Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Mergaitiška tema

Go down 
+14
Dzesi12
kamyzaz
Ieva&V
Miss Sixty
LinaLT
dolliuke
marceborzoi
Justė_Terra
D-i-a
AnT*e
Skorpionė
DogyDog;)
Evelina
whatever.
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyKv. 12 24, 2009 6:37 am

Niu va, jau apie porą savaičių turiu auskarą liežuvy Mergaitiška tema - Page 4 542362 Galvojau į lūpą vertis, bet kai dažnai parodose, tokioj oficialioj aplinkoj būnu, tai pagalvojau geriau ten, kur mažiau matosi. Mergaitiška tema - Page 4 641870 Žiaaauriai greit sugijo ir skaudėjo tik porą dienų nežymiai (tiksliau, ne sakudėjo, bet buvo nemalonu kai liežuvis patinęs) Mergaitiška tema - Page 4 981342 Visai patenkinta aš auskaru, vėriausi salone Eddy Tattoo, be nuskausminamųjų (jų vapše nereikia, mano galva) Mergaitiška tema - Page 4 466152
Nusipirkau naujus kvepaliukus, nebesulaukiau iki Kalėdų Mergaitiška tema - Page 4 27429 Mergaitiška tema - Page 4 981342 Escada- Desire me Mergaitiška tema - Page 4 106327 Geras kvapas.
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Ieva&V
Pradedantysis
Pradedantysis
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 163
Join date : 2009-07-14

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyPir. 12 28, 2009 8:01 am

Jau man kaip gražiai liežuvį auskaras atorodo. Martyna, SVEIKINU Mergaitiška tema - Page 4 981342 Mergaitiška tema - Page 4 119256 Skaudėjo? Man kažkaip baisoka.. :D
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyAntr. 12 29, 2009 8:51 am

Ačioks Mergaitiška tema - Page 4 119256 Visai neskaudėjo. Man be užšaldymo vėrė, kadangi su juo blogiau... Kai užšala, kraujagyslės labiau pasislepia, galima netyčia pataikyt... Kol vėrė neskaudėjo, pačią pirmą dieną irgi, tik nemalonu buvo, kad kažkoks daktas burnoj, kurio negali išspjaut Mergaitiška tema - Page 4 981342 Paskui antrą, trečią dienas buvo ištinę, sunku valgyt, bet neskaudėjo (nebent jei stipriai užkliudydavau), ketvirtą dieną atsileido patinimas, o penktą buvo absoliučiai viskas normoj. O db praėjo lygiai 2sav. ir atrodo, kad tą auskarą jau kelis metus turiu, labai patogu. Nors tas pirmasis tipo labai ilgas, nepatogus ir t.t., bet man normaliai Mergaitiška tema - Page 4 106327 Nusipirkau šiandien Fantasmoj naują, juodą su žvaigžde balta. Mergaitiška tema - Page 4 542362 Žinok, nebijok. Man tai visai be problemų sugijo ir kai buvau prisiskaičius visur, kad skauda ir pan., tai buvau pasiruošus kęst kančias, bet, kad jų net nebuvo. Ir visai nešveplavau. Nu čia gal dar nuo žmogaus priklauso. Pvz. mano kūnas labai normaliai priima svetimkūnius, greit gyja. Mergaitiška tema - Page 4 931829
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyTr. 12 30, 2009 11:54 am

Kaip fainei tau Mergaitiška tema - Page 4 641870 Seniau ir aš norėjau vertis auskara į liežuvį, bet kažkaip persigalvojau, nes sako, jei pataiko į skonio receptoriu tai visą gyvenimą nebejauti skonio. Bet čia retas atvejis aš manau Mergaitiška tema - Page 4 876961 O Kiek laiko gydomajį auskarą reikės nešioti, nes būna visokių labai linksmų ir gražiu auskariukų į liežuvį pirkti Mergaitiška tema - Page 4 876961
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyTr. 12 30, 2009 12:53 pm

Nu jei veriesi patikimam salone, tai maža tikimybė, jog kažką pradurs. Nu šiaip ir nuo žmogaus priklauso. Pas vieną daugiau krajagyslių, pas kitą mažiau, pas vieną jautriai organizmas reaguoja, pas kitą ne. Gydomąjį reikia nešiot 2 savaites ir tada galima pasikeist, jei jau pilnai užgijo. Jei neužgijo, tiesiog reik palaukt kol užgis. Mergaitiška tema - Page 4 931829 Aš tai jau nusipirkau auskarą, pasikeisiu kurią nors dieną. Nenorėjau jokio kampuoto, kvadratinio ar kažko pan, nes nepatogu. Ėmiau juodą su balta žvaigžde. Vat šitam puslapy, kur tie paskutiniai auskarai, tas pirmoj eilėj paskutinis. Fainas man jis Mergaitiška tema - Page 4 641870
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyTr. 12 30, 2009 1:52 pm

Labai toks fainas Mergaitiška tema - Page 4 876961 O jei ne paslaptis keik mokėjai ? Mergaitiška tema - Page 4 27429 Aš atsimenu tai ėjau vertis i ausį antrą kartą auskarą, tai labai bijojau. Na į kremzlę. man atrodė taip baisu Mergaitiška tema - Page 4 641870 Paprašiau, kad draugė palydėtu. Paydėjo. Jau taikosi kur verti ir aš taip krupčioju, nes man baisu. Draugei ranka spaudai, tai nežinau ką apie mane pagalvojo Mergaitiška tema - Page 4 641870 Mergaitiška tema - Page 4 641870 Mergaitiška tema - Page 4 641870 Šiaip senokai prieš 3metus tai buvo. Bet išsivėriau po poros savaičių, norėjau apžiūrėt išvalyti skilute ir pamiršau nakčiai isivert, tai atsikeliu rytą auskaras jau nebe isiveria... užaugo per naktį.. Mergaitiška tema - Page 4 180344
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyTr. 12 30, 2009 5:35 pm

Kadangi buvo prieškalėdinė akcija, mokėjau 40lt su jų auskaru. Jei be akcijos, tai 60lt su auskaru. Šiaip ir užšaldymas įeina į kainą, jei nori, bet piercer'ė patarė, kad gal geriau nedaryt, visvien liežuvis viena iš mažiausiai skausmingų vietų veriant. Nebaisu man kažkaip buvo, pasitikėjau profu.
Man ausis labiau skaudėjo (nu ta prasme, šiaip neskaudėjo, bet palyginus su liežuviu)... Be to, gi ausis su šautuvu veria tuose kosmetologiniuose, kas yra blogai. Jei verčiaus daugiau skylių į ausis, tai tik ne su šautuvu, jau geriau eičiau normalų piercing'ą pasidaryt Mergaitiška tema - Page 4 641870 Nebijau aš adatų kažkaip Mergaitiška tema - Page 4 699552
O kai užauga per naktį, tai joa būna taip kai kuriems. Man tai nebuvo, aš po dviejų savaičių išsiėmiau tuos gyd. auskarus ir įsidėjau sidabrinius, man viskas jau buvo normaliai sugiję, galėjau išimt, įdėt tuos auskarus ir t.t. O vat mano mamai būdavo, kad užanka per naktį. Tada kol įgrūsdavo... Mergaitiška tema - Page 4 73079
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyKv. 12 31, 2009 2:39 am

Oi, tik ne adatos Mergaitiška tema - Page 4 601832 Man jos kažkaip labai baisu, manau daugiau skaudėtu...O daug kas sako, kad jei tos skylutės dvi ausyse užauga tai jei eini antrą kartą vertis labai skauda, bet aš kažkaip nelabai tikiu, aišku pačiai neteko pajusti. O nešveplavai truputi ? Mergaitiška tema - Page 4 699552
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyKv. 12 31, 2009 3:56 am

Skaitau apie auskarą liežuvyje ir silpna daros. Mergaitiška tema - Page 4 641870 Kažkaip į liežuvį pati nenorėčiau, man gražiau prie lūpos arba antakyje. Mergaitiška tema - Page 4 158391
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyKv. 12 31, 2009 5:13 am

Prie lūpos ir man visai gražu, bet antakyje nelabai Mergaitiška tema - Page 4 876961 Prie lūpos norėjau ir, bet atsisėdu ramiai apmastau ir nebenoriu Mergaitiška tema - Page 4 641870 Mergaitiška tema - Page 4 641870 Gal kas turit bamboj auskara ? Mergaitiška tema - Page 4 876961
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptySk. 01 03, 2010 3:56 pm

DogyDog;) rašo:
Oi, tik ne adatos Mergaitiška tema - Page 4 601832 Man jos kažkaip labai baisu, manau daugiau skaudėtu...O daug kas sako, kad jei tos skylutės dvi ausyse užauga tai jei eini antrą kartą vertis labai skauda, bet aš kažkaip nelabai tikiu, aišku pačiai neteko pajusti. O nešveplavai truputi ? Mergaitiška tema - Page 4 699552
Skaudėjo antrą kart tikrai taip pat, kaip pirmą Mergaitiška tema - Page 4 641870 Nešveplavau, tik 'K' ir 'L' sunkiau ištart buvo.
DogyDog;) rašo:
Prie lūpos ir man visai gražu, bet antakyje nelabai Mergaitiška tema - Page 4 876961 Prie lūpos norėjau ir, bet atsisėdu ramiai apmastau ir nebenoriu Mergaitiška tema - Page 4 641870 Mergaitiška tema - Page 4 641870 Gal kas turit bamboj auskara ? Mergaitiška tema - Page 4 876961
Man gražu ir antaky, ir lūpoj. Nieko ten baisaus Mergaitiška tema - Page 4 641870 Neturiu, bet gal visai ir nieko. Mergaitiška tema - Page 4 699552 Gražu, kai daili figūra. Kai labai stambios prasiveria, tai Mergaitiška tema - Page 4 693822
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyPir. 01 04, 2010 2:53 am

Baisu, kai stambi panelė ir turi bamboje auskara Mergaitiška tema - Page 4 641870 Mergaitiška tema - Page 4 641870 Kažkaip ne kaip ir atrodo. Mergaitiška tema - Page 4 876961
Atgal į viršų Go down
Miliukea
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Miliukea


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-04-03
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyKv. 04 08, 2010 11:51 am

Kartais mėgstu pasipurkšt kvepalais.
Turiu:
Britney Spears "Circus" [ skaniai kvepia ]
Britney Spears "Curiuos" [ visai nieko ]
C-THRU "Pearl garden" [labai patinka]
Issey Miyake "L'eau D'issey" [patinka ]
Dar kažkokius "VSIP" Very sexy important person, visą rinkinį losjoną, kvepalus,purškiklį ir dar kažką :D [nepatinka, šiaip sau ]
"Love spell" [ dievinu ]
Auskarus turiu ausyse. Visai nieko auskarai prie lūpos, nepraeina kai liežuvis perskeltas. Nesidažau dar., nebent šokam su šokiais konkurse, tada privalu pasidažyt.
Atgal į viršų Go down
sokoladineMonstre
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
sokoladineMonstre


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Miestas : Vilnius

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyPen. 04 09, 2010 7:26 am

whatever. rašo:
kiek auskarų ir kur turite? Mergaitiška tema - Page 4 38036 [/i]

nei vieno... Bijau. Tikrai neskauda?
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyPen. 04 09, 2010 12:26 pm

Neturiu auskarų, bijau skylučių dūrimo. Turbūt niekada ir neturėsiu.
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
Miliukea
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Miliukea


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-04-03
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 EmptyŠt. 04 10, 2010 8:15 am

Ausin tai ne, man tik bakct krūptelėjau ir nieko, tik vėliau užkaito ausis. :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mergaitiška tema - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaitiška tema   Mergaitiška tema - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mergaitiška tema
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Berniukiska tema
» Sukurk temą veislei
» Sukurk temą veislei
» Sukurk temą veislei
» Sukurk temą veislei

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Mes :: Paplepėkim.-
Pereiti į: