Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Kalyčių ir patinėlių vardai

Go down 
+8
Neringaa
DogyDog;)
whatever.
kvaje
Evelina
dolliuke
Justė_Terra
Skorpionė
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Neringaa
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Neringaa


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2009-07-26
Age : 26
Miestas : Molėtai

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyTr. 07 29, 2009 9:36 am

mama pasiūlė Dora, nes labradorai geri ir dori šunys. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 466152 . o Mažylis todėl, nes buvo kai jaunas, tarp savo brolių ir seserų buvo mažiausias. šį vardą išrinko tėtis. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 119256
Atgal į viršų Go down
LinaLT
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis



Pranešimų skaičius : 221
Join date : 2009-07-26
Age : 28
Miestas : Vilnius

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyPen. 07 31, 2009 11:21 am

Man patinka originalūs, reti vardai, žinoma, Tobis išimtis.. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 358559
Nepatinka visokie Reksai, Sargiai, Kudliai, Fyfos, Gučiai.. Visur jų pilna..

Tobiui išrinkom vardą jo tėvo garbei.. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 358559
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyPen. 07 31, 2009 12:32 pm

Pupis, Pupa irgi dažni vardai, bet man patinka, aišku, norėčiau pakeist į kokį retesnį, bet kam? Jam puikiai prilipo. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 700547
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyKv. 08 06, 2009 11:24 am

Stella, Deize, Temze, Aira, Aja, Dita, Aziza, Lokis, Sinde, Pupa, Tobis, Vudis, Abba, Rufas(a), Rifas(a), Ramzis, Zara, Gucci, Prada, Shanell, Brendis, Vista, Chancio, Aira, Laris, Maja, Mija, Mylia, Megi, Tanga, Tina, Zipas, Tuksius, Candy, Bingo, Richis, Sina, Mersas, Della, Sparkis, Cika, Nika, Niki, Hera, Viva, Perla, Kaja, Kapuccino, Fifa, Vanile, Cipas, Deila...Na gal siam karteliui ir uzteks. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 542362
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyKv. 08 06, 2009 11:26 am

Man patinka kaikurie vardai, nors nemėgstu kopijuotų. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 876961
Atgal į viršų Go down
DogyDog;)
Super senbuvis
Super senbuvis
DogyDog;)


Pranešimų skaičius : 844
Join date : 2009-07-29
Age : 29
Miestas : Panevezys

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyKv. 08 06, 2009 11:32 am

Na nera cia jei kopijuoti kiek prisiminiau is kitu forumu is savo draugu, bet nelabai ziurejua i kitus forumus ir nenurasinejau Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 876961 .man tai nepriimtina.
Atgal į viršų Go down
D-i-a
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
D-i-a


Pranešimų skaičius : 302
Join date : 2009-08-02
Age : 27
Miestas : Jurbarkas

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyKv. 08 06, 2009 2:04 pm

LinaLT rašo:
Man patinka originalūs, reti vardai, žinoma, Tobis išimtis.. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 358559
Nepatinka visokie Reksai, Sargiai, Kudliai, Fyfos, Gučiai.. Visur jų pilna..

Tobiui išrinkom vardą jo tėvo garbei.. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 358559
Šaunu, kad tėvo garbei, bet aš šiandien mačiausi su Tobiu pas savo klasiokės močiutę Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 981342
O fanny, nes toks vardas jau buvo jai sugalvotas kažkaip ir mums patiko Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 99337
Atgal į viršų Go down
http://manopokalbiai.forumotion.com
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyAntr. 08 18, 2009 3:28 am

Man šiaip irgi gražiau išskirtiniai vardai,bet jau taip išėjo kad maniškės vardas Terra. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 876961 Kai buvo maža vadindavom Tūndra,bet neprilipo jai šis vardas. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 466152

O šiaip dar viena sugalvojau. Olivija. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 158391 Trumpiniai : Oli arba Vija. ;DD
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyAntr. 08 18, 2009 3:32 am

Olivija gražuuu. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 158391
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyTr. 08 19, 2009 1:51 pm

Vėtra tiesiog mano šunei prilipo, pritiko, o be to ir pati atklydo pas mus per vėtra Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 876961 O Diksis tai buvo teletabių pasėkmė. Labai norėjau pavadinti Dipsiu, bet tėvai sakė, kad bus Diksis Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 235948

Na, o man gražūs vardai tokie daugiausia gamtiški: Vėtra, Ciongas, Vėjas, Šalna, Šaltis, Sausra, Tūndra ( Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 466152 ), Škvalas, Žaibas, Gausmas, Jūra, Banga, Kopa, Smėlis, Žvyras ( Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 981342 ), Upė...

Taip pat dar patinka: Virvė, Vija, Lėja, Čiara, Soja, Java, Tapkė Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 876961

Nemėgstu aš tų užsienietiškų visokių: Gucci, Prada, Džeta ir t.t. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 976936
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyTr. 08 19, 2009 3:07 pm

Vėtra labai gražus vardas. Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 700547
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyTr. 08 19, 2009 3:20 pm

Vėtra man asocijuojasi su stipriu vėju, žaismingumu, audra. Labai gražus ir originalus vardelis.

Vėja labai gražus vardas, nors man nepatinka, kad yra "j" raidė.
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyPen. 08 28, 2009 9:06 am

Draugė neseniai gavo a la čihuahua tai man labai vardelis patiko - Saida Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 235948 Nors žinau, kad yra žmonių tokiu vardu, bet jis ganėtinai retas, tai draugės šuniukui puikiai tinka Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 542362 Nors sakė tiksliai nežino ar paliks tą vardą, ar keis, bet man jis labai patiko Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 699552
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 EmptyKv. 10 15, 2009 9:47 am

O aš žinau, kad jei turėsiu dar Rusų Kurtų- vardai bus rusiški, kaip ir įprasta šiai veislei. Pvz. Vasilisa, Spyčka, Malina, Čiaika ar kažkas panašaus. Mano manymu, reikia vardo su reikšme, kad priliptų, tiktų prie charakterio ar kitų svaybių.
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Sponsored content





Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalyčių ir patinėlių vardai   Kalyčių ir patinėlių vardai - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kalyčių ir patinėlių vardai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Mes :: Paplepėkim.-
Pereiti į: