Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Lietuviškos veislės

Go down 
+5
Evelina
Rasa
Justė_Terra
ManGusta
Skorpionė
9 posters
AutoriusPranešimas
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 9:48 am

Kokios yra Lietuviškos veislės? Ar Jums patinka? Ką manot apie juos? Didžiuojatės, kad LT turi savo veisles?
Atgal į viršų Go down
ManGusta
Moderatorius
Moderatorius
ManGusta


Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2009-07-21

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 9:56 am

Lietuvių Skalikas

Na,man,asmeniškai,jie nelabai patinka Lietuviškos veislės 481626 .Galėjo lietuviai ir geresnę veislę išrast Lietuviškos veislės 481626
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:03 am

Būtent. Dar girdėjau apie Do-Bo. Bet ten tai jau velnias žino kas. Nė kiek nesididžiuoju, nors skalikai gražūs šunys, bet nėra jau tookie kokių norėčiau. Lietuviai kaip visada, nieko gero nepadaro..
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:07 am

O aš kaip tik labai didžiuojuosi. Kad ir koks netobulas yra Lietuvių skalikas,jis yra grynas lietuvis. Lietuviškos veislės 119256
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:08 am

Gal ir taip, bet visvien Lietuviai pasišiukšlino, kiek Vokiečiai veislių išveisę, o va Lietuviai, vieną ir tą pačią ne kokią. Pilna skalikų bedokumenčių turguose už 300 pardavinėja. Lietuviškos veislės 699552 Vat tau ir veislė. O jie turi kokias darbines savybes? Medžioja?
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:08 am

O aš, atvirkščiai, didžiuojuosi. Gal ir nėra tie šunys labai gražūs, bet puikiai dalyvauja medžioklėse. Tai darbiniai šunys. O didžiuotis reikia vien dėl to, kad turime savo šalies veislę, nors ji ir nepripažinta FCI, bet vistiek, tai bent jau šioks toks bandymas Lietuviškos veislės 481626 Gal ir sukūrė ne kažin ką, bet bent jau kūrė Lietuviškos veislės 876961

O Do Bo, man atrodo ne lietuviško veisimo Lietuviškos veislės 99337
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:09 am

Gali būti. Lietuviai tik gadina šunų vardą, kuria bilekokius, Skalikas grynas rotveilerio mišrūnas, nepavadinčiau grynaveisliu.
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:10 am

Ina, bet tu palygink Vokietijos dydį ir Lietuvėlės, Vokietijos populiaciją ir Lietuvos. Vokietija yra žymiai didesnė, o Lietuva ganėtinai maža Lietuviškos veislės 876961
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:10 am

Ina,na čia jau kiekvieno reikalas kaip spręsti. Lietuviškos veislės 876961 Man atrodo,kad bet kas sukurta,išrasta ar išveista Lietuvoje,yra gėris bet kokiu atveju,čia tik mano nuomonė. Lietuviškos veislės 119256
O man atrodo,jog skalikai medžioklėse dalyvauja.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:13 am

Sukūrė ir ką? Pilna bedokumenčių turguose pardavinėja, prieini paklausi, kodėl tokia reta veislė be dokumentų "Ai kam reikia, tėvai bi tik grynaveisliai". Man jie išvis, neša į kažkokių veislių mišrūną. Nė kiek nesididžiuoju jų darbu ir šia veislė. Esu išvis, prieš Lietuvą, tokių savimeilų nėra kaip jie. Šiukšlina, betvarkė visur, atvažiavęs užsinietis nusiviltų mūsų kraštu. Kuo tuoliau, tuo labiau noriu išvykt iš Lietuvos ir gyvent kur Ispanijoj ar Airijoj.
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:15 am

Bet pardavinėja ne tik bedokumenčius "skalikus", o ir kitų veislių a la atstovus Lietuviškos veislės 876961 Nereikia to išankstinio nusistatymo prieš Lietuviškos veislės 976936 Gi pati kūrei temą apie lietuvių skalikus ir rašei, kad jie visai simpatiški, o dabar sau prieštarauji Lietuviškos veislės 876961
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:30 am

Daugumą jaunų žmonių nemėgsta Lietuvos,ir nori kuo greičiau iš jos išvažiuoti. Taip tiesa,tai tikrai šiek tiek 'atsilikus' maža šalis,tačiau vistiek tėvynė,gimtinė.. Ta šalis kurioj gimei ir užaugai. Lietuviškos veislės 876961 Aš didžiuojuosi,kad esu lietuvė.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 10:36 am

O aš ne.. Labai norėčiau gyvent Airijoj, šalia artimo žmogaus, o ten įsivaizduoju, labai gražu, ne kaip čia. Atvažiavę turistai tik ir peikia tikriausiai, nieko gero nepamatę, suirzę važiuoja atgal. Lietuviškos veislės 466152 Yra tikrai daug gražių vietų, nieko nesakau, bet pati norėčiau gyventi kitur. Arba bent kitam mieste. Gerai, nusivarėm į lankas.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 2:55 pm

Nei traukia tos veislės, nei didžiuojuosi..
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyTr. 08 19, 2009 2:56 pm

Būtent.. Jėzau, tie skalikai kaip kokie dvorniai, niekuom pasigirti negalim, nebent šiukšlynėliu ir tiek. Mažai gražių vietų.
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Moderatorius
Moderatorius
kamyzaz


Pranešimų skaičius : 226
Join date : 2009-07-30
Miestas : Šiauliai

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyKv. 08 20, 2009 10:55 am

Nei ta Lietuva atsilikus nei ką Lietuviškos veislės 481626 Na ir kas, kad išvedėm vieną veislę... Patys pabandykit išvest naują veislę Lietuviškos veislės 981342 Neįsižeiskit Lietuviškos veislės 235948
Atgal į viršų Go down
Gabi
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-08-23

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptySk. 08 23, 2009 1:05 am

Skorpionė rašo:
Būtent.. Jėzau, tie skalikai kaip kokie dvorniai, niekuom pasigirti negalim, nebent šiukšlynėliu ir tiek. Mažai gražių vietų.

Hm, o pati neįžeidinėji veislės? O kai taksus įžeidė, puolei gint kap akis išdegus.. Taip, kad...
Atgal į viršų Go down
Gabi
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas



Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-08-23

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptySk. 08 23, 2009 1:08 am

Citata :
Man lietuvių skalikai patinka gal todėl,kad tai lietuviška veislė,visai norėčiau augint,simpatiški tokie,tik gal reiktų artimiau su jais susipažinti. Lietuviškos veislės 119256

Ir simpatiški, ir patinka, ir atrodo didžiuojies, kad lietuviška veislė.. Keista. Lietuviškos veislės 641870
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptySk. 08 23, 2009 3:52 am

Gabi rašo:
Skorpionė rašo:
Būtent.. Jėzau, tie skalikai kaip kokie dvorniai, niekuom pasigirti negalim, nebent šiukšlynėliu ir tiek. Mažai gražių vietų.

Hm, o pati neįžeidinėji veislės? O kai taksus įžeidė, puolei gint kap akis išdegus.. Taip, kad...
Nedubliuok post'ų. O kur tu įžvelgi įžeidinėjimus? Taip, man jie gryni dvorniai, dvorniai-mišrūnai, kame įžeidinėjimas, a? Lietuviškos veislės 931829 O kūdenos, kvailiai ne įžeidimas? Taip, įžeidimas, o tokių dalykų netoleruoju jokiose temose, kad ir nemėgstu tos veislės. O puoliau gint, nes tai mano mylimiausia veislė ir JEIGU būčiau net ne moderatorė, ginčiau dar ne taip. Žiūriu, neturi prie ko prikibt. Lietuviškos veislės 466152 ATRODO, kad didžiuojuos, nes gražūs, simpatiški, bet esmė tame, kad sutikusi gatvėje, pamanyčiau, kad dvornius, kitaip - mišrūnas. Lietuviškos veislės 876961
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptySk. 02 14, 2010 10:52 am

Nebūtinai veislinis šuo turi nebūti panašus į mišrūną... Kalbat taip, lyg mišrūnas - pats prasčiausias šuo, koks tik gali būt. Malonu.

Lietuvių skalikai man patinka (išvaizda). Dėl charakterio nežinau, neteko susidurt.

Beje, girdėjau, kad lietuvių skalikai į Lietuvos parodas nemokamai registruojami. Čia tiesa ar tik gandas?
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptySk. 02 14, 2010 12:54 pm

Tai nėra gandas. Bent jau prieš kelis metus, o manau ir dabar, lietuvių skalikai, kaip lietuviškos veislės atstovai, į parodose dalyvauja nemokamai Lietuviškos veislės 876961
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės EmptyPir. 02 15, 2010 3:32 am

Lietuvių Skalikai į visas Lietuvos parodas registruojami nemokamai.
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Sponsored content





Lietuviškos veislės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuviškos veislės   Lietuviškos veislės Empty

Atgal į viršų Go down
 
Lietuviškos veislės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Eksperimentinės veislės
» Kodėl rinkotės šios veislės šunį?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: Bendrai apie veisles-
Pereiti į: