Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Sibiro haskis

Go down 
+19
Ieva&V
SasoKisa-girlfrend
Rasa
AnT*e
kamyzaz
Ried.
ManGusta
D-i-a
DogyDog;)
dolliuke
LinaLT
suneliuke
Akitule
Evelina
marceborzoi
Justė_Terra
Skorpionė
Auguste
whatever.
23 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Akitule
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Akitule


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-07-31

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyKv. 08 27, 2009 2:09 am

Evelina rašo:
Akitule, koks tavo reikalas, kas nusimano, ir kas ne? Kodėl užsipuoli? Mano nuomone jie man nepatinka, savo nuomonę susidariau juos pažinus, skaičius apie juos. Rašyk savo nuomonę, o ne menkink kitų, tai nelabai toleruojama šiame forume, nes kiekvienas turi teisę reikšti nuomonę, bet apgalvotai. Sibiro haskis - Page 2 481626 Sibiro haskis - Page 2 481626

Ah, jau aš tai negaliu užsipulti kitų, kai mano mylimą veislę žemina. O kai ant Inos mylimos veislės pasakė, kad jie tokie ir tokie, tai jau didžiausias kivirčas pasidarė. Žinau, ji moderatorė bet visgi irgi žmogus toks pats taip ir aš. Taigi, kodėl ji gali šitaip pulti ir jai netgi pritariama, o ant manęs dar labiau puolama? Atsakymas aiškus - ji yra moderatorė ir kitų moderatorių draugė.
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyKv. 08 27, 2009 2:25 am

Klysti, gaila, kad tavo nuomonė apie šį forumą tokia. Sibiro haskis - Page 2 481626
Tiesiog, taksus Agnė pavadino kvailais šunimis. Haskių, kaip mačiau niekas neįžeidinėjo ir nežemino, tiesiog reiškė savo nuomonę. Jeigu man nepatinka haskiai, tai aš žeminu šią veislę? Jei būčiau parašius, kad jie buki, ir šlykštūs, tada suprantu, bet nei vieno tokio žodžio apie juos niekas neparašė, taip, kad jausk skirtumą. Laisvas forumas, ir nuomonę gali reikšti kas nori, tik apgalvotai. Nebuvo nei vieno įžeidimo šiai veislei, nebent tu įžeidimu skaitai, kad daugumai jie paprasčiausiai nepatinka.. Sibiro haskis - Page 2 699552
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyKv. 08 27, 2009 2:43 am

Akitule, mano veislės niekas neįžeidinės, o tu čia pulk ką nori, ir gink kaip nori. O patinka/nepatinka, gražūs/negražūs galima pasakyti, turėk savo nuomonę ir jos laikykis, o ne piršk kitiems. Augindama vieną, ir tai panašų į haskį šunį negali teigti, kad jų charakteris toks ir toks. Auginti ir skaityti dar nieko nereiškia.


Paskutinį kartą redagavo Skorpionė, Št. 11 21, 2009 10:18 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyKv. 08 27, 2009 2:49 am

Tai nėra taip, kad va aš moderatorė ir trinu kas kaip pavadino Taksus, ginu tą veislę kaip narys, nė vieno neužsipuoliau, kad parašė jog negražūs, bet va kvailais nevadins nė vienos veislės, kiek skaičiau SH irgi nebuvo tokiais išvadinti, tad geriau laikiusi savo nuomonės ją ir išdėstyk, o ne rašyk, kad va jie fainuoliai, o tie ir anie agresyvūs. Kiekvienas GALI išsakyti savo nuomonę, o ne pataikauti kažkam. Viešas forumas, visų nuomonės yra gerbiamos, bet kartais galima ir sušvelninti, arba parašyti "Kiek pažįstu, visi tokie kvailiukai". Sibiro haskis - Page 2 876961 Jeigu būčiau net svetys čia užsukusi, vistiek neleisčiau įžeidinėti. Gali tuos SH ginti kiek nori, niekas nedraudžia, bet savo nuomonės nepiršk. Sibiro haskis - Page 2 641870
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyKv. 08 27, 2009 2:54 am

Akitule rašo:
Evelina rašo:
Akitule, koks tavo reikalas, kas nusimano, ir kas ne? Kodėl užsipuoli? Mano nuomone jie man nepatinka, savo nuomonę susidariau juos pažinus, skaičius apie juos. Rašyk savo nuomonę, o ne menkink kitų, tai nelabai toleruojama šiame forume, nes kiekvienas turi teisę reikšti nuomonę, bet apgalvotai. Sibiro haskis - Page 2 481626 Sibiro haskis - Page 2 481626

Ah, jau aš tai negaliu užsipulti kitų, kai mano mylimą veislę žemina. O kai ant Inos mylimos veislės pasakė, kad jie tokie ir tokie, tai jau didžiausias kivirčas pasidarė. Žinau, ji moderatorė bet visgi irgi žmogus toks pats taip ir aš. Taigi, kodėl ji gali šitaip pulti ir jai netgi pritariama, o ant manęs dar labiau puolama? Atsakymas aiškus - ji yra moderatorė ir kitų moderatorių draugė.

Na, čia apie draugystes nieks nekalba. Man į Inos kivirčą dėl taksų neteko kištis, bet čia tikrai ne draugystės kaltos, kad ji apgynė savo mylimą veislę. Jeigu kas nors haskius būtų išvadinęs "dešrelėmis su kojomis"; "kvailiais" tada toks tavo užsipuolimas būtų užskaitytas ir net pagirtinas. O dabar, kai daugelis labai švelniai, diplomatiškai išsireiškė, kad šie šunys nepatinka, jų charakteris nepakenčiamas ir pan., tai nėra jokie įžeidinėjimai, tai tiesiog yra daugumos nuomonė apie šią veislę Sibiro haskis - Page 2 931829
Atgal į viršų Go down
SasoKisa-girlfrend
Pradedantysis
Pradedantysis
SasoKisa-girlfrend


Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2009-09-22

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyPen. 10 23, 2009 6:42 am

5 vieta iš mano šunų TOP10.
Atgal į viršų Go down
Ieva&V
Pradedantysis
Pradedantysis
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 163
Join date : 2009-07-14

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyPir. 10 26, 2009 5:51 am

Gražūs, bet neauginčiau. Kažkaip nežinau kaip apibūdint, bet "nusibodę" šunys. Jei susipažinčiau ar auginčiau TIKRAI pakeisčiau nuomonę Sibiro haskis - Page 2 481626

Taisė Rasa.
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyPir. 10 26, 2009 9:24 am

Kaimynė įsigijo.Jau tos akys Sibiro haskis - Page 2 158391
Atgal į viršų Go down
Akitule
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Akitule


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-07-31

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyTr. 11 18, 2009 9:54 am

whatever. rašo:
Kaimynė įsigijo.Jau tos akys Sibiro haskis - Page 2 158391
Nesupyk bet mane taaaip nervina kai vien dėl akių pasako kad šuo gražus. (jei nuskambėjo piktybiškai tai atsiprašau )
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyPen. 11 20, 2009 12:52 pm

Na, aš nematau nieko blogo, kai žmogus grožisi šuns akimis Sibiro haskis - Page 2 235948 Pvz. kitiems labai patinka žydros šuns akys, kitiems (tame tarpe ir man) labiau priimtinos rudos...
Žinoma, kai žmonės perka Sibiro Haskius vien dėl žydrų akių, nėra gerai, bet tai, kad vienas ar kitas žmogus/praeivis žavisi mielomis šuns akutėmis nėra blogai Sibiro haskis - Page 2 876961
Atgal į viršų Go down
Akitule
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Akitule


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-07-31

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 3:50 am

Rasa rašo:
Na, aš nematau nieko blogo, kai žmogus grožisi šuns akimis Sibiro haskis - Page 2 235948 Pvz. kitiems labai patinka žydros šuns akys, kitiems (tame tarpe ir man) labiau priimtinos rudos...
Žinoma, kai žmonės perka Sibiro Haskius vien dėl žydrų akių, nėra gerai, bet tai, kad vienas ar kitas žmogus/praeivis žavisi mielomis šuns akutėmis nėra blogai Sibiro haskis - Page 2 876961
Aš turėjau omeny, kad kai perka vien dėl žydrų akių. Būna taip, kad apie veislę nieko nenusimano, nes viena moteris, kai prisakė kiek jiems priežiūros ir kad su juo sportuoti labai daug reikia, tai iš karto atsisakė. Iš šiaip daugelis haskininkų nori kuo daugiau žmonių atkalbėti nuo haskio, nes perka vien dėl akių. Vat viena moteris iš principo neveisia mėlynakių haskių, nes kai jie užauga, jų akys pasidaro beveik baltos ir sakė jei pirks mėlynakį haskį, tai tik iš Amerikos kur veisiami ne žydraakiai, o tamsiai mėlinom akim haskiai. Sibiro haskis - Page 2 876961

whatever. O gal gali pasakyti iš kokio miesto tu? Ir įdėti savo kaimynės šuns nuotraukų? Sibiro haskis - Page 2 235948 Ir dar įdomu gal gali paklausti jos ar ji užsiiminės su savo šuniuku. Ta prasme ar kinkys, eis į dresūrą ar agilitį lankys? Sibiro haskis - Page 2 99337
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 4:56 am

Akitule, na nežinau kokia ten situacija, bet man keista pasidarytų jei mano kaimynė ateitų mano šunį pafotografuot, ir klausinėtų apie dresūras, kinkymą. Toks jausmas, kad kaip tardymas. Sibiro haskis - Page 2 235948
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Dzesi12
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Dzesi12


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2009-11-15

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 7:26 am

Haskis,išore tikrai žiauriai gražus Sibiro haskis - Page 2 158391
Bet charakteris..Kiek pažystu haskių,tai užsispyre,o ir nesenai draugė dėjavo,kad nebesuvaldo jau šuns,nors ir auklėjo,dresūras lankė..
Čia bent mano nuomonė.Nors išvaizda,tikrai laabai gražūs Sibiro haskis - Page 2 106327


Paskutinį kartą redagavo Dzesi12, Sk. 11 22, 2009 5:10 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Akitule
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Akitule


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-07-31

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 8:14 am

Evelina rašo:
Akitule, na nežinau kokia ten situacija, bet man keista pasidarytų jei mano kaimynė ateitų mano šunį pafotografuot, ir klausinėtų apie dresūras, kinkymą. Toks jausmas, kad kaip tardymas. Sibiro haskis - Page 2 235948
Gal tau ir taip atrodo bet kai aš pati jį auginu man tiesiog įdomu. Ir jei pamatyčiau einantį gatve haskį tai tikriausiai nueičiau susipažinti ir tikrai paklausčiau ar ketina su juo užsiimti Sibiro haskis - Page 2 876961
Atgal į viršų Go down
Akitule
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Akitule


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-07-31

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 8:19 am

Dzesi12 rašo:
Haskis,išore tikrai žiauriai gražus Sibiro haskis - Page 2 158391
Bet charakteris..Kiek pažystu haskiu,tai užsispyre,o ir nesenai draugė dėjavo,kad nebesuvaldo jau šuns,nors ir auklėjo,dresūras lankė..
Čia bent mano nuomonė.Nors išvaizda,tikrai laabai gražūs Sibiro haskis - Page 2 106327
Tiesio griežto balso jam reikia nes jei pasakysi ''nu eik mažiau truputi'' arba ''nu prašau nesitampyk'' ir nieko nedarysi (ta prasme ne trauksi pavažio į save) tai jis tikrai nieko nedarys bet jei turi gera balsą ir stiprius nervus viską galima padaryti. Vat viena draugė irgi turi haskį tai nuo šeimininkų toli nenueina o jei nueina tai pašaukus visada grįžta, nes įdėjo laabai daug pastangų į dresūrą. Sibiro haskis - Page 2 931829
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 8:38 am

Dzesi12 rašo:
Haskis,išore tikrai žiauriai gražus Sibiro haskis - Page 2 158391
Bet charakteris..Kiek pažystu haskiu,tai užsispyre,o ir nesenai draugė dėjavo,kad nebesuvaldo jau šuns,nors ir auklėjo,dresūras lankė..
Čia bent mano nuomonė.Nors išvaizda,tikrai laabai gražūs Sibiro haskis - Page 2 106327
Norint pretenduoti į moderatoriaus pareigas reikia mokėti tinkamai rašyti. Sibiro haskis - Page 2 119256
Atgal į viršų Go down
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 10:01 am

Na, o whatever. tiesiog pasigrožėjo žydrom akytėm, nepuolė pirkti Sibiro haskis - Page 2 976936

Bet iš tiesų, man pavyzdžiui tikrai nebūtų malonu pačiai eiti ir fotografuoti svetimą šunį, klausinėti treniruos ar netreniruos... Kad ir kaip bebūtų, tai yra asmeninis šuns šeimininko reikalas Sibiro haskis - Page 2 876961 Jeigu ir netreniruoja tas žmogus ar nesugeba tvarkytis su šunimi, nieks jo neperauklės.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 10:08 am

Akitule, prajuokinai. Sibiro haskis - Page 2 641870 Sibiro haskis - Page 2 641870 Sibiro haskis - Page 2 641870

Ne kiekvienas žmogus bus pamalonintas kai jo šuo bus fotografuojamas ir keliamas kažkur į interneto platybes, už tai ir baudžiama. Atėjus žmogui pakomentuoti šią veislę tu užsipuoli su savo aštria, nepagrįsta nuomone. Man kas gražu haskiuose tai akys, ir tu neuždrausi jomis džiaugtis, žmogus augindamas įsimyli charakterio savybes, o ne akis, nesijaudink. Sibiro haskis - Page 2 931829
Atgal į viršų Go down
Akitule
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Akitule


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-07-31

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 11:34 am

Na aš tai bet kokiu atveju pasidomėčiau ir man tai tiesiog yra įdomu. Sibiro haskis - Page 2 235948 Gali neklausti savo draugės nereikia. Kad ir kaip man tai būtų įdomu nieko nepadarysi. tik labai gaila tokių haskių su kuriais neužsiimama. Aš nekalbu konkrečiai apie tavo kaimynės. Tiesiog jei kada užklystu koks suaugęs žmogus tai gal suprastu ir jei pirktų dėl akių (ko daugelis haskininkų to nenori) kad žinotu jog su juo reikia sportuoti. Viskas baigiu šitą temą Sibiro haskis - Page 2 976936
Atgal į viršų Go down
Evelina
Administratorius
Administratorius
Evelina


Pranešimų skaičius : 1458
Join date : 2009-07-12

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptySk. 11 22, 2009 4:16 am

Man asmeniškai atrodo kvaila bandyt atkalbinėt žmones, kad nepirktų haskių. Sutinku, kad pilna mišrūnų, pridauginta, labai populiarūs, o ir prieglaudose atsiranda.. Sutinku ir su tuo, kad būtinai reikia surašyt visas blogas savybes, kad žmogus žinotų ką įsigyja. Manau, kad žmogus atėjęs ir prisijungęs prie haskininkų, norėtų gauti šiek tiek informacijos, o ne tik ''Nepirk, nepirk, nepirk'' Sibiro haskis - Page 2 481626 Ir kas blogo, jei žmogus susižavėjo gražiomis haskio akimis, pradėjo domėtis, ir įsigijo? Svarbiausia kad myli, prižiūri, nepalieka. Sibiro haskis - Page 2 876961 Žinoma, kai žmogus nieko neišmano, tik tai kad haskio akys gražios - ir aš stengčiausi atkalbėt..
Nemanyk, kad čia piktai, tiesiog diskutuoju.

O kas dėl whatever. kaimynės, tai pasidomėt, ar sprotuos su šunimi, ar jau sportuoja ir aš galėčiau, pačiai įdomu, bet žinai, kai ateini, nufotkini, išklausinėji ir sudedi į internetą.. Tai jau įžūlu. Sibiro haskis - Page 2 235948
Atgal į viršų Go down
https://manosuo.forumlt.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptySk. 11 22, 2009 4:23 am

Evelina, visiškai tau pritariu Sibiro haskis - Page 2 937322 Čia yra kiekvieno asmeninis reikalas kokį jis šunį įsigys ir kaip jį augins... Žinoma, kai jau atsiranda rimtų problemų ( na pvz. šuo kąnors užpuola), tada jau įsikiša teisėsauga. Bet būdamas paprastu žmogumi, kaimynu, tu negali kištis ir nurodinėti žmogui ar pirkti šunį, ar ne; kaip jį auginti, auklėti... O tuo labiau, paskui viską ką sužinojai atraportuoti nepažįstamiems internete Sibiro haskis - Page 2 180344

Taip kad, Akitule, tu gal labiau rūpinkis savo šunimi, ne kitais, svetimais haskiais Sibiro haskis - Page 2 876961
Atgal į viršų Go down
Miliukea
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Miliukea


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2010-04-03
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyAntr. 04 06, 2010 12:02 pm

Mylimiausi, vienas iš svajonių šuns sąrašo.
Atgal į viršų Go down
Gabija
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Gabija


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-02-14
Age : 28
Miestas : Marijampolė. Netoli

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptyKv. 04 08, 2010 12:00 pm

Seniau labai patiko, dabar tik išvaizda patinka. Teko padėt dresuot vieną haskę, charakteris labai nepatiko. Man labiau patinka prieraišesni šunys :)
Atgal į viršų Go down
http://www.lt.uniteddogs.com
AnnGreenCat
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
AnnGreenCat


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2010-04-17
Miestas : Vilnius

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptySk. 04 18, 2010 11:53 am

Labai grazus,bet neuginciau nes kiek is augintoju girdejau atsiliepimu tai ojojoj,suo tikrai ne angelas Sibiro haskis - Page 2 363566
Atgal į viršų Go down
Akitule
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Akitule


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-07-31

Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 EmptySk. 04 18, 2010 12:23 pm

AnnGreenCat rašo:
Labai grazus,bet neuginciau nes kiek is augintoju girdejau atsiliepimu tai ojojoj,suo tikrai ne angelas Sibiro haskis - Page 2 363566
Kaip užsiauginsi taip turėsi Sibiro haskis - Page 2 235948
Pas mane ji tikras angeliukas Sibiro haskis - Page 2 876961 Sibiro haskis - Page 2 455976
Pas kitus ne. jei jų neškrausi tai ir namai, kiemas ir visa kita bus ne kas Sibiro haskis - Page 2 876961
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sibiro haskis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sibiro haskis   Sibiro haskis - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sibiro haskis
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kaip išstatyti Sibiro Haskį?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: 5 FCI grupė-
Pereiti į: