2 vnt.)
» 1 stiklinės kefyro
» 0,5 a. šaukštelio kepimo miltelių
» 1 banano
» žiupsnelio druskos ir cukraus

Įmušiau į dubenį kiaušinius, juos šiek tiek paplakiau, įpyliau kefyrą, įberiau kepimo miltelius, įtarkavau bananą, suberiau druską ir cukrų, viską išmaišiau ir palaipsniui subėriau persijotus miltus, tešla pasirodė pertiršta, tai įpyliau šiek tiek vandens. Kepiau ant įkaitintos keptuvės su aliejumi ant vidutinės ugnies.
Atgal į viršų Go down
Ieva&V
Pradedantysis
Pradedantysis
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 163
Join date : 2009-07-14

Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija EmptyPir. 11 23, 2009 5:05 am

Oi kaip aš mėgstu gaminti.. Maistas, maistas, maistas.... Mhm... Kada įkelsiu nuotraukyčių mano šedevrų.. Kulinarija 235948
Atgal į viršų Go down
Dzesi12
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Dzesi12


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2009-11-15

Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija EmptyPir. 11 23, 2009 5:14 am

Paruošimas

* 1. Aguonas nuplikykite verdančiu vandeniu, nusunkite ir palikite nuvarvėti.
* 2. Lazdynų riešutus pakepinkite sausoje keptuvėje, atvėsinkite ir nulupkite luobeles.
* 3. Migdolus nuplikykite verdančiu vandeniu, minutę jame palaikykite, išgriebkite ir perliekite šaltu vandeniu, tada nulupkite migdolų luobeles.
* 4. Visus riešutus smulkiai sukapokite peiliu.
* 5. Aguonas sumalkite mėsmale 2-3 kartus arba sutrinkite elektriniu trintuvu.
* 6. Kiaušinių trynius atskirkite nuo baltymų.
* 7. Į aguonų masę nuolat maišydami dėkite po vieną trynį ir po šaukštą cukraus, kol suleisite visus trynius ir subersite cukrų.
* 8. Smulkintus riešutus, šviežiai spaustas citrinų sultis pilkite į aguonų masę ir išmaišykite.
* 9. Iki standžių putų išplakite kiaušinių baltymus ir kartu su maltais džiūvėsėliais ir manų kruopomis atsargiai įmaišykite į aguonų masę.
* 10. Kepimo formą ištepkite sviestu, supilkite į ją paruoštą masę ir kepkite 180 laipsnių karščio orkaitėje 1 valandą.
* 11. Kol pyragas kepa ruoškite grietinėlės užpilą. Grietinėlę sumaišykite su cukrumi ir virkite vidutinėje kaitroje nuolat maišydami, kol nugaruos apie trečdalis skysčio. Ataušinkite maždaug iki 40 laipsnių.
* 12. Iškeptą pyragą susmaigstykite pagaliuku ir palikite atvėsti. Tada pamažu pilkite ant jo grietinėlės užpilą, pyragą vėl pabadykite, kad grietinėlė kuo geriau susigertų į visą plotą.
* 13. Sutirštintą pieną „Rududu“ pašildykite vandens vonelėje, kad jis suskystėtų, ir tolygiai užtepkite ant pyrago.
* 14. Pyragą palikite 3-4 valandoms vėsioje vietoje, kad susigulėtų ir sutvirtėtų, tada ragaukite. Skanaus.




Ingredientai
Porcijų skaičius
Pagrindinė dalis
o Aguonos - 450 g
o Lazdynų riešutai - 80 g
o Migdolai - 80 g
o Kiaušiniai - 9 vnt.
o Cukrus - 180 g
o Malti džiūvėsėliai - 70 g
o Manų kruopos - 70 g
o Citrinų sultys - 40 ml
o Sviestas formai patepti - 10 g
o Grietinėlė (35% rieb.) - 400 ml
o Cukrus (grietinėlės užpilui) - 150 g
o Sutirštintas pienas - 400 g


Šitą pyragą neseniai kepiau,šeip skanus,tik saldokas toks,tik ,kad paruošimas neperlengviausias,bet pabandyt verta

Kulinarija 106327
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija EmptyPir. 11 23, 2009 9:46 am

Oho, visos mėgsta gamint. Kulinarija 27429
O va aš.. Apibūdint galėčiau maždaug taip:
Evelina+Virtuvė=katastrofa. Kulinarija 27429
Gaminu tiek tiek kiek būtina, ne daugiau.. Nu kaaartais, su drauge kokį pudingą, arba karšto šokolado užsimanom pasidaryt.
Nei mėgėja, nei moku gamint. Kulinarija 481626
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija EmptyPir. 11 23, 2009 9:54 am

Cha... Aš taip pat prasta virtuvėje Kulinarija 466152 Nu nepatinka maisto ruošimas man visiškai... Jei labai reikėtų, tai pagaminčiau kąnors, bet niekada pati nesiimu iniciatyvos Kulinarija 481626 Turi jau mane kažkas raginti, versti Kulinarija 641870
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija EmptyPir. 11 23, 2009 3:01 pm

Man patinka valgyt, ypač kažką saldaus- esu smaližė žiauri tiesiog Kulinarija 481626 Man labai patinka kai man kas nors gamina Kulinarija 542362 Pati retai gaminu, turiu tik savo 'firminį' troškinį, kurį kepu kai neturiu ką veikt ar šiaip noriu užkąst. Šiaip viską duodu mamai kept Kulinarija 466152
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija EmptyPir. 11 23, 2009 4:29 pm

Aha, man irgi valgyt patinka. Kulinarija 641870 Mėgstu pyragus visokius, įdomius patiekalus, ar šiaip ką mama skaniai pagamina. Kulinarija 616726 O kas liečia gaminimą.. Kulinarija 699552 Ne man tai. Kulinarija 641870
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Sponsored content





Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kulinarija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Mes :: Paplepėkim.-
Pereiti į: