Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com

www.manosuo.darkbb.com
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
www.manosuo.darkbb.com Forumas persikelia! Laukiame visų naujų narių, taip pat kaip ir savo senbuvių! www.manosuo.darkbb.com

 

 Prancūzų Bolonė

Go down 
+4
marceborzoi
Skorpionė
Auguste
whatever.
8 posters
AutoriusPranešimas
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 5:13 am

Kilmė ir paskirtis

Bolonė pagal kai kuriuos šaltinius buvo auginama Italijos mieste Bolonijoje, iš čia ir veislės pavadinimas, tačiau manoma, kad veislė yra daug senesnė ir kilo iš Balearų salų. Tikriausiai šiuos šunis į Boloniją atsivežė jūrininkai.

Renesanso metais bolonė tapo populiari Prancūzijoje ir Italijoje. Ji vaizduojama XVI-XVII a. tapybos kūriniuose (Ticiano, Francisco Goya ir kitų). Tais laikais bolonė buvo laikoma labai vertinga dovana, ypač aukštuomenės sluoksniuose.

Šiais laikais bolonė laikoma tik kaip dekoratyvinis šuo parodoms arba kaip draugas šeimoje ir ypač vaikams.

Išvaizda

Bolonė yra mažas (iki 32 cm ūgio, 6 kg svorio) šuo. Maža, kresna, kompaktiškas kūnas. Ilgi, minkšti, purūs, visiškai balti plaukai, kuriais padengtas visas kūnas. Kūnas – kvadratinės formos, plotis beveik atitinka aukštį. Nugara tiesi, uodega užriesta į nugaros pusę.

Galva kvadratinės formos, viršugalvis plokščias, juoda nosis. Didelės apvalios ir ryškios akys. Akių vokai juodi. Ausys išsidėsčiusios viršugalvyje ir nukarusios žemyn.

Charakteris ir elgesys

Bolonės yra protingi ir ištikimi šunys, be to, turintys veriantį žvilgsnį. Tai - iniciatyvus ir sumanus šuniukas. Bolonė niekada nepraleidžia nė vieno žaidimo su vaikais ir nuolat ieško sau draugų tarp žmonių.

Nors maža ir meili, bolonė puikiai saugo savo šeimininkus ir namus nuo svetimų. Bet koks vagis ar grobikas bus smarkiai aplotas. Jei bolonė rodo nepasitikėjimą svetimui, ji instinktyviai jaučia kokią nors grėsmę.

Savo linksmu ir nerūpestingu elgesiu ji randa ryšį su visais aplinkiniais, labai mėgsta lenktyniauti ir peštis.

Priežiūra

Bolonę būtina dažnai šukuoti, nes jos plaukai labai veliasi ir be priežiūros labai negražiai atrodo. Reguliariai reikia apkirpti plaukus apie akis, o galvai ir visam kūnui kerpant suteikti apvalią formą. Nuolat ir švariai reikia išplauti akis.

Gyvenimo trukmė - 12-16 metų. Su sveikata problemų beveik nebūna. Stiprūs ir sveiki šuniukai pamišę dėl pasivaikščiojimų ir labai žavisi kelionėmis.




informacija vikipedija

Prancūzų Bolonė 240px-Bolo%C5%84czyk_5e3
Atgal į viršų Go down
Auguste
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Auguste


Pranešimų skaičius : 316
Join date : 2009-07-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 5:14 am

Žinau vieną Bolonę, jos vardas buvo Pūkė jinai buvo labai miela ir graži Prancūzų Bolonė 924229 Bet gaila ją suvėžijo mašina Prancūzų Bolonė 425834
Man patinka Bolonės, bet ne visos, nes tik kaikurios yra gražios. Prancūzų Bolonė 455976
O šioj nuotraukoj man ji tikrai baisi kurią tu įdėjai..
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 5:16 am

įdėjau pirmą kurią radau,sory,jei gali įdėk naujam pranešimę gražesnę Prancūzų Bolonė 876961
Atgal į viršų Go down
Auguste
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Auguste


Pranešimų skaičius : 316
Join date : 2009-07-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 5:17 am

Nereik, aš tik pasakiau savo nuomonę, kad man ji negraži, bet dėlto tai tikrai nereikia keisti, gal kitiems jinai graži.

O Bolonė ir Maltos Bišonas(bolonė) ne tapati veislė?
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 5:21 am

Auguste rašo:
Nereik, aš tik pasakiau savo nuomonę, kad man ji negraži, bet dėlto tai tikrai nereikia keisti, gal kitiems jinai graži.

O Bolonė ir Maltos Bišonas(bolonė) ne tapati veislė?

vajėėėėj Prancūzų Bolonė 38036

neapsižiūrėjau Prancūzų Bolonė 38036 net nežinau,gal jei ką trinkit Prancūzų Bolonė 119256
Atgal į viršų Go down
Auguste
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Auguste


Pranešimų skaičius : 316
Join date : 2009-07-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 5:23 am

Aš tik taip manau, bet šiaip ta bolonė kur parašiau kuri mirė, tai ten buvo bolonė, o ne maltos bišonas, tai gal būt čia skirtingos veislės.
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 5:23 am

Trinti temą?
Atgal į viršų Go down
whatever.
Aktyvus narys
Aktyvus narys
whatever.


Pranešimų skaičius : 464
Join date : 2009-07-13
Age : 27
Miestas : Kaunas,Kalniečių raj. :}

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 5:24 am

Jeigu taspats tai šitą trink Prancūzų Bolonė 27429
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratoriaus padėjėja
Administratoriaus padėjėja
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 1494
Join date : 2009-07-12
Miestas : Plungė

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 5:27 am

Bolonė ir maltos bišonas skirtingos veislės.

Bolonės tokios kur įdėjo whatever.

Maltos bišonai su ilgu kailiu.
Atgal į viršų Go down
Auguste
Aktyvus forumietis
Aktyvus forumietis
Auguste


Pranešimų skaičius : 316
Join date : 2009-07-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 5:30 am

Tai taip ir maniau, bet šiaip kartais atrodo kaip tos pačios veislės. Prancūzų Bolonė 700547
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Moderatorius
Moderatorius
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2009-07-13
Age : 29
Miestas : Vilnius

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyTr. 07 22, 2009 7:32 am

Bolonės pilnas pavadinimas Prancūzų Bolonė. Taigi ji negali būti tas pats, kas Maltos Bišonas. Nepatinka man Bolonės.
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Rasa
Moderatorius
Moderatorius
Rasa


Pranešimų skaičius : 562
Join date : 2009-07-24
Age : 28

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyPen. 07 24, 2009 9:06 am

Nu visiškai nepatinka man bolonės Prancūzų Bolonė 876961 Neauginčiau nė už ką tokio šuns.
Atgal į viršų Go down
Justė_Terra
Super senbuvis
Super senbuvis
Justė_Terra


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-07-21

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyPen. 07 24, 2009 9:08 am

Uoj neee,nepatinka man tokie.
Atgal į viršų Go down
SasoKisa-girlfrend
Pradedantysis
Pradedantysis
SasoKisa-girlfrend


Pranešimų skaičius : 121
Join date : 2009-09-22

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptyPen. 10 23, 2009 3:31 am

Ne man toks šuo
Atgal į viršų Go down
Neda;}
Naujas žmogeliukas
Naujas žmogeliukas
Neda;}


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2009-11-22
Age : 31
Miestas : Vilnius

Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė EmptySk. 11 22, 2009 11:03 am

Labai meili atrodo, tokie pūkuotukai. Charakteris mane sužavėjo Prancūzų Bolonė 876961
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Prancūzų Bolonė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prancūzų Bolonė   Prancūzų Bolonė Empty

Atgal į viršų Go down
 
Prancūzų Bolonė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forumas persikelia! www.manosuo.darkbb.com :: Šunų veislės :: 9 FCI grupė-
Pereiti į: