Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Nusiskundimai

Go down 
+3
Justė_Terra
Evelina
Skorpionė
7 posters
AutoriusPranešimas
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyKv. 07 23, 2009 5:11 am

Evelina rašo:
Mūsų forumo taisyklės

Apie temų kūrimą:
  • Temos pavadnime negalima naudoti šypsenėlių - jų vis tiek nerodys.

  • Temos pavadinime negalima rašyti tik didžiosiomis raidėmis.

  • Temos pavadinimas turi būti aiškus, informatyvus. Temos su pavadinimais panašiais į šiuos - ''sos''; ''šuo negaluoja''; ''padėkite'' bus trinamos.

  • Prieš kuriant bet kokią temą, įsitikinkite ar tokios/panašios temos dar nėra.

  • Temos pavadinime prašome rašyti lietuviškais rašmenimis. Laikykime forumą tvarkingą.


Kiekvieno nario parašytos žinutės turinys atspindi to nario nuomonę, ir Administracija už jų turinį neatsako.


Apie žinučių rašymą:
  • Vienoje žinutėje negali būti daugiau nei 6 šypsenėlės. Ilgiems tekstams taikomos išimtys.

  • Negalima rašyti vien tik didžiosiomis raidėmis. Tai prilygsta šaukimui.

  • Nerašykite spalvotai. Viena ar kita spalva paryškinkite tik svarbiausius terminus ar žodžius.

  • Administracija prašo rašyti lietuviškais rašmenimis. Jei tokių Jūsų kompiuteryje nėra, informuokite Administraciją, ar moderatorius ir būsite įrašyti į sąrašą žmonių, kurie nerašo lietuviškais rašmenimis. Primename, kad net jei ''švepluojate'', turite rašyti taisyklingai.

  • Rašykite tik ''į temą''. Visi Jūsų pranešimai ''ne į temą'' bus ištrinti moderatorių.

  • Griežtai draudžiama įžeidinėti kitus narius, naudoti necenzūrinius žodžius. Narys iškart gauna įspėjimą.
Evelina,aš tavęs nesuprantu.. Kur yra parašyta,kad negalima dėti nuorodų,svarbių nuorodų. Dievaž,aš noriu pagelbėti nariams,o tu trini lauk...


Žinok,šis forumas tikrai nebus rimtas,jeigu kalbėsim tik apie veislių gražumą,tai tiek..
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyKv. 07 23, 2009 5:12 am

Ir koks skirtumas jeigu aš prie veislės aprašymo prirašysiu www.kinologija.eforum.lt tai čia irgi reklama gaunasi..
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyKv. 07 23, 2009 5:20 am

Tai tiesiog šaltinis, iš kur paėmei informaciją. :)
Tada reikėjo nukopijuoti kažkokią informacijos dalį, ar visą straipsnį, jei norėjai, ir prirašyti šaltinį.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyPen. 07 24, 2009 5:46 am

Čia nežinau į kokią temą rašyt,bet pamačiau kad yra dvi šypsenlės : :xD: ir Nusiskundimai 641870 . Tai gal geriau vieną ištrinti ir įdėti kokią nors kitą? Nusiskundimai 876961
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyPen. 07 24, 2009 5:52 am

Juste, persiprašau, tikriausiai per žioplumą, bus padaryta. Nusiskundimai 937322
Beje, gal trūksta kokių emocijų? Rašykit, įdėsiu.
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Dzakonda
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Dzakonda


Pranešimų skaičius : 47
Join date : 2009-08-16
Miestas : Vilnius

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyKv. 08 20, 2009 5:16 am

Iš anksto atsiprašau,nieko nenoriu ižeisti ir rašau savo nuomone.Bendrauju ne viename forume,bet tokiu griežtu taisykliu nemačiau niekur.Ten kur bendrauju tikrai bendrauja labai daug žmoniu ir jokiu nesklandumu nėra.Gal Jums reiketu truputi sušvelninti savo taisyklės? Nusiskundimai 99337 Dar karta atsiprašau Nusiskundimai 27429
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyKv. 08 20, 2009 5:21 am

Man irgi labai užkliuvo tai, jog negalima dėti internetinių svetainių nuorodų. Pvz. jeigu jau rašai veislyno el.paštą, tel. nr, tai kodėl negalima įkišt ir ineternetinės svetainės? Nusiskundimai 99337 Gi jei kam labai reikės, norės pažiūrėti veisiamus šunyčius, bus daug lengviau surasti Nusiskundimai 235948 Va man atrodo, kad šiuo atveju taisyklės jau per daug griežtos Nusiskundimai 976936
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyKv. 08 20, 2009 5:23 am

Ramiai. Nusiskundimai 641870 Niekas neliepia varžyti judesius, bet taisyklės yra visur, vienur tokios, kitur kitokios, galiu įmesti daug pavyzdžių, kokie būna forumai, mūsų yra rimtas, tvarkingas toks ir bus. O rašyti LT raidėmis ne taip ir sunku, verta pasimokinti, gražiau žiūrisi.
Būtent kokioje vietoje taisyklės Jums atrodo per aštrios, kur pasireiškia griežtumas? Taisyklės neginčijamos ir nekeičiamos, nebent būtų galima prirašyti vieną, antrą naują. Kodėl žmonės, kurie rašo ypač tvarkingai ir nė kart nepasiskundė bendrauja gražiai ir tvarkingai, nei rašo, kad blogai, nei ką. Reikia tik apsiprasti. Pas mus VISI turi laikytis esamų taisyklių, be išimčių.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyKv. 08 20, 2009 5:25 am

Rasa rašo:
Man irgi labai užkliuvo tai, jog negalima dėti internetinių svetainių nuorodų. Pvz. jeigu jau rašai veislyno el.paštą, tel. nr, tai kodėl negalima įkišt ir ineternetinės svetainės? Nusiskundimai 99337 Gi jei kam labai reikės, norės pažiūrėti veisiamus šunyčius, bus daug lengviau surasti Nusiskundimai 235948 Va man atrodo, kad šiuo atveju taisyklės jau per daug griežtos Nusiskundimai 976936
Todėl, kad negražu kai yra tokios nuorodos http://images.google.lt/images?hl=lt&source=hp&q=%C5%A1uny%C4%8Diai&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi .

Dar kartą kartoju, čia ne šiaip, dalintis nuorodomis ir plepėti apie belenką, forumas apie šunis. O veislyno pavadinimą suvedus išmeta ir internetinį puslapį. Gi paraše Justė įsidėjus fotki albumą ir niekas dar nieko nesakė, unideddogs ir turėtų leisti, bet ne reklamuoti, kad glostytų, nebent jeigu ten tik šuns titulai, nuotraukos ir pasakojimai, blogai. Kitokio pobūdžio - ne.

Ačiū už nuomones. Nusiskundimai 876961
Atgal į viršų Go down
Dzakonda
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Dzakonda


Pranešimų skaičius : 47
Join date : 2009-08-16
Miestas : Vilnius

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyKv. 08 20, 2009 5:44 am

Man pavyzdžiui atrodo nesamone jei išvazioju ir ilgesni laika negaliu prisijungti turiu čia parašyti nes kitaip busiu pašalinta Nusiskundimai 180344 Man buvo taip atsitike kad 2 mėnesius negalejau prisijungti,bet iš forumo nebuvau pašalinta.
O del savo klaidu,tai atsiprašau,esu ne lietuve Nusiskundimai 876961
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyKv. 08 20, 2009 5:47 am

Dzakonda rašo:
Man pavyzdžiui atrodo nesamone jei išvazioju ir ilgesni laika negaliu prisijungti turiu čia parašyti nes kitaip busiu pašalinta Nusiskundimai 180344 Man buvo taip atsitike kad 2 mėnesius negalejau prisijungti,bet iš forumo nebuvau pašalinta.
O del savo klaidu,tai atsiprašau,esu ne lietuve Nusiskundimai 876961
Taigi yra sąrašas, įsirašykit, kad nerašysit LT raidėmis ir viskas. Nusiskundimai 931829 Tai praneškit specialioj temoj, kad išvykstat iki kada ir niekas jūsų nešalins.
Atgal į viršų Go down
Dzakonda
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Dzakonda


Pranešimų skaičius : 47
Join date : 2009-08-16
Miestas : Vilnius

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptyKv. 08 20, 2009 5:50 am

Bet kartais buna taip kad negali perspėti. Nusiskundimai 876961
Atgal į viršų Go down
ManGusta
Moderatorius
Moderatorius
ManGusta


Pranešimų skaičius : 281
Join date : 2009-07-21

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptySk. 09 27, 2009 5:40 am

Nežinau,kaip kitos,bet aš siūlyčiau vartotoją skautuvadas pašalinti iš šio forumo.Arba kažkas čia šaiposi iš mūsų,arba visai dundukas vartotojas - akį rėžia tie jo nusišnekėjimai Nusiskundimai 521418 .Čia tik mano nuomonė,bet tokių nesamonių mūsų forume nereikia Nusiskundimai 693822
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptySk. 09 27, 2009 5:41 am

ManGusta rašo:
Nežinau,kaip kitos,bet aš siūlyčiau vartotoją skautuvadas pašalinti iš šio forumo.Arba kažkas čia šaiposi iš mūsų,arba visai dundukas vartotojas - akį rėžia tie jo nusišnekėjimai Nusiskundimai 521418 .Čia tik mano nuomonė,bet tokių nesamonių mūsų forume nereikia Nusiskundimai 693822

mano nuomonė panaši.. Nusiskundimai 699552
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai EmptySk. 09 27, 2009 5:42 am

Aš irgi taip manau, jau nusbodo iš paskos lakstyt ir taisyt nusišnekėjimus ir klaidas. Nusiskundimai 481626 Manau, bus blokuojamas šis vartotojas.. Nusiskundimai 99337
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Sponsored content





Nusiskundimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai   Nusiskundimai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nusiskundimai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Administracija :: Pasiūlymai/Nusiskundimai/Prašymai-
Pereiti į: