Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Pasiūlymai forumui.

Go down 
+9
Justė_Terra
whatever.
Auguste
ManGusta
Evelina
kamyzaz
DogyDog;)
Skorpionė
D-i-a
13 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyTr. 08 05, 2009 10:53 am

Manau, kad adriministratorė ir jos padėjėja tikrai nesupyks, jei sukursiu tokią temą Pasiūlymai forumui. 876961 Taigi jei kils kokia įdomi mintis- prašome rašyti čia Pasiūlymai forumui. 876961


Paskutinį kartą redagavo D-i-a, Tr. 08 05, 2009 10:58 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyTr. 08 05, 2009 10:56 am

Prašau ištaisyti klaidas tiek pavadinime, tiek pranešime, nes akis bado.

Taigi laukiame pasiūlymų, bus apsvarstyta. Pasiūlymai forumui. 976936
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyTr. 08 05, 2009 10:58 am

Gal galime pakeisti fono spalva is baltos i kokia nors kita? Manau butu jaukesnis forumas, nors ir dabar jaukus Pasiūlymai forumui. 876961
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Moderatorius
Moderatorius
kamyzaz


Pranešimų skaičius : 226
Join date : 2009-07-30
Miestas : Šiauliai

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyTr. 08 05, 2009 11:00 am

pritariu, forumas tikrai, atsakau, taptų jaukesnis pakeitus skiną. Kokį tamsų, su švelniom detalėm. Gražiau akiai.

P.S. galybė įvairių skinų, lengvai uždedami yra http://... Pasiūlymai forumui. 976936

Nuorodų dėti negalima.

Pasiūlymai forumui. 857691


Paskutinį kartą redagavo kamyzaz, Tr. 08 05, 2009 11:26 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyTr. 08 05, 2009 11:04 am

Kiek teks kartoti, kad šypsenėlės neatitinkančios veiduką draudžiamos, tam yra pilnas paketas. Pasiūlymai forumui. 481626

O dėl stiliaus, net nežinau, man patinka toks koks yra, pripratau jau, man dar šis patinka, toks retas, rimtas.

Galit išsirinkti stilių čia, ir pateikti kaip url šioje temoje, administratorė nuspręs, palikti ar pakeisti.
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Moderatorius
Moderatorius
kamyzaz


Pranešimų skaičius : 226
Join date : 2009-07-30
Miestas : Šiauliai

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyTr. 08 05, 2009 11:32 am

https://manosuo.forumlt.com/index.htm?theme_id=141390 siūlau šitą Pasiūlymai forumui. 481626

P.S. Atsiprašau, aš esu pripratus prie tokių šypsenėlių. Stengiuos, tikrai... Prisipažystu, nepirmą kartą aš taip...
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyTr. 08 05, 2009 11:33 am

kamyzaz rašo:
https://manosuo.forumlt.com/index.htm?theme_id=141390 siūlau šitą Pasiūlymai forumui. 481626

P.S. Atsiprašau, aš esu pripratus prie tokių šypsenėlių. Stengiuos, tikrai... Prisipažystu, nepirmą kartą aš taip...
Kitą sykį pateik kaip url, nes nuoroda nesižiūri.

Man nepatinka, juda kai kilnoji.
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyKv. 08 06, 2009 3:57 am

Dabar turiu dar vieną pasiūlmą:
Sukurti temą ,,žaidmai", tarkim skiltyje ,,mes"
Ten būtų žaidimai labiau susiėję su šunimis turbūt Pasiūlymai forumui. 481626
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyKv. 08 06, 2009 4:01 am

Aš nesutinku, forumas yra apie šunis, o žaidimai visai ne į temą, vaikiška.. Kam tas bereikalingas floodas?
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Moderatorius
Moderatorius
kamyzaz


Pranešimų skaičius : 226
Join date : 2009-07-30
Miestas : Šiauliai

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyKv. 08 06, 2009 4:20 am

Na o pvz. žaidimas ''atspėk veislę''? Į naudą būtų visiems.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyKv. 08 06, 2009 4:25 am

Eikit į visokius bones, uniteddogs ir žaiskit žaidimus. Forumas dalintis žiniomis ir informacija.

P.S tam yra plepalų skiltis.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyKv. 08 06, 2009 5:00 am

Plepalų skiltyj galima padaryti vieną, antrą žaidimą. Ne daugiau. O atskiros skilties tam tikrai nebus. Pasiūlymai forumui. 976936
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
kamyzaz
Moderatorius
Moderatorius
kamyzaz


Pranešimų skaičius : 226
Join date : 2009-07-30
Miestas : Šiauliai

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyKv. 08 06, 2009 5:08 am

Ne per naglos? ''Eikit''... Malonu,labai...
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyKv. 08 06, 2009 5:10 am

kamyzaz rašo:
Ne per naglos? ''Eikit''... Malonu,labai...
Kur mums eiti?

Kas virs iš mūsų forumo, kai pradėsim kurt visokias bereikšmes skiltis, jeigu galima sukurti vieną, antrą temą. Tam yra bonės, onės ir t.t.
Atgal į viršų Go down
ManGusta
Moderatorius
Moderatorius
ManGusta


Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2009-07-21

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyKv. 08 06, 2009 6:04 am

Skorpionė rašo:
kamyzaz rašo:
Ne per naglos? ''Eikit''... Malonu,labai...
Kur mums eiti?

Pacitavo tavo žinutę...
"EIKIT į visokius bones, uniteddogs ir žaiskit žaidimus."
Atgal į viršų Go down
Auguste
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Auguste


Pranešimų skaičius : 316
Join date : 2009-07-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyKv. 08 06, 2009 9:21 am

Manau reikėtų ištaisyti šios temos pavadinimą nes turi būti Pasiūlymai forumui, o ne Pasiūlimai forumui.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyPir. 08 10, 2009 12:23 pm

nu žinokit nesupykit,bet jau nebegaliu tylėti.man jau nusibodo kad visur kartojama "forumas rimtas","nerimta tema","forumas rimtas","forumas rimtas".tai šaunu kad rimtas,bet kas iš tų žinių jei bijai parašyt kokią žinutę,kad tik nebūtų "nerimta".jau nusibodo kai kišamas visur tas rimtumas.forumas būtų puikus jeigu čia galėtumėme ne tik dalintis žiniomis,bet ir laisvai bendrauti,ko dabar tikrai nepasakyčiau.nesakau,kad reikia daryti balaganą,bet nebūtina būti tokiems suvaržytiems..esu stiprių nervų,bet jau rimtai pabodo tas forumo "rimtumas".
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyPir. 08 10, 2009 12:31 pm

Siūlau temoje Pabėgo/Rado temas ne tik užrakinti,bet ir ištrinti kad nebūtų užgrūsta tema nebereikalingomis temomis. Pasiūlymai forumui. 119256
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyPir. 08 10, 2009 12:47 pm

Kas tau neleidžia rimtai bendrauti? Bendrauk į sveikatą, gi yra skiltis plepalams, ten galit kalbėt laisvai, ir apie viską. Argumentuok, nes nesupratau priežasties, kuo ir kas tau dabar nepatiko.

Juste, bus ištrinta. Pasiūlymai forumui. 976936
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyAntr. 08 11, 2009 2:38 am

Ne nu rimtai. Šis forumas yra bendrauti apie ŠUNIS, dalintis informacija, o ne kurti temas pliusams ir minusams. Galų gale bendraukit plepalų skiltyj.

Tikrai dėl dviejų narių nuomonės nekeisim taisyklių, jų būtina laikytis, man patinka dalintis informacija, o ne rašyti į veislių temas "Gražutis, nepatinka, fuuuj".
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyAntr. 08 11, 2009 3:44 am

Man nepatinka, kad kalbama užuominomis, gal galima konkrečiau, whatever? Kas būtent nepatinka/kokios tavo manymu svarbios temos ištrintos?

Galų gale turi savo forumą, gali bendrauti ten laisvai kiek nori, bet čia forumas apie šunis, specialiai sukurta skiltis plepalams, ten bendraukit kiek norit.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyAntr. 08 11, 2009 5:45 am

na reiškias suklydau čia užsiregistruodama,ate
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyAntr. 08 11, 2009 5:56 am

p.s. net plepaluose negalima normaliai bendrauti.kuo tau nepatinka tema pliusai minusai?negi ji jau tokia "beprasmė" kaip tu sakai.na ne tu viena.jokių užuomenų nededu tiesilog normaliau paskaityk ir nereiks nieko aiškint Pasiūlymai forumui. 976936 taippp,dabar pykit ant manes,kad aš tokia pasipūtus,blablabla kai užsiregistravau dar nebuvo tokia griežta tvarka,dabar tai gal patylėsiu iš vis.betu ina,gan pagarbiau galėtum elgtis su nariais.na tiekto,nebeišvysit manes šiame forume,čia nėra jokie kvaili mano kaprizai,bet nematau reikalo čia tupėti.čiau.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyAntr. 08 11, 2009 6:00 am

whatever. rašo:
p.s. net plepaluose negalima normaliai bendrauti.kuo tau nepatinka tema pliusai minusai?negi ji jau tokia "beprasmė" kaip tu sakai.na ne tu viena.jokių užuomenų nededu tiesilog normaliau paskaityk ir nereiks nieko aiškint Pasiūlymai forumui. 976936 taippp,dabar pykit ant manes,kad aš tokia pasipūtus,blablabla kai užsiregistravau dar nebuvo tokia griežta tvarka,dabar tai gal patylėsiu iš vis.betu ina,gan pagarbiau galėtum elgtis su nariais.na tiekto,nebeišvysit manes šiame forume,čia nėra jokie kvaili mano kaprizai,bet nematau reikalo čia tupėti.čiau.
Labai neatsakingai žiūri į viską, pastebėjau. Pasiūlymai forumui. 876961 Moderatoriaus pareigos buvo suteiktos, nei iš šio nei iš to paprašei, kad nuimtų, tau ne žaidimų darželis čia. Galiu mestelt nuorodas į PM, kur apsilankyti, duosiu merginų forumų, nes čia ne vieta plepėti apie belenką, tiesa, nereik čia tavo ironijos, nieks nelaiko. Pasiūlymai forumui. 937322 Gan pagarbiau eltis su nariais? Gal galima būtų sužinoti kurioje vietoje nepagarbiai elgiuosi? Kur ką įžeidžiau? Tikriausiai mano pareiga priversti narius laikytis taisyklių. Pasiūlymai forumui. 99337
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. EmptyAntr. 08 11, 2009 6:00 am

Gal pasirodysiu netaktiška, bet net prajuokino. Pasiūlymai forumui. 641870
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Sponsored content





Pasiūlymai forumui. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai forumui.   Pasiūlymai forumui. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pasiūlymai forumui.
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ko trūksta forumui?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Administracija :: Pasiūlymai/Nusiskundimai/Prašymai-
Pereiti į: